bami112
27-03-2007, 02:49
Mensen hierbij de VOORLOPIGE Line Up voor het Thaiboks / MMA/ Boks gala in De stormvogel in Spakenburg
Voorlopige Matchmaking Spakenburg 2007
Kaarten in de voorverkoop 20 euro
Kaarten aan de deur (mits niet uitverkocht) 25 euro
Poster komt A.S.A.P!!
Rode hoek Blauwe hoek
1 Anna Rieke Heinen Box-ama 74 kg T.B.A
(Cool-gym) 3x2 min (…………)
2 Reinaldo Verwoert MTN 54 kg Idrissi
(Freestyle) 3x 1 min jeugd (M-T Zwolle)
3 Joey Koops MTN 63 kg Milton Wilson
(Thaikibo) 3x1,5 min (Team Pinas)
4 Dave Hirsch MTN 60 kg Ebrahim
(Silvertand) 3x1.5 min (A.M Gym)
5 Sally Koelewijn MTN 64 kg Samson
(Cool-gym) 3x1.5 min (K.B Oldenzaal)
6 Stephan Colaris MTN 67 kg Max Haverkamp-Begeman
(Silvertand) 3x1.5 min (M-T Zwolle)
7 Gerard Hop MTN 71 kg Seffrey
( Freestyle) 3x1.5 min (A.M Gym)
8 Moein Hosseini MTN 74 kg Norman
(Seconds out) 3x1.5 min (Team Karatas)
9 Tim Eikmans MTN 95 kg Nick vd Hout
(Team Pinas) 3x1.5 min (Defence Academy)
10 Resul Kaya MTC 61 kg Tom Bennink
( M-T Nijkerk) 3x2 min (Thaikibo)
11 Matthieu Lawatta MTC 74 kg Andy Boessen
(Physical Ede) 3x2 min (Silvertand)
12 Danny Hoving MTC 70 kg Chen Douli
(Tooy gym) 3x2 min ( A.M Gym)
13 Daniel van Corler MTB 70 kg Nawid Tahoeni
(Cool-gym) 5x 2 min (M-T Zwolle)
14 Justin Barnes Pro-box 73 kg T.B.A
(Cool-gym) 6x 3 min (…………..)
15 Robbert van Woerden MTN 73 kg Destan Mihali
(Team Pinas) 3x1.5 min (Team Karatas)
16 Kevin Coort MTN 82 kg Pascal Philippi
(Eddie Vos) 3x1.5 min (Seconds out)
17 Daniel Koelewijn MTN 88 kg Mohammed Nadi
(Waltman-gym) 3x1.5 min (Complexx)
18 Ronny Janmaat MMA-pro Ufuk Isquarer
(mikes gym) 78 kg 2x5 min (Physical Ede)
19 Jaap Muys MTC 86 kg Steven Reezigt
(Cool-gym) 3x 2 min (M-T Zwolle)
20 Harm Dekkers MTC 66 kg Henk Baum
(S.C Ysselmuiden) 3x2 min (Freestyle)
21 Ozcan Dayioglu MTC 78 kg Mitchel Bloksma
(K.B Oldenzaal) 3x2 min (Team Pinas)
22 Miktar MTC 68 kg Mohammed Jama
(Team Karatas) 3x2 min (Tooygym)
23 Alwin Klein MTB 74 kg Manus Wolters
(M-T Zwolle) 5x 2 min (S.C Ysselmuiden)
24 Wachagan Melkonian MTB 73 kg Ensah Ullah
(Team Karatas) 5x 2 min (Tooygym)
Voorlopige Matchmaking Spakenburg 2007
Kaarten in de voorverkoop 20 euro
Kaarten aan de deur (mits niet uitverkocht) 25 euro
Poster komt A.S.A.P!!
Rode hoek Blauwe hoek
1 Anna Rieke Heinen Box-ama 74 kg T.B.A
(Cool-gym) 3x2 min (…………)
2 Reinaldo Verwoert MTN 54 kg Idrissi
(Freestyle) 3x 1 min jeugd (M-T Zwolle)
3 Joey Koops MTN 63 kg Milton Wilson
(Thaikibo) 3x1,5 min (Team Pinas)
4 Dave Hirsch MTN 60 kg Ebrahim
(Silvertand) 3x1.5 min (A.M Gym)
5 Sally Koelewijn MTN 64 kg Samson
(Cool-gym) 3x1.5 min (K.B Oldenzaal)
6 Stephan Colaris MTN 67 kg Max Haverkamp-Begeman
(Silvertand) 3x1.5 min (M-T Zwolle)
7 Gerard Hop MTN 71 kg Seffrey
( Freestyle) 3x1.5 min (A.M Gym)
8 Moein Hosseini MTN 74 kg Norman
(Seconds out) 3x1.5 min (Team Karatas)
9 Tim Eikmans MTN 95 kg Nick vd Hout
(Team Pinas) 3x1.5 min (Defence Academy)
10 Resul Kaya MTC 61 kg Tom Bennink
( M-T Nijkerk) 3x2 min (Thaikibo)
11 Matthieu Lawatta MTC 74 kg Andy Boessen
(Physical Ede) 3x2 min (Silvertand)
12 Danny Hoving MTC 70 kg Chen Douli
(Tooy gym) 3x2 min ( A.M Gym)
13 Daniel van Corler MTB 70 kg Nawid Tahoeni
(Cool-gym) 5x 2 min (M-T Zwolle)
14 Justin Barnes Pro-box 73 kg T.B.A
(Cool-gym) 6x 3 min (…………..)
15 Robbert van Woerden MTN 73 kg Destan Mihali
(Team Pinas) 3x1.5 min (Team Karatas)
16 Kevin Coort MTN 82 kg Pascal Philippi
(Eddie Vos) 3x1.5 min (Seconds out)
17 Daniel Koelewijn MTN 88 kg Mohammed Nadi
(Waltman-gym) 3x1.5 min (Complexx)
18 Ronny Janmaat MMA-pro Ufuk Isquarer
(mikes gym) 78 kg 2x5 min (Physical Ede)
19 Jaap Muys MTC 86 kg Steven Reezigt
(Cool-gym) 3x 2 min (M-T Zwolle)
20 Harm Dekkers MTC 66 kg Henk Baum
(S.C Ysselmuiden) 3x2 min (Freestyle)
21 Ozcan Dayioglu MTC 78 kg Mitchel Bloksma
(K.B Oldenzaal) 3x2 min (Team Pinas)
22 Miktar MTC 68 kg Mohammed Jama
(Team Karatas) 3x2 min (Tooygym)
23 Alwin Klein MTB 74 kg Manus Wolters
(M-T Zwolle) 5x 2 min (S.C Ysselmuiden)
24 Wachagan Melkonian MTB 73 kg Ensah Ullah
(Team Karatas) 5x 2 min (Tooygym)