remember
11-05-2007, 08:04
Matchmaking Fight Night Veghel
Beste Sportvrienden,
Hieronder dan de matchmaking voor a.s zondag met alle laatste wijzigingen al bijgewerkt! Wij hopen jullie te mogen ontvangen en wensen jullie een leuke en sportieve avond zondag!
Gr,
kamal Chabrani en Youssef
Opening en Loting Toernooi 16.30!!!!!!!
1. J.52kg Jackie ( Calmaro Gym ) vs Soufian ( Hambaken Gym )
2. C.57kg Moreno Kraus ( Pardoel Sport ) vs Moesi ( Chabrani Gym )
3. C.61kg Rene ( Vos Gym ) vs Soraya ( Hambaken Gym )
4. C.63.5kg Atty ( team Beast of the east ) vs Mattia ( Chabrani Gym )
8 mans B zwaargewicht Toernooi:
Rico Verhoeven ( Full Kick )
Brian Douwes ( Top Team Beverwijk )
Reginaldo Nascimento ( Team dekkers )
Ralph Blewanus ( Siam Gym )
Said Eljajaui ( Vos Gym )
Nordin Zeourdani ( Osman Gym Belgie )
Andre ( Team aerts )
Benzy Zimmerman ( KB Arnhem )
5. Kwart finale A
6. Kwart finale B
7. Kwart finale C
8. Kwart finale D
9. C.75kg Livai ( Nin – Li Gym ) vs Nordin ( Siam Gym )
10. C.82.5kg Samir ( Ubeda gym ) vs Dennis ( Rijntjes )
11. C.70kg Rini ( Team kraus ) vs Nicky ( Hambaken Gym )
12. Halve finale B Toernooi
13. Halve finale B Toernooi
14. B.67kg Robin van Roosmalen ( Warriors Gym vs Jan Pruimboom ( Siam Gym )
15. B. 82.5kg Hakan ( Siam Gym ) vs Tommy ( team Beast of the east )
16. Finale B toernooi
17. A.71kg Nieky Holzken ( Golden Glory ) vs Marijn Geuens ( Siam-Ni
18. A.70kg Chris Ngimbi ( Calmaro Gym ) vs Kit Sitpholek(THAI)
19. A.72,5kg Cedric Bacuna ( Vos Gym )vs Wanlop (THAI)
Beste Sportvrienden,
Hieronder dan de matchmaking voor a.s zondag met alle laatste wijzigingen al bijgewerkt! Wij hopen jullie te mogen ontvangen en wensen jullie een leuke en sportieve avond zondag!
Gr,
kamal Chabrani en Youssef
Opening en Loting Toernooi 16.30!!!!!!!
1. J.52kg Jackie ( Calmaro Gym ) vs Soufian ( Hambaken Gym )
2. C.57kg Moreno Kraus ( Pardoel Sport ) vs Moesi ( Chabrani Gym )
3. C.61kg Rene ( Vos Gym ) vs Soraya ( Hambaken Gym )
4. C.63.5kg Atty ( team Beast of the east ) vs Mattia ( Chabrani Gym )
8 mans B zwaargewicht Toernooi:
Rico Verhoeven ( Full Kick )
Brian Douwes ( Top Team Beverwijk )
Reginaldo Nascimento ( Team dekkers )
Ralph Blewanus ( Siam Gym )
Said Eljajaui ( Vos Gym )
Nordin Zeourdani ( Osman Gym Belgie )
Andre ( Team aerts )
Benzy Zimmerman ( KB Arnhem )
5. Kwart finale A
6. Kwart finale B
7. Kwart finale C
8. Kwart finale D
9. C.75kg Livai ( Nin – Li Gym ) vs Nordin ( Siam Gym )
10. C.82.5kg Samir ( Ubeda gym ) vs Dennis ( Rijntjes )
11. C.70kg Rini ( Team kraus ) vs Nicky ( Hambaken Gym )
12. Halve finale B Toernooi
13. Halve finale B Toernooi
14. B.67kg Robin van Roosmalen ( Warriors Gym vs Jan Pruimboom ( Siam Gym )
15. B. 82.5kg Hakan ( Siam Gym ) vs Tommy ( team Beast of the east )
16. Finale B toernooi
17. A.71kg Nieky Holzken ( Golden Glory ) vs Marijn Geuens ( Siam-Ni
18. A.70kg Chris Ngimbi ( Calmaro Gym ) vs Kit Sitpholek(THAI)
19. A.72,5kg Cedric Bacuna ( Vos Gym )vs Wanlop (THAI)