View Full Version : Born 2 Fight Gala Poster + Matchmaking
http://img75.imageshack.us/img75/2207/born2fightsi1.jpg (http://www.mixfight.nl/paspoes/2007/born2fight.jpg)
BORN 2 FIGHT 9 APRIL 2007 TE WESTERVOORT
2 e Paasdag Maandag
Mixfight.nl zal zeker aanwezig zijn met foto's en party's verslag.:D
Lex wybenga vs Tarik the Hammer AKlasse
Kb arnhem mikes gym
Dion Staring vs Ralf the underdog MMA PROF
Tatsujindojo akdeniz gym
Mesut Derin vs Halim Issaoui A Klasse
Ubeda Gym Bully’s Gym
Big Mo Bouhari vs Christiano Delgado Bklasse
Lloyd v Dams City Gym
Rick van der soest vs Ramon Bonte B klasse
Kangal v. Dam Gym
Boy Boy vs Patrick niezennuller B klasse
KB Arnhem Baguala Gym
Azad souifi vs Robin van Roosmalen B klasse
Team Karatas v. Roosmalen Gym
Patrick v.d Biezen vs Martin reemeijer Bklasse
Kangal KB Groningen
Arman souifi vs souifiane Charkaoui B klasse
Team Karatas Bergtop Gym
Patricia Grygiel vs Tba Boksen
Orhan Delibas
Robertico Marties vs Tba Boksen
Orhan Delibas
Achmed wachabov vs Nihad mma a
G-Force Gym Meijro Gym Friesland
Wesley Zippro vs Muhammet karakaya mma a
Ubeda Gym Muay Cam
Sajgan Moeradov vs Georgie Todorchiv mma a
G-Force Gym Rob v. Esdonk
Rob Smits vs Tba mma a
Sportvision, Eindhoven
Bob ruijg vs Dave Cangieter mma a
Sportvision, Eindhoven Lloyd v. Dams
John Soekhradj vs Tba mma a
Sportvision, Eindhoven
Dennis Vlaskamp vs Marat Moeradov mma a
Fudo Shin G-Force Gym
David Egging vs Patrick van de velde mma a
Ubeda Gym Sportstudio All-Inn
Hichham Bouhari vs Albert Kap C klasse MT
Lloyd v. Dams Tabonon-Team Hardcore
Marcel verhaar vs Abdul Bahj C klasse MT
Kangal Bully’s Gym
Adil Bekkali vs Lance Kershaw C Klasse MT
Kangal Budaya
Marvin muniarts vs Maarten Hardeveld c klasse MT
Lloyds v. Dams Kangal
Rafael Rafalian vs Noud Schoen maker C klasse MT
KB Groningen Budaya
Akram vs TBA C klasse MT
Yuces Gym
Gyusika Toldi Vs Martin eilander Cklasse MT
KB Brummen Bully’s Gym
Kevin Leuhery vs Tim Holweg C klasse MT
Tabonon-Team Hardcore KB Brummen
Moreno kraus vs Michiel De jong C klasse MT
Pardoel Sports KB Arnhem
Nale Omeragic vs Tba C klasse MT
KB Arnhem
FranciscoDoezeman vs Chihoo C klasse MT
Pascal Brinkman Ubeda Gym
Baram ali Vs Halim N klasse
Pascal Brinkman Ubeda Gym
Jan Cor tel vs Robert Lakowski N Klasse
Tabonon-Team Hardcore Meijro Gym
Azziz Bitch vs Hamid N klasse
Invictus Gym Bully’s Gym
Joussef Jacoubi vs Robert calker N klasse
Invictus Gym KB Groningen
Junstin dap vs Arjen vredendaal N klasse
Lloyd v. Dams KB Brummen
Nicky lopez vs Bojan N klasse
KB Brummen Ubeda Gym
Lopez vs Edwin Elzinga N klasse
Ubeda Gym Meijro Gym
Milton Rijn vs Klaas de groot N klasse
KB Arnhem Meijro Gym
Ik heb het formaatje poster maar ff aangepast Roderic ;) (als je er op klikt krijg je het origineel te zien)
The Bulldog
20-03-2007, 06:23
yep heb er zin in...
Vale Tudo
20-03-2007, 06:42
yep heb er zin in...
succes man!!:thup:
yep heb er zin in...
Hoe kijk je tegen het gevecht met Dion Staring aan? Ik doel dan op het eerste gevecht dat je op tko verloor.
Dat gevecht was in het begin van je vechtloopbaan. Ben je nu beter geworden en heb je er daarom meer vertrouwen in? Is er toch een soort van spanning die je bij andere gevechten niet hebt?
The Bulldog
20-03-2007, 07:30
Hoe kijk je tegen het gevecht met Dion Staring aan? Ik doel dan op het eerste gevecht dat je op tko verloor.
Dat gevecht was in het begin van je vechtloopbaan. Ben je nu beter geworden en heb je er daarom meer vertrouwen in? Is er toch een soort van spanning die je bij andere gevechten niet hebt?
Ik kijk er vreselijk naar uit.Geen extra spanningen in de vorm van stress...vel motivatie om wat recht te zetten.
Ik wil graag laten zien dat ik wel tegenstand kan geven.
Vorige keer heeft Dion me een portie klappen gegeven 2 hele stevige treffers staande en eenmaal bij me in mount een blikje whoopass opengetrokken.:)
Zoals ik al op mijn site zetten wil ik graag met mezelf in het reine komen door alles te doen wat ik kan.
Vorige keer is me dat niet gelukt, ik was te veel onder de indruk van Dion waardoor ik MMA les kreeg van hem.
Dion is een sympathieke kerel met een super slopers stijl. Dus ik zal alle zeilen bij moeten zetten om een mooi resultaat neer te zetten.
cholitzu
20-03-2007, 07:40
:thup: Succes Ralf.
Ik heb het formaatje poster maar ff aangepast Roderic ;) (als je er op klikt krijg je het origineel te zien)
Ronald je bent een Topper:thup:
effe een pm sturen hoe je dat doet;)
Ik kijk er vreselijk naar uit.Geen extra spanningen in de vorm van stress...vel motivatie om wat recht te zetten.
Ik wil graag laten zien dat ik wel tegenstand kan geven.
Vorige keer heeft Dion me een portie klappen gegeven 2 hele stevige treffers staande en eenmaal bij me in mount een blikje whoopass opengetrokken.:)
Zoals ik al op mijn site zetten wil ik graag met mezelf in het reine komen door alles te doen wat ik kan.
Vorige keer is me dat niet gelukt, ik was te veel onder de indruk van Dion waardoor ik MMA les kreeg van hem.
Dion is een sympathieke kerel met een super slopers stijl. Dus ik zal alle zeilen bij moeten zetten om een mooi resultaat neer te zetten.
Echt top deze post, succes Ralf :thup:
Succes Ralf
Zeker weten dat je iets recht gaat zetten.
Nog een paar trainingen en dan sta je zeker op scherp...
saluti
top gala ! erg goeie matchmaking..
aleen iets teveel partijen, de hooftpartijen zullen waarschijnlijk tussen 22:00 en 00:00 plaatsvinden... das toch wel erg laat ! vooral voor de vechters..
maar... leuk gala !
let op ! deze gast moet je zien : nale van kb-arnhem !
zeer spectaculaire vechter !!
let op ! deze gast moet je zien : nale van kb-arnhem !
zeer spectaculaire vechter !!
Wat dacht je van deze gasten: Boy Boy, Reemeijer, Wybenga, Tarik, souf (bergtop gym) en DE party van Ralf (underdog) vs Dion. :thup:
Wat dacht je van deze gasten: Boy Boy, Reemeijer, Wybenga, Tarik, souf (bergtop gym) en DE party van Ralf (underdog) vs Dion. :thup:
uiteraard ! maar deze namen zijn al redelijk bekent.. nale kennen de meesten nog niet (denk ik ) ! en natuurlijk boy-boy.. dat zijn toch de jongens waar je voor naar een gala gaat !!
RisingSun
21-03-2007, 23:12
Dennuzzz van dit forum moet ook knokken zo te zien! Succes kerel!
Dennuzzz van dit forum moet ook knokken zo te zien! Succes kerel!
Shit man, hoe kan ik hem nou vergeten :D
dennis gaat ook mooi partij neer zetten, goed getraint laatste jaar, op grond en staand vooruit gegaan. ben benieuwd, ik gok dat het voortijdig afgelopen is, (in voordeel van dennis natuurlijk;))
dennis gaat ook mooi partij neer zetten, goed getraint laatste jaar, op grond en staand vooruit gegaan. ben benieuwd, ik gok dat het voortijdig afgelopen is, (in voordeel van dennis natuurlijk;))
Haha uiteraard, ga mijn best doen om een mooie partij neer te zetten. Maar moet helemaal goedkomen met trainingspartners als jou Danial!
Haha uiteraard, ga mijn best doen om een mooie partij neer te zetten. Maar moet helemaal goedkomen met trainingspartners als jou Danial!
Zal ik ook langskomen puur voor het kracht training :D
Zal ik ook langskomen puur voor het kracht training :D
Haha je bent morgenavond van harte welkom hoor
Bagheera
22-03-2007, 02:27
9 april = 2de paasdag = dan maar even geen eieren zoeken.....
Iedereen wens ik een een mooi gala en succesvolle fights.
Ralf succes toegewenst!
ambasadeur
24-03-2007, 04:48
Ik wens alle vechters succes toe .
IK wil hans loeffen bedanken van de wfca voor deze goede matchmaking alle partijen zijn een voor een gewaagde en super partijen.
thanks Hans
Ralf, Lex jullie hebben 1 ding gemeen 2de paasdag. Jullie gaan allebei winnen. (ik kan ook wel zeggen dat jullie 2 dingen gemeen hebben want lelijk zijn jullie ook allebei):hugegrin:
ambasadeur
27-03-2007, 06:39
Hans Stringer vs........ (germany)mma
Meer info volgt
Hans Stringer vs........ (germany)mma
Meer info volgt
Heb net een telefoontje gehad van de promotor en het wordt
MMA PRO
Hans Stringer vs Timo (Mokambo Gym) Duitsland
Boem Boem
27-03-2007, 21:34
zitten leuke partijen tussen;
@ Ralf en Dennuz; heel veel succes met trainen deze laatste dagen, gaat zeker goed komen!!
osu
Christiaan
The Bulldog
28-03-2007, 07:42
zitten leuke partijen tussen;
@ Ralf en Dennuz; heel veel succes met trainen deze laatste dagen, gaat zeker goed komen!!
osu
Christiaan
BEdankt kerel , gaat goed komen..
ambasadeur
28-03-2007, 09:11
Voorlopige line up
Lex wybenga vs Tarik the Hammer AKlasse
Kb arnhem - mikes gym
Dion Staring vs Ralf the underdog MMA PROF
Tatsujindojo - akdeniz gym
Rick van der soest vs Ramon Bonte B klasse
Kangal - v. Dam Gym
Big Mo Bouhari vs Christiano Delgado Bklasse
Lloyd v Dams - City Gym
David Egging vs Patrick van de velde mma a
Ubeda Gym - Sportstudio All-Inn
Dennis Vlaskamp vs Marat Moeradov mma a
Fudo Shin G-Force Gym
Gyusika Toldi Vs Martin eilander Cklasse MT
KB Brummen - Bully’s Gym
Nale Omeragic vs ……….Germany C klasse MT
KB Arnhem
Rafael Rafalian vs Noud Schoen maker C klasse MT
KB Groningen - Budaya
Kevin Leuhery vs Tim Holweg C klasse MT
Tabonon-Team Hardcore - KB Brummen
Moreno kraus vs Michiel De jong C klasse MT
Pardoel Sports - KB Arnhem
FranciscoDoezeman vs Chihoo C klasse MT
Pascal Brinkman - Ubeda Gym
Marcel verhaar vs Abdul Bahj C klasse MT
Kangal - Bully’s Gym
Lopez vs edwin Elzinga N klasse
Ubeda Gym - Meijro Gym
Pauze*************Pauze**************Pauze******** ******Pauze
Mesut Derin vs Halim Issaoui A Klasse
Ubeda Gym - Bull’s Gym
Boy Boy vs Patrick niezennuller B klasse
KB Arnhem - Baguala Gym
Hans Stringer vs Timo MMA PROF
Team superpro Mocambo Gym Germany
Wesley Zippro vs Muhammet karakaya mma a
Ubeda Gym - Muay Cam
Siebenmuller vs Robin van Roosmalen B klasse
Bullys gym - v. Roosmalen Gym
Achmed wachabov vs Nihad mma a
G-Force Gym - Meijro Gym Friesland
Patrick v.d Biezen vs Martin reemeijer Bklasse
Kangal - KB Groningen
Robertico Marties vs Tba Boksen
Orhan Delibas
Sajgan Moeradov vs Georgie Todorchiv mma a
G-Force Gym - Rob v. Esdonk
Rob Smits vs naam volgt mma a
Sportvision, Eindhoven pascal brinkman
Bob ruijg vs tba mma a
Sportvision, Eindhoven -
John Soekhradj vs Andreas Kooistra mma a
Sportvision, Eindhoven Akdeniz
Adil Bekkali vs Lance Kershaw C Klasse MT
Kangal - Budaya
Hichham Bouhari vs Albert Kap C klasse MT
Lloyd v. Dams - Tabonon-Team Hardcore
Marvin muniarts vs Maarten Hardeveld c klasse MT
Lloyds v. Dams - Kangal
Akram vs Milo el geubli C klasse MT
Yuces Gym Meijro gym
Baram ali Vs Halim N klasse
Pascal Brinkman - Ubeda Gym
Jan Cor tel vs Robert Lakowski N Klasse
Tabonon-Team Hardcore Meijro Gym
Azziz Bitch vs Hamid N klasse
Invictus Gym - Bully’s Gym
Joussef Jacoubi vs Amin Mbarek N klasse
Invictus Gym - meijiro gym
Nicky lopez vs Bojan N klasse
KB Brummen - Ubeda Gym
Ik neem aan dat de 2 bovenste partijen als laatste gaan??? Hoe het er nu staat lijkt het of ze beginnen!!!!!!!!!!
ja is logisch nadenken he
Hmm, als ze onderaan beginnen dan heb ik de 30e partij :S
chief108
28-03-2007, 18:30
Hmm, als ze onderaan beginnen dan heb ik de 30e partij :S
dat wordt dan lang wachten voordat je aan het bier kan... :beerchug:
dat wordt dan lang wachten voordat je aan het bier kan... :beerchug:
een paar van te voren kan toch wel? ;)
chief108
28-03-2007, 18:49
tuurlijk joh...
kan geen kwaad :whistling:
ambasadeur
28-03-2007, 19:30
Vechters die bier willen voor de partij kan wat geregeld worden .....geen probleem.
Vechters die bier willen voor de partij kan wat geregeld worden .....geen probleem.
Chief moet je niet aanmelden :D:beerchug:
Chief moet je niet aanmelden :D:beerchug:
Chief is al hard aan het trainen, maar hij wil liever gelijk de kooi in ;)
No dan neem ik zeker een VIP tafel, dit wil ik niet missen :thup:
The Bulldog
29-03-2007, 01:54
paspoes, hoe laat is de weging de dag ervoor? de 8ste dus?
En de weging op de dag zelf?
ambasadeur
29-03-2007, 04:32
Weging 14 15 9 april.
voor vragen bel hans of mij 0652631105.je mag het ook natuurlijk hier vragen.
Voorlopige line up
Lex wybenga vs Tarik the Hammer AKlasse
Kb arnhem - mikes gym
Dion Staring vs Ralf the underdog MMA PROF
Tatsujindojo - akdeniz gym
Rick van der soest vs Ramon Bonte B klasse
Kangal - v. Dam Gym
Big Mo Bouhari vs Christiano Delgado Bklasse
Lloyd v Dams - City Gym
David Egging vs Patrick van de velde mma a
Ubeda Gym - Sportstudio All-Inn
Dennis Vlaskamp vs Marat Moeradov mma a
Fudo Shin G-Force Gym
Gyusika Toldi Vs Martin eilander Cklasse MT
KB Brummen - Bully’s Gym
Nale Omeragic vs ……….Germany C klasse MT
KB Arnhem
Rafael Rafalian vs Noud Schoen maker C klasse MT
KB Groningen - Budaya
Kevin Leuhery vs Tim Holweg C klasse MT
Tabonon-Team Hardcore - KB Brummen
Moreno kraus vs Michiel De jong C klasse MT
Pardoel Sports - KB Arnhem
FranciscoDoezeman vs Chihoo C klasse MT
Pascal Brinkman - Ubeda Gym
Marcel verhaar vs Abdul Bahj C klasse MT
Kangal - Bully’s Gym
Lopez vs edwin Elzinga N klasse
Ubeda Gym - Meijro Gym
Pauze*************Pauze**************Pauze******** ******Pauze
Mesut Derin vs Halim Issaoui A Klasse
Ubeda Gym - Bull’s Gym
Boy Boy vs Patrick niezennuller B klasse
KB Arnhem - Baguala Gym
Hans Stringer vs Timo MMA PROF
Team superpro Mocambo Gym Germany
Wesley Zippro vs Muhammet karakaya mma a
Ubeda Gym - Muay Cam
Siebenmuller vs Robin van Roosmalen B klasse
Bullys gym - v. Roosmalen Gym
Achmed wachabov vs Nihad mma a
G-Force Gym - Meijro Gym Friesland
Patrick v.d Biezen vs Martin reemeijer Bklasse
Kangal - KB Groningen
Robertico Marties vs Tba Boksen
Orhan Delibas
Sajgan Moeradov vs Georgie Todorchiv mma a
G-Force Gym - Rob v. Esdonk
Rob Smits vs naam volgt mma a
Sportvision, Eindhoven pascal brinkman
Bob ruijg vs tba mma a
Sportvision, Eindhoven -
John Soekhradj vs Andreas Kooistra mma a
Sportvision, Eindhoven Akdeniz
Adil Bekkali vs Lance Kershaw C Klasse MT
Kangal - Budaya
Hichham Bouhari vs Albert Kap C klasse MT
Lloyd v. Dams - Tabonon-Team Hardcore
Marvin muniarts vs Maarten Hardeveld c klasse MT
Lloyds v. Dams - Kangal
Akram vs Milo el geubli C klasse MT
Yuces Gym Meijro gym
Baram ali Vs Halim N klasse
Pascal Brinkman - Ubeda Gym
Jan Cor tel vs Robert Lakowski N Klasse
Tabonon-Team Hardcore Meijro Gym
Azziz Bitch vs Hamid N klasse
Invictus Gym - Bully’s Gym
Joussef Jacoubi vs Amin Mbarek N klasse
Invictus Gym - meijiro gym
Nicky lopez vs Bojan N klasse
KB Brummen - Ubeda Gym
Waar zijn de Soufies op de line up gebleven????
ambasadeur
04-04-2007, 21:21
DE Actuele line up volgt snel.
Er zijn een aantal verschuivingen , hierover later meer.
Kan zeggen dat het een spectuculaire gala wordt.
De Ketting/Keten is zo sterk als de zwakste schakel.
(De kracht van het geheel wordt bepaald door het zwakste deel).
ambasadeur
08-04-2007, 18:51
Beste vechters de weging is om 14 15u tm 15 15.u
het gala begint om 16. 00 uur
Helaas door vele blessures en afzegingen hebben we veel moeten verschuiven maar het is toch nog gelukt om een mooie programma te bieden. ER zijn nog een aantal vechters die op het reserve lijst staan die nog opgevuld kunnen worden, o.a patrick van der biezen, leyla bektas,moreno kraus, bob ruijg enz enz
1.Nicky lopez vs Bojan N klasse-69.85kg
KB Brummen - Ubeda Gym
2.Joussef Jacoubi vs Klaas de Groot N klasse-86.18kg
Invictus Gym - meijiro gym
4.Baram ali Vs Halim N klasse-58.97kg
Pascal Brinkman - Ubeda Gym
5.Martin eilander VS Mohamed C klasse 63.50kg
Bullys gym - Boukhari Gym
6.Rene tent vs Akram C klasse -66.68kg
Tabanon Team hardcore- Yuces Gym
7.john soekhradj vs ANDREAS KOOISTRA mma a75 kg
Sportvision, Eindhoven - AKDENIZ
8.Sajgan Moeradov vs Georgie Todorchiv mma a 90kg
G-Force Gym - Rob v. Esdonk
9.Rob Smits vs naam volgt mma a 90 kg
Sportvision Eindhoven- pascal brinkman
10.G-Force Gym - vs Meijro Gym Friesland
Achmed wachabov vs Nihad mma a -95kg
11.Wesley Zippro vs Muhammet karakaya mma a-95kg
Ubeda Gym - Muay Cam
12.Mesut Derin vs Halim Issaoui A Klasse -76.20kg
Ubeda Gym - Bully’s Gym
===========pauze=========================
13.Arjen vredendaal vs farhard hamdard Nklasse 79.38kg
KB BRUMMEN - KANGAL
14.Aziz Bittich vs hamid N klasse- 66.68kg
invictus gym - bullys gym
14.Lopez vs Edwin Elzinga N klasse-82.55kg
Ubeda Gym - Meijro Gym
15.Marcel verhaar vs Abdul Bahj C klasse MT-69.85kg
Kangal - Bully’s Gym
16.FranciscoDoezeman vs Chihoo C klasse MT-69.85kg
Pascal Brinkman - Ubeda Gym
17.Nale Omeragic vs Tiago C klasse MT 85 kg
KB Arnhem Fighting Factory carbin
18.Dennis Vlaskamp vs Marat Moeradov mma a70kg
Fudo Shin - G-Force Gym
19.David Egging vs Patrick van de velde mma a75kg
Ubeda Gym - Sportstudio All-Inn
20.Siebenmuller vs Robin van Roosmalen B klasse- 66.68kg
Bullys gym - v. Roosmalen Gym
21.Patrick niezenmuller vs Ramon Bonte B klasse-86.18 kg
Baguala gym - v. Dam Gym
22.Dion Staring vs Ralf the underdog MMA PROF
Tatsujindojo - akdeniz gym
The Bulldog
08-04-2007, 18:59
MEsut bedank voor de opheldering.
Wordt morgen een mooie ddag voor een super gala...
tot morgen OSU!!!
ambasadeur
08-04-2007, 19:04
Dank je ralf, Veel succes met de juiste instelling kan je niet verliezen.
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.