teribleben
10-04-2007, 06:25
Bennie Blok, Sporthal de Mheenpark, Apeldoorn, zaterdag, 07 april 2007
ROOD BLAUW
nr SportSchool Naam,jr Klasse KG SportSchool Naam,jr Uitslag
1 Matuari Soufian El Mahdaoui j 2x1.5 33 Dragon Suatj Cerci Demo
2 Budo Blok Michelle van Woudenberg,10 J 2x1,5 V 46 Superpiele Akdeniz Chesle,11 Rwo
3 Matuari Anouar Bachiri j 2x1.5 44 Dragon Irvan Demo
4 The Box Geronimo Haumahu n 2x2 64 HeJeNa Ibrahim Bouthari O
5 Budo Blok Steve Selk n 2x2 57 Muay Boran Michel Santing Bwp
6 Soykan Abdullah Al-Aassam,17 n 2x2 64 Fight Team Knoop Pieter Bakker Rwp
7 kungfu toa/budo-blok Nasser Ahmadzoi n 2x2 66 Azer gym Yusuf Azer O
8 Dragon Cagla Yilmaz n 2x2 V 55 Bodygym Linda Willemsen,16 Bwp
9 Budo Blok Sandro Robert n 2x2 67 Top Intervention Mike Nijman Bwp
10 Spangen Oguz Ceylan n 2x2 81 Fight Team Knoop Tim Gudden Bwtko
11 MT Zwolle Pablo Marte n 2x2 68 Azer gym Giovanni Amelo Bwp
12 Budo Blok Danjel Miller n 2x2 69 Azer gym Edwin Aldenhuijzen Rwp
13 Spangen Carlos Fonseca c 3x2 78 Top Intervention gherswin pinedo Bwp
14 Budo Blok Peter Polman n 2x2 72,5 Dragon Derryl Sichtman Bwtko
15 Amansour Ilyas Yamcha n 2x2 72 Azer gym Niels olofsen Bwp
16 Azer gym lars post n 2x2 76 Superpiele Akdeniz Niek Wormgoor Bwko
17 Budo-Blok Aimee van Veldhuizen nk 4x2 HF 51 X-plosion Suheyla Ozturk Bwkp
18 X-plosion Jemyma Betrian nk 4x2 HF 51 Dragon Elmas Ulusoy Rwtko
19 Azer gym Mosti Barbari a 5x3 78 M.T Zwolle Rik Bos Rwo
20 Budo Blok Gerben Heitinga n 2x2 86 Azer gym Eder Balkema Rwp
21 Dragon Curtis Trouders c 3x2 63,5 Top Intervention Ibo konukever Bwko
22 Budo Blok Aytac Can n 2x2 91+ Dragon Signardo Look Bwp
23 Bodygym Önder Ural c 3x2 72 Dragon Vahap Ozdemir O
24 The Box Axel Paulina c 3x2 75 Azer gym Hovik Tikranjan O
25 X-plosion Suheyla Ozturk nk 4x2 Fin51 X-plosion Jemyma Betrian Bwo
26 V/D Vathorst Boy b 5x2 71 Amansour ilyass Gazooui Rwp
27 Team Superpiele Henry "Superpiele'' Akdeniz a 5x3 76 Fitnesscentrum De Meer Junior Consalvez Rwp
28 V/D Vathorst Roger Pinas a 5x3 91+ Peter Aarts Wendel Roche Bwo
!! X-plosion Jemyma Betrian NKA 51 V
ROOD BLAUW
nr SportSchool Naam,jr Klasse KG SportSchool Naam,jr Uitslag
1 Matuari Soufian El Mahdaoui j 2x1.5 33 Dragon Suatj Cerci Demo
2 Budo Blok Michelle van Woudenberg,10 J 2x1,5 V 46 Superpiele Akdeniz Chesle,11 Rwo
3 Matuari Anouar Bachiri j 2x1.5 44 Dragon Irvan Demo
4 The Box Geronimo Haumahu n 2x2 64 HeJeNa Ibrahim Bouthari O
5 Budo Blok Steve Selk n 2x2 57 Muay Boran Michel Santing Bwp
6 Soykan Abdullah Al-Aassam,17 n 2x2 64 Fight Team Knoop Pieter Bakker Rwp
7 kungfu toa/budo-blok Nasser Ahmadzoi n 2x2 66 Azer gym Yusuf Azer O
8 Dragon Cagla Yilmaz n 2x2 V 55 Bodygym Linda Willemsen,16 Bwp
9 Budo Blok Sandro Robert n 2x2 67 Top Intervention Mike Nijman Bwp
10 Spangen Oguz Ceylan n 2x2 81 Fight Team Knoop Tim Gudden Bwtko
11 MT Zwolle Pablo Marte n 2x2 68 Azer gym Giovanni Amelo Bwp
12 Budo Blok Danjel Miller n 2x2 69 Azer gym Edwin Aldenhuijzen Rwp
13 Spangen Carlos Fonseca c 3x2 78 Top Intervention gherswin pinedo Bwp
14 Budo Blok Peter Polman n 2x2 72,5 Dragon Derryl Sichtman Bwtko
15 Amansour Ilyas Yamcha n 2x2 72 Azer gym Niels olofsen Bwp
16 Azer gym lars post n 2x2 76 Superpiele Akdeniz Niek Wormgoor Bwko
17 Budo-Blok Aimee van Veldhuizen nk 4x2 HF 51 X-plosion Suheyla Ozturk Bwkp
18 X-plosion Jemyma Betrian nk 4x2 HF 51 Dragon Elmas Ulusoy Rwtko
19 Azer gym Mosti Barbari a 5x3 78 M.T Zwolle Rik Bos Rwo
20 Budo Blok Gerben Heitinga n 2x2 86 Azer gym Eder Balkema Rwp
21 Dragon Curtis Trouders c 3x2 63,5 Top Intervention Ibo konukever Bwko
22 Budo Blok Aytac Can n 2x2 91+ Dragon Signardo Look Bwp
23 Bodygym Önder Ural c 3x2 72 Dragon Vahap Ozdemir O
24 The Box Axel Paulina c 3x2 75 Azer gym Hovik Tikranjan O
25 X-plosion Suheyla Ozturk nk 4x2 Fin51 X-plosion Jemyma Betrian Bwo
26 V/D Vathorst Boy b 5x2 71 Amansour ilyass Gazooui Rwp
27 Team Superpiele Henry "Superpiele'' Akdeniz a 5x3 76 Fitnesscentrum De Meer Junior Consalvez Rwp
28 V/D Vathorst Roger Pinas a 5x3 91+ Peter Aarts Wendel Roche Bwo
!! X-plosion Jemyma Betrian NKA 51 V