Shooto Holland
01-05-2007, 18:04
Zondag 20 mei zal er voor de 3e keer een ULTIMATE GLORY evenement in Amersfoort worden gehouden. Door de goede sfeer is ook dit keer weer gekozen voor Theather DE FLINT als locatie.
Dit keer zijn we verheugd om naast andere toppers ook Pride vechter ALISTAIR "the demolition man" OVEREEM en K-1 vechter GÖKHAN SAKI in actie te zien tijdens dit evenement.
Verder zullen o.a. Siyar "da Killa" Bahadurzada, Dion Staring, Raymond Jarman, Arno Verbraak, Niek Tromp, Marc Duncan, Ahmed Bayrak, Matthieu Lawalata, Augusto Frota, Grzegorz Tredowski en vele anderen weer aan bod komen.
De voorlopige (nog niet volledige) line up:
Alistair Overeem (Golden Glory, Amersfoort) vs Duitser (naam wordt uiterlijk morgen bekend gemaakt)
Gökhan Saki (Golden Glory, Schiedam) vs Peter Varga (Team Hardcore, Boedapest)
Dion Staring (Golden Glory, Deventer) vs Mario Stijfzand (Team Karatas, Amersfoort)
Raymond Jarman (B.A. Physical, Ede) vs Assan Njie (GBG MMA, Stockholm)
Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, Deventer) vs Arno Verbraak (V.C. de Groot, Bergen op Zoom)
Markus Halkosaari. (Finnfighters Gym, Turku) Jimmy Mills (Pro Gym Fight Team, Mississippi)
Ewout Mundt (Tatsujin Dojo, Deventer) vs Stefan Kolik (Team Hardcore, Tsjechië)
Augusto Frota (Frota Team, Zürich) vs Boddan "Psycho" Christea (Kops, Amsterdam)
Niek Tromp (Team Duncan, Utrecht) vs Grzegorz Tredowski (Beast of the East, Warsaw)
Meerdere partijen zullen deze week bekend worden gemaakt.
Kaarten zijn reeds te verkrijgen bij de voorverkoopadressen (vermeld op de poster)
Zondag 20 mei
De Flint
Coninckstraat 60
3811 WK Amersfoort
Deuren open: 14.00 uur
Aanvang: 16.00 uur
Voorverkoop: 25,-
Aan de deur: 30,-
Meer info: www.ultimateglory.com (http://www.ultimateglory.com/)
Hierbij de poster.
http://img145.imageshack.us/img145/8807/flyerliggendus4.th.jpg (http://img145.imageshack.us/my.php?image=flyerliggendus4.jpg)
Osu,
Martijn
Dit keer zijn we verheugd om naast andere toppers ook Pride vechter ALISTAIR "the demolition man" OVEREEM en K-1 vechter GÖKHAN SAKI in actie te zien tijdens dit evenement.
Verder zullen o.a. Siyar "da Killa" Bahadurzada, Dion Staring, Raymond Jarman, Arno Verbraak, Niek Tromp, Marc Duncan, Ahmed Bayrak, Matthieu Lawalata, Augusto Frota, Grzegorz Tredowski en vele anderen weer aan bod komen.
De voorlopige (nog niet volledige) line up:
Alistair Overeem (Golden Glory, Amersfoort) vs Duitser (naam wordt uiterlijk morgen bekend gemaakt)
Gökhan Saki (Golden Glory, Schiedam) vs Peter Varga (Team Hardcore, Boedapest)
Dion Staring (Golden Glory, Deventer) vs Mario Stijfzand (Team Karatas, Amersfoort)
Raymond Jarman (B.A. Physical, Ede) vs Assan Njie (GBG MMA, Stockholm)
Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, Deventer) vs Arno Verbraak (V.C. de Groot, Bergen op Zoom)
Markus Halkosaari. (Finnfighters Gym, Turku) Jimmy Mills (Pro Gym Fight Team, Mississippi)
Ewout Mundt (Tatsujin Dojo, Deventer) vs Stefan Kolik (Team Hardcore, Tsjechië)
Augusto Frota (Frota Team, Zürich) vs Boddan "Psycho" Christea (Kops, Amsterdam)
Niek Tromp (Team Duncan, Utrecht) vs Grzegorz Tredowski (Beast of the East, Warsaw)
Meerdere partijen zullen deze week bekend worden gemaakt.
Kaarten zijn reeds te verkrijgen bij de voorverkoopadressen (vermeld op de poster)
Zondag 20 mei
De Flint
Coninckstraat 60
3811 WK Amersfoort
Deuren open: 14.00 uur
Aanvang: 16.00 uur
Voorverkoop: 25,-
Aan de deur: 30,-
Meer info: www.ultimateglory.com (http://www.ultimateglory.com/)
Hierbij de poster.
http://img145.imageshack.us/img145/8807/flyerliggendus4.th.jpg (http://img145.imageshack.us/my.php?image=flyerliggendus4.jpg)
Osu,
Martijn