Ellen
30-03-2007, 19:33
Bij deze de VOORLOPIGE matchmaking voor het 'Ladies Fights Only' gala 26 mei te Wormer. Wil je ook meedoen aan dit evenement? Je kunt je nog steeds opgeven via Irma Verhoeff ([email protected]) of Ellen Bruins ([email protected])
LADIES FIGHTS PROMOTIONS
Romy Does Team Schreiber 8 jr JEUGD 28kg Joy Zelissen Hoyer Gym 9jr
Tisha (achternaam) Ropie Gym 11jr JEUGD 33kg Romy Dietzenbacher Hoyer Gym 11jr
Rose Marie Weber The Bulldogs 11jr JEUGD 38kg Daniek Felize Hoyer Gym 11jr
Michelle Bruin SportsArt Den Helder 15jr JEUGD 60kg Jaleesa Alfons Scorpio Gym 14jr
Roxanne Vos Ropie Gym 14jr JEUGD 64kg Esmeralda Elting Team Santing 14jr
Kyra Kirkhaar Scorpio Gym 13 jr JEUGD 41 Sharina(achternaam) Siam Ni (BE)13jr
Kim de Bruin Team Germaine 13jr JEUGD 55kg Kyra Oosting Scorpio Gym 15jr
Priscilla Buist Scorpio Gym 13 jr JEUGD 45kg Chermaine Sinay Budo Blok 12jr
Anouk (achternaam)Siam Ni (BE) 61,23-63,50kg N-klasse Sabrina Karami Team Santing
Iwanka Voorn Team Schreiber 72,57 -76,20kg N-klasse Mia Kolenbrander Mejiro Gym
Marloes Bloem Mejiro Gym 66,68-69,85kg N-klasse Lynne Kloosterman SC IJsselmuiden
Annissa Haddaoui Team Schreiber 57,15-58,97kg N-klasse Lindsey Visscher The Bulldogs (BE)
Eline Vergouw Team Schreibe 76,20-79,38kg N-klasse Rebecca Fernandez Scorpio Gym
Dusty Heystek Body Gym 69,85-72,57kg N-klasse Heleen Terwel Team Knoop
Priscilla Aalderink Scorpio Gym 53,52-55,00!kg N-klasse Samantha van Doorn Asdonck
Cindy Parinussa Rock Gym -52,16kg N-klasse Cynthia van Eick Continental Gym
Yvonne Kuiper Vos Gym MAX 54 kg N-klasse ……………………………
Linda Sijbesma Scorpio Gym 57,15-58,97kg N-klasse Melissa Berendsen KB Arnhem
Fayrous Elamri Team Body Shape 66,68-69.85kg N-klasse Roos Menkveld Tooy Gym
Naomi Slob Monteiro Gym 57,15-58,97kg N-klasse Sharon van Loo KB Arnhem
Anouck Monsterman Team Santing 58,97-61,23kg N-klasse Nolda(achternaam) Loeks Gym
Annemarie van Wageningen Kamlung 69,85-72,57kg N-klasse Karen Oostra Team Santing
Sylvana Fyeet Seconds Out 69,85-72,57kg N-klasse Debby de Boer Ropie Gym
Monique Bakker Team Schreiber 61,23-63,50kg N-klasse Sarah Debaieb Tabonon Zwolle
Ilse (achternaam) KB Arnhem 57,15-58,97kg N-klasse ……………………………
Sharon Purperhart Vos Gym 69kg C-klasse ..............................................
Stacey Krind Team Schreiber 76,20-79,38kg C-klasse Lesley Dada Su-Dai-Turnhout (BE)
Plokster Team Schreiber MAX 80kg C-klasse .................................................. ..
Danielle Gart Mejiro Gym 63,50-66,68kg C-klasse Carola de Wit Team Body Shape
Sharon Purperhart Vos Gym MAX 69kg C-klasse ..................................................
Jamilla Yaghdie Continental Gym 58,97-61,23kg C-klasse Cassie Vecammen Siam Ni (BE)
Laila Potalivo Hoyer Gym MAX 62kg C-klasse .................................................. ......
Natalie van Draanen Rock Gym 63,50-66,68kg C-klasse Lena Buytendijk Complexx
Maxine Koelemeij Hejena Gym MAX 74kg C-klasse ………………………………
Marina Kok Team Schreiber 66,68-69,85kg C-klasse Gitte Haenen The Bulldogs (BE)
Kathleen de Wilde Loeks Gym MAX 63kg C-klasse ………………………………..
Mari Kruse Vos Gym MAX 57kg C-klasse ......………........................
Aleide Lawant Loeks Gym 58,97-61,23kg C-klasse Barbara van Vught Tabonon Zuidlaren
Adi (achternaam) Vos Gym 53kg Vos Gym .................................................. .....
Bianca vd Poll Loeks Gym 61,23-63,50kg MMA 2x3min Willemein vd Zon Team Duncan
Nadia van der Wel Team Duncan MMA max64kg 2x3 of 2x5 Marissa Lan Vos Gym
Titiana v Polanen Petel Team Schreiber 53,52-55,34kg B-klasse Natje Visscher The Bulldogs (BE)
Eva Berben Siam Ni (BE) 57,15-58,97kg B-klasse Rene van Munster/ Rachida Bouhout Vos Gym
LADIES FIGHTS PROMOTIONS
Romy Does Team Schreiber 8 jr JEUGD 28kg Joy Zelissen Hoyer Gym 9jr
Tisha (achternaam) Ropie Gym 11jr JEUGD 33kg Romy Dietzenbacher Hoyer Gym 11jr
Rose Marie Weber The Bulldogs 11jr JEUGD 38kg Daniek Felize Hoyer Gym 11jr
Michelle Bruin SportsArt Den Helder 15jr JEUGD 60kg Jaleesa Alfons Scorpio Gym 14jr
Roxanne Vos Ropie Gym 14jr JEUGD 64kg Esmeralda Elting Team Santing 14jr
Kyra Kirkhaar Scorpio Gym 13 jr JEUGD 41 Sharina(achternaam) Siam Ni (BE)13jr
Kim de Bruin Team Germaine 13jr JEUGD 55kg Kyra Oosting Scorpio Gym 15jr
Priscilla Buist Scorpio Gym 13 jr JEUGD 45kg Chermaine Sinay Budo Blok 12jr
Anouk (achternaam)Siam Ni (BE) 61,23-63,50kg N-klasse Sabrina Karami Team Santing
Iwanka Voorn Team Schreiber 72,57 -76,20kg N-klasse Mia Kolenbrander Mejiro Gym
Marloes Bloem Mejiro Gym 66,68-69,85kg N-klasse Lynne Kloosterman SC IJsselmuiden
Annissa Haddaoui Team Schreiber 57,15-58,97kg N-klasse Lindsey Visscher The Bulldogs (BE)
Eline Vergouw Team Schreibe 76,20-79,38kg N-klasse Rebecca Fernandez Scorpio Gym
Dusty Heystek Body Gym 69,85-72,57kg N-klasse Heleen Terwel Team Knoop
Priscilla Aalderink Scorpio Gym 53,52-55,00!kg N-klasse Samantha van Doorn Asdonck
Cindy Parinussa Rock Gym -52,16kg N-klasse Cynthia van Eick Continental Gym
Yvonne Kuiper Vos Gym MAX 54 kg N-klasse ……………………………
Linda Sijbesma Scorpio Gym 57,15-58,97kg N-klasse Melissa Berendsen KB Arnhem
Fayrous Elamri Team Body Shape 66,68-69.85kg N-klasse Roos Menkveld Tooy Gym
Naomi Slob Monteiro Gym 57,15-58,97kg N-klasse Sharon van Loo KB Arnhem
Anouck Monsterman Team Santing 58,97-61,23kg N-klasse Nolda(achternaam) Loeks Gym
Annemarie van Wageningen Kamlung 69,85-72,57kg N-klasse Karen Oostra Team Santing
Sylvana Fyeet Seconds Out 69,85-72,57kg N-klasse Debby de Boer Ropie Gym
Monique Bakker Team Schreiber 61,23-63,50kg N-klasse Sarah Debaieb Tabonon Zwolle
Ilse (achternaam) KB Arnhem 57,15-58,97kg N-klasse ……………………………
Sharon Purperhart Vos Gym 69kg C-klasse ..............................................
Stacey Krind Team Schreiber 76,20-79,38kg C-klasse Lesley Dada Su-Dai-Turnhout (BE)
Plokster Team Schreiber MAX 80kg C-klasse .................................................. ..
Danielle Gart Mejiro Gym 63,50-66,68kg C-klasse Carola de Wit Team Body Shape
Sharon Purperhart Vos Gym MAX 69kg C-klasse ..................................................
Jamilla Yaghdie Continental Gym 58,97-61,23kg C-klasse Cassie Vecammen Siam Ni (BE)
Laila Potalivo Hoyer Gym MAX 62kg C-klasse .................................................. ......
Natalie van Draanen Rock Gym 63,50-66,68kg C-klasse Lena Buytendijk Complexx
Maxine Koelemeij Hejena Gym MAX 74kg C-klasse ………………………………
Marina Kok Team Schreiber 66,68-69,85kg C-klasse Gitte Haenen The Bulldogs (BE)
Kathleen de Wilde Loeks Gym MAX 63kg C-klasse ………………………………..
Mari Kruse Vos Gym MAX 57kg C-klasse ......………........................
Aleide Lawant Loeks Gym 58,97-61,23kg C-klasse Barbara van Vught Tabonon Zuidlaren
Adi (achternaam) Vos Gym 53kg Vos Gym .................................................. .....
Bianca vd Poll Loeks Gym 61,23-63,50kg MMA 2x3min Willemein vd Zon Team Duncan
Nadia van der Wel Team Duncan MMA max64kg 2x3 of 2x5 Marissa Lan Vos Gym
Titiana v Polanen Petel Team Schreiber 53,52-55,34kg B-klasse Natje Visscher The Bulldogs (BE)
Eva Berben Siam Ni (BE) 57,15-58,97kg B-klasse Rene van Munster/ Rachida Bouhout Vos Gym