Hardcore Team
03-05-2007, 17:44
Uitval Tarik El Idrissi:
Met grote verslagenheid moet de organisatie van Team Hardcore en het bijbehorende Real Deal evenement te Emmen van 5 mei melden dat de partij tussen Tarik El Idrissi tegen de Italiaanse Barone geen doorgang zal vinden. El Idrissi wordt al enige tijd geplaagd door een vervelende scheenbeen blessure en kan derhalve niet verantwoord in actie komen tijdens het evenement van aankomende zaterdag. De organisatie is nog wel in onderhandeling met een vervanger, wellicht ook van Team Hardcore, maar verdere berichtgeving hierover lees je uiteraard weer hier!
Aanvang Programma: 19.00 uur
Parc Sandur Emmen - Sandurdreef
1. Iwan Kamphuis 15 jr 60 kg Muay Thai Max.60 kgTolga Meurs 59 kg (15 jr)
Team Schrijber 2 x 1,5 min Jeugd-klasse Team Hardcore
2.. Hamid Issaoui Muay Thai Max. 86,0 kg Wessel Woortman 86 kg
Bully’s Gym Rhenen 3 x 1,5 min N-partij Team Hardcore
3. Fred Sikking 95 kg Muay Thai Max. 95,0 kg tegenstander wordt nog gezocht
Vos gym 5 x 2 min B-klasse
4. Amin Choukoud 73 kg Muay Thai Max. 73,0 kg Martin Reemeijer 73,0 kg
Gym International 5 x 2 min B-klasse KB Groningen
5. Daan van Kleef 68 kg Mixed Martial Arts -70 kg Dennis Vlaskamp 69 kg
Team Schrijber 2 x 3 min Amateur Team Hardcore
6. Melvin Rozenblad 72 kg Muay Thai Max. 72,5 kg Tarek Slimani 71 kg
Vos Gym 3 x 3 min A-klasse Team Hardcore
7. Firdjel de Windt Mixed Martial Arts Max. 82 kg Chico Martinez 79 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore
8. Ralf Seegers 106 kg Muay Thai Heavyweight Peter Verschuren 102 kg
Duitsland 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
9. Gurhan Degirmenci 110 kg Muay Thai Heaveyweight Andre Tete 102 kg
Garuda gym Emmen 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
10. Enrique Zowa 95 kg Muay Thai Heaveyweight Peter Varga 105 kg
Fighting Factory Carbin 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore (Hongarije)
11. Cinto Mordillo 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Henk Kuipers 105 kg
Spanje 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
*** *** *** P A U Z E *** *** ***
12. Stefan Strufe 96 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Marko Cintic 100 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore Croatie
13. Daniel van Corler 70 kg Muay Thai Max. 70,0 kg Anthony Fictorie 68 kg
Coolgym 5 x 2 min B-klasse Team Hardcore Emmen
14. Semmy Turkey 88 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Emir Smaljovic 85 kg
Ommoord 1 x 10 min Max. 90 kg Team Hardcore
15. Matteo Minonzio 100 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Samir Boerekba 105 kg
Italie 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
Wereldtitel gevecht Muay Thai Dames WFCA
16. Michelle Preston 51 kg Muay Thai Max. 52,0 kg Linda Ooms 52 kg
Nieuw Zeeland 5 x 3 min A-klasse Team Hardcore
17. Nenad Sancic 86 kg MMA MAX 88 kg Marco Biswana 88 kg
Croatia Hardcore Team 2 x 3 min Amateur Team Hardcore Emmen
18. Remco Hisken72 kg Muay Thai Max. 72.0 kg Tegenstander wordt gezocht
Angelo gym 5 x 2 min B-klasse
19. Martin Zewada 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Michael “Hammer” Knaap 96 kg
Duitsland 1 x 10 min (2e en 3e ronde = 5 min) Team Hardcore Emmen
Met grote verslagenheid moet de organisatie van Team Hardcore en het bijbehorende Real Deal evenement te Emmen van 5 mei melden dat de partij tussen Tarik El Idrissi tegen de Italiaanse Barone geen doorgang zal vinden. El Idrissi wordt al enige tijd geplaagd door een vervelende scheenbeen blessure en kan derhalve niet verantwoord in actie komen tijdens het evenement van aankomende zaterdag. De organisatie is nog wel in onderhandeling met een vervanger, wellicht ook van Team Hardcore, maar verdere berichtgeving hierover lees je uiteraard weer hier!
Aanvang Programma: 19.00 uur
Parc Sandur Emmen - Sandurdreef
1. Iwan Kamphuis 15 jr 60 kg Muay Thai Max.60 kgTolga Meurs 59 kg (15 jr)
Team Schrijber 2 x 1,5 min Jeugd-klasse Team Hardcore
2.. Hamid Issaoui Muay Thai Max. 86,0 kg Wessel Woortman 86 kg
Bully’s Gym Rhenen 3 x 1,5 min N-partij Team Hardcore
3. Fred Sikking 95 kg Muay Thai Max. 95,0 kg tegenstander wordt nog gezocht
Vos gym 5 x 2 min B-klasse
4. Amin Choukoud 73 kg Muay Thai Max. 73,0 kg Martin Reemeijer 73,0 kg
Gym International 5 x 2 min B-klasse KB Groningen
5. Daan van Kleef 68 kg Mixed Martial Arts -70 kg Dennis Vlaskamp 69 kg
Team Schrijber 2 x 3 min Amateur Team Hardcore
6. Melvin Rozenblad 72 kg Muay Thai Max. 72,5 kg Tarek Slimani 71 kg
Vos Gym 3 x 3 min A-klasse Team Hardcore
7. Firdjel de Windt Mixed Martial Arts Max. 82 kg Chico Martinez 79 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore
8. Ralf Seegers 106 kg Muay Thai Heavyweight Peter Verschuren 102 kg
Duitsland 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
9. Gurhan Degirmenci 110 kg Muay Thai Heaveyweight Andre Tete 102 kg
Garuda gym Emmen 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore Emmen
10. Enrique Zowa 95 kg Muay Thai Heaveyweight Peter Varga 105 kg
Fighting Factory Carbin 3 x 3 min A-klasse K-1 Team Hardcore (Hongarije)
11. Cinto Mordillo 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Henk Kuipers 105 kg
Spanje 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
*** *** *** P A U Z E *** *** ***
12. Stefan Strufe 96 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Marko Cintic 100 kg
Team Schrijber 1 x 10 min Team Hardcore Croatie
13. Daniel van Corler 70 kg Muay Thai Max. 70,0 kg Anthony Fictorie 68 kg
Coolgym 5 x 2 min B-klasse Team Hardcore Emmen
14. Semmy Turkey 88 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Emir Smaljovic 85 kg
Ommoord 1 x 10 min Max. 90 kg Team Hardcore
15. Matteo Minonzio 100 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Samir Boerekba 105 kg
Italie 1 x 10 min Team Hardcore Emmen
Wereldtitel gevecht Muay Thai Dames WFCA
16. Michelle Preston 51 kg Muay Thai Max. 52,0 kg Linda Ooms 52 kg
Nieuw Zeeland 5 x 3 min A-klasse Team Hardcore
17. Nenad Sancic 86 kg MMA MAX 88 kg Marco Biswana 88 kg
Croatia Hardcore Team 2 x 3 min Amateur Team Hardcore Emmen
18. Remco Hisken72 kg Muay Thai Max. 72.0 kg Tegenstander wordt gezocht
Angelo gym 5 x 2 min B-klasse
19. Martin Zewada 95 kg Mixed Martial Arts Heavyweight Michael “Hammer” Knaap 96 kg
Duitsland 1 x 10 min (2e en 3e ronde = 5 min) Team Hardcore Emmen