Hardcore Team
25-04-2007, 19:46
http://fighttalk.nl/upload_public/Image/posters/5mei_large.jpg
Line up:
Rood Programma Aanvang 19.00 uur Blauw
1. Iwan Kamphuis 15 jr 60 kg Muay Thai Max.60 kg Tolga Meurs 59 kg (15 jaar!)
Team Schrijber 2 x 1,5 min Jeugd-klasse Team Hardcore
2.. Hamid Issaoui Muay Thai Max. 86,0 kg Wessel Noorman 86 kg
Bully’s Gym Rhenen 3 x 1,5 min N-partij Team Hardcore
3. Fred Sikking 95 kg Muay Thai Max. 95,0 kg Christiaan Delgado 93 kg
Vos gym 5 x 2 min B-klasse Team van der Giessen
4. Ralf Seegers 106 kg Muay Thai Heavyweight Peter Verschuren 102 kg
Duitsland 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
5. Nenad Sancic 86 kg MMA MAX 88 kg Marco Biswana 88 kg
Croatia Hardcore Team 2 x 3 min Amateur Team Hardcore Emmen
6. Semmy Turkey 88 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Emir Smaljovic 85 kg
Ommoord 1 x 10 min Max. 90 kg Team Hardcore
7. Daan van Kleef 68 kg Mixed Martial Arts -70 kg Dennis Vlaskamp 69 kg
Team Schrijber 2 x 3 min Amateur Team Hardcore
8. Melvin Rozenblad 72 kg Muay Thai Max. 72,5 kg Tarek Slimani 71 kg
Vos Gym 3 x 3 min A-klasse Team Hardcore
9. Gurhan Degirmenci 110 kg Muay Thai Heaveyweight Andre Tete 102 kg
Garuda gym Emmen 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
10. Amin Choukoud 73 kg Muay Thai Max. 73,0 kg Martin Reemeijer 73,0 kg
Gym International 5 x 2 min B-klasse KB Groningen
11. Martin Zewada 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Michael “Hammer” Knaap 96 kg
Duitsland 1 x 10 min (2e en 3e ronde = 5 min) Team Hardcore Emmen
*** *** *** P A U Z E *** *** ***
12. Stefan Strufe 96 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Marko Cintic 100 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore Croatie
13. Daniel van Corler 70 kg Muay Thai Max. 70,0 kg Anthony Fictorie 68 kg
Coolgym 5 x 2 min B-klasse Team Hardcore Emmen
14. ? ? ? Mixed Martial Arts Max. 82 kg Chico Martinez 79 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore
15. Matteo Minonzio 100 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Samir Boerekba 105 kg
Italie 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
Wereldtitel gevecht Muay Thai Dames WFCA
16. Michelle Preston 51 kg Muay Thai Max. 52,0 kg Linda Ooms 52 kg
Nieuw Zeeland 5 x 3 min A-klasse Team Hardcore
17. Enrique Zowa 95 kg Muay Thai Heaveyweight Peter Varga 105 kg
Fighting Factory Carbin 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore (Hongarije)
18. Remco Hisken 72 kg Muay Thai Max. 72.0 kg Hamadi el Mahdaouni 70 kg
Angelo gym 5 x 2 min B-klasse Top Team Beverwijk
19. Cinto Mordillo 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Henk Kuipers 105 kg
Spanje 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
20. Massimo Barone 70 kg Muay Thai Max. 70 kg Tarik El Idrissi 70 kg
Italie 3 x 3 min A-klasse K-1 Max Team Hardcore
Line up:
Rood Programma Aanvang 19.00 uur Blauw
1. Iwan Kamphuis 15 jr 60 kg Muay Thai Max.60 kg Tolga Meurs 59 kg (15 jaar!)
Team Schrijber 2 x 1,5 min Jeugd-klasse Team Hardcore
2.. Hamid Issaoui Muay Thai Max. 86,0 kg Wessel Noorman 86 kg
Bully’s Gym Rhenen 3 x 1,5 min N-partij Team Hardcore
3. Fred Sikking 95 kg Muay Thai Max. 95,0 kg Christiaan Delgado 93 kg
Vos gym 5 x 2 min B-klasse Team van der Giessen
4. Ralf Seegers 106 kg Muay Thai Heavyweight Peter Verschuren 102 kg
Duitsland 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
5. Nenad Sancic 86 kg MMA MAX 88 kg Marco Biswana 88 kg
Croatia Hardcore Team 2 x 3 min Amateur Team Hardcore Emmen
6. Semmy Turkey 88 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Emir Smaljovic 85 kg
Ommoord 1 x 10 min Max. 90 kg Team Hardcore
7. Daan van Kleef 68 kg Mixed Martial Arts -70 kg Dennis Vlaskamp 69 kg
Team Schrijber 2 x 3 min Amateur Team Hardcore
8. Melvin Rozenblad 72 kg Muay Thai Max. 72,5 kg Tarek Slimani 71 kg
Vos Gym 3 x 3 min A-klasse Team Hardcore
9. Gurhan Degirmenci 110 kg Muay Thai Heaveyweight Andre Tete 102 kg
Garuda gym Emmen 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
10. Amin Choukoud 73 kg Muay Thai Max. 73,0 kg Martin Reemeijer 73,0 kg
Gym International 5 x 2 min B-klasse KB Groningen
11. Martin Zewada 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Michael “Hammer” Knaap 96 kg
Duitsland 1 x 10 min (2e en 3e ronde = 5 min) Team Hardcore Emmen
*** *** *** P A U Z E *** *** ***
12. Stefan Strufe 96 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Marko Cintic 100 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore Croatie
13. Daniel van Corler 70 kg Muay Thai Max. 70,0 kg Anthony Fictorie 68 kg
Coolgym 5 x 2 min B-klasse Team Hardcore Emmen
14. ? ? ? Mixed Martial Arts Max. 82 kg Chico Martinez 79 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore
15. Matteo Minonzio 100 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Samir Boerekba 105 kg
Italie 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
Wereldtitel gevecht Muay Thai Dames WFCA
16. Michelle Preston 51 kg Muay Thai Max. 52,0 kg Linda Ooms 52 kg
Nieuw Zeeland 5 x 3 min A-klasse Team Hardcore
17. Enrique Zowa 95 kg Muay Thai Heaveyweight Peter Varga 105 kg
Fighting Factory Carbin 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore (Hongarije)
18. Remco Hisken 72 kg Muay Thai Max. 72.0 kg Hamadi el Mahdaouni 70 kg
Angelo gym 5 x 2 min B-klasse Top Team Beverwijk
19. Cinto Mordillo 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Henk Kuipers 105 kg
Spanje 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
20. Massimo Barone 70 kg Muay Thai Max. 70 kg Tarik El Idrissi 70 kg
Italie 3 x 3 min A-klasse K-1 Max Team Hardcore