Ronald
20-05-2007, 18:25
Bij deze de uitslagen van Fight Sensation 2 van zaterdag 19 mei in Doetinchem. De winnaar is vet gedrukt.
1) Yassin vs Secer J 54 kg - Onbeslist
(Top Fighters) (Mu Chin)
2) Ercument Fuatgezer vs Cucan J 54 kg - Onbeslist
(Bora Gym) (Mu Chin)
3) Zecki Kohestani vs Damiën Hensen N -58.97 kg c- WOP
(TB Denhaag) (KB Brummen)
4) Aziz Maskoul vs Sammy Diablo N 74 kg - WOP
(Mu Chin) (Harun Gym)
5) Zakaria Kadrouch vs Jerry liew-a-len N -58.97 kg - WOP
(TB Denhaag) (KB Brummen)
6) Milton vs Ruben N 85kg - KO 1e ronde
(KB Arnhem) (KB Brummen)
7) Maiky Nijman vs Fahed Chabaki N 68 kg - TKO 1e ronde
(Top Intervention) (Mu-Chin)
8) Ferrero La Cruz vs Farid - TKO 2e ronde
(KB Arnhem) (TB Den Haag)
9) Danny Nijland vs Bryan Hordijk B -58.97 kg - KO 3e ronde
(MT Zwolle) (KB Arnhem)
10) Reduan Mahra vs Omar Bouali B -61.23 kg - WOP
(Jellema) (Top Fighters Gym)
11) Keri Scarr vs Germaine de Randamie A -63.50 kg - KO 1e ronde
(Canada) (Team Slamm)
12) Marcel Verhaar vs Abdul Bahaj C -69.85 kg - WOP
(Kangal) (Bully’s Gym)
13) Mounir Azdad vs Hans van Essen C 74 kg - WOP
(Duran Gym) (Soykan Gym)
14) Mohammed Bouziri vs Calliyan C 64 kg - WOP
(Bully’s Gym) (Mu Chin)
15) Mohammed Taibi vs Radju Ramdjielal B 71kg - WOP
(Duran Gym) (KB Arnhem)
16) Melvin Halfhuid vs Partick v.d. Biezen B 71kg - WOP
(Jellema) (Kangal)
17) Saldie Verginie vs Ali Kaya Ergul B 64 kg - WOP
(Top Intervention) (Mu Chin)
18) Ajay Balgobind vs Marvin Sansaar A -69.85 kg
(Ommoord) (MT Zwolle)
22) Lindo Profas vs Khalid Bourdif A -73 kg - WOP
(TB Denhaag) (KB Arnhem)
Een fotoverslag volgt zo snel mogelijk.
1) Yassin vs Secer J 54 kg - Onbeslist
(Top Fighters) (Mu Chin)
2) Ercument Fuatgezer vs Cucan J 54 kg - Onbeslist
(Bora Gym) (Mu Chin)
3) Zecki Kohestani vs Damiën Hensen N -58.97 kg c- WOP
(TB Denhaag) (KB Brummen)
4) Aziz Maskoul vs Sammy Diablo N 74 kg - WOP
(Mu Chin) (Harun Gym)
5) Zakaria Kadrouch vs Jerry liew-a-len N -58.97 kg - WOP
(TB Denhaag) (KB Brummen)
6) Milton vs Ruben N 85kg - KO 1e ronde
(KB Arnhem) (KB Brummen)
7) Maiky Nijman vs Fahed Chabaki N 68 kg - TKO 1e ronde
(Top Intervention) (Mu-Chin)
8) Ferrero La Cruz vs Farid - TKO 2e ronde
(KB Arnhem) (TB Den Haag)
9) Danny Nijland vs Bryan Hordijk B -58.97 kg - KO 3e ronde
(MT Zwolle) (KB Arnhem)
10) Reduan Mahra vs Omar Bouali B -61.23 kg - WOP
(Jellema) (Top Fighters Gym)
11) Keri Scarr vs Germaine de Randamie A -63.50 kg - KO 1e ronde
(Canada) (Team Slamm)
12) Marcel Verhaar vs Abdul Bahaj C -69.85 kg - WOP
(Kangal) (Bully’s Gym)
13) Mounir Azdad vs Hans van Essen C 74 kg - WOP
(Duran Gym) (Soykan Gym)
14) Mohammed Bouziri vs Calliyan C 64 kg - WOP
(Bully’s Gym) (Mu Chin)
15) Mohammed Taibi vs Radju Ramdjielal B 71kg - WOP
(Duran Gym) (KB Arnhem)
16) Melvin Halfhuid vs Partick v.d. Biezen B 71kg - WOP
(Jellema) (Kangal)
17) Saldie Verginie vs Ali Kaya Ergul B 64 kg - WOP
(Top Intervention) (Mu Chin)
18) Ajay Balgobind vs Marvin Sansaar A -69.85 kg
(Ommoord) (MT Zwolle)
22) Lindo Profas vs Khalid Bourdif A -73 kg - WOP
(TB Denhaag) (KB Arnhem)
Een fotoverslag volgt zo snel mogelijk.