HUNTER
27-05-2007, 07:40
We zijn net terug van een lang, warm maar super gezellig en zeer geslaagd dames gala in Wormer. De zaal was super vol, er kon bijna niemand meer bij! Ik heb mooie gevechten gezien, alleen jammer dan die rondevent (ipv een rondemiss).....
Hier de uitslagen het verslag volgt z.s.m.
01. MT J Roxanne Vos (Ropie) WOP vs Esmeralda Enting (Team Santing)
02. MT J Kim de Bruin (Team Germaine) WTKO vs Kyra Oosting (Scorpio)
03. MT J Kelly Clark (Ropie) WOPG vs Erica Zalser (Loeks)
04. MT J Sharina (Siam Ni) WOPG vs Kira Kirkhaar (scorpio)
05. MT J Latisha Brinkman (Mike's) WOP vs Daniek Feliza (Hoyer)
06. MT C: Carola de Wit (Bodyshape) WOPG vs Danielle Gart (Mejiro)
07. KB J: Romy Dietzenbacher (Hoyer) WOP vs Tisha Balentien (Ropie)
08. MT N: Cynthia van Eick (Continental) WOP vs Yufen (Spidergym)
09. MT N: Ingrid Goede (Mike's) WOP vs Nolda Peetoom (Loeks)
10. demo Romy Does vs Jorina Baars
11. MT C: Sheila Romeiro (KB Arnhem) WOP vs Cassie Vekammen (Siam Ni)
12. MT C: Laila Potalivo (Hoyer) WOP vs Fatiha Albahaya (Kamakura)
13. MT N: Marloes Bloem (Mejiro) WOP vs LYnne Kloosterman (SC IJsselmuiden)
14. MT C: Adi (Vos Gym) WOP vs Jacqueline Guaman (Siam Ni)
15. MT N: Eline Vergouw (Schreiber) WOP vs Mia Kolenbrander (Mejiro)
16. MT N: Ilse Vrijaldenhoven (KB Arnhem) WOP vs Olga Van Gelderen (Kam Lung)
17. MT N: Fayreus Elamri (Bodyshape) ONB vs Arienne Simonis (Kamakura)
18. MT J: Jaleesa Alfons (Scorpio) WOP vs Michelle Bruin (Sports Art)
19. MT J: Anissa Haddaoui (Schreiber) WTKO vs Lindsay Visscher (Bulldogs)
20. MT N: Heleen Terwel (team Knoop) WOP vs Dusty Heystek (Bodyshape)
21. MT C: Sharon Purperhart (Vos) WOPG vs Liliana Starcevic (Montiero)
22. MT N: Sharon van Loon (KB Arnhem) WOP vs Rona Van Hoorn (Sokudo)
23. MT N: Sylvana Fyeet (Seconds Out) WOP vs Debby de Boer (Ropie)
24. MT B: Eva Berben (Siam Ni) WOP vs Renee van Munster (Vos)
25. MT C: Gitta Haenen (Bulldogs) ONB vs Marina Kok (Schreiber)
26. MT N: Naomi Slob (monteiro) WOPG vs Priscilla Aalderink (Scorpio)
27. MT C: Yvonne Kuipers (Vos) WOP vs Junaddi Wasker (FFC)
28. MT N: Stacy Krind (Schreiber) WOPG (binnen 15 sec!!!) vs Tayrin Ramos (Monteiro)
29. MT N: Linda Sijbesma (Scorpio) WOP vs Melissa Berendsen (KB Arnhem)
30. MT C: Gaby Ballentine (FFC) WOPG vs Lena Buitendijk (Complxx)
31. MT C: Patricia Mannaart (Mejiro) WTKO vs Nathalie van Draanen (Rock Gym)
32. MT B: Titiana van Polanen (Schreiber) WOP vs Natje Visscher (Bulldogs)
33. MMA ama: Willemijn van Zon WSUB (Armbar) vs Bianca vd Poll (Loeks Gym)
Hier de uitslagen het verslag volgt z.s.m.
01. MT J Roxanne Vos (Ropie) WOP vs Esmeralda Enting (Team Santing)
02. MT J Kim de Bruin (Team Germaine) WTKO vs Kyra Oosting (Scorpio)
03. MT J Kelly Clark (Ropie) WOPG vs Erica Zalser (Loeks)
04. MT J Sharina (Siam Ni) WOPG vs Kira Kirkhaar (scorpio)
05. MT J Latisha Brinkman (Mike's) WOP vs Daniek Feliza (Hoyer)
06. MT C: Carola de Wit (Bodyshape) WOPG vs Danielle Gart (Mejiro)
07. KB J: Romy Dietzenbacher (Hoyer) WOP vs Tisha Balentien (Ropie)
08. MT N: Cynthia van Eick (Continental) WOP vs Yufen (Spidergym)
09. MT N: Ingrid Goede (Mike's) WOP vs Nolda Peetoom (Loeks)
10. demo Romy Does vs Jorina Baars
11. MT C: Sheila Romeiro (KB Arnhem) WOP vs Cassie Vekammen (Siam Ni)
12. MT C: Laila Potalivo (Hoyer) WOP vs Fatiha Albahaya (Kamakura)
13. MT N: Marloes Bloem (Mejiro) WOP vs LYnne Kloosterman (SC IJsselmuiden)
14. MT C: Adi (Vos Gym) WOP vs Jacqueline Guaman (Siam Ni)
15. MT N: Eline Vergouw (Schreiber) WOP vs Mia Kolenbrander (Mejiro)
16. MT N: Ilse Vrijaldenhoven (KB Arnhem) WOP vs Olga Van Gelderen (Kam Lung)
17. MT N: Fayreus Elamri (Bodyshape) ONB vs Arienne Simonis (Kamakura)
18. MT J: Jaleesa Alfons (Scorpio) WOP vs Michelle Bruin (Sports Art)
19. MT J: Anissa Haddaoui (Schreiber) WTKO vs Lindsay Visscher (Bulldogs)
20. MT N: Heleen Terwel (team Knoop) WOP vs Dusty Heystek (Bodyshape)
21. MT C: Sharon Purperhart (Vos) WOPG vs Liliana Starcevic (Montiero)
22. MT N: Sharon van Loon (KB Arnhem) WOP vs Rona Van Hoorn (Sokudo)
23. MT N: Sylvana Fyeet (Seconds Out) WOP vs Debby de Boer (Ropie)
24. MT B: Eva Berben (Siam Ni) WOP vs Renee van Munster (Vos)
25. MT C: Gitta Haenen (Bulldogs) ONB vs Marina Kok (Schreiber)
26. MT N: Naomi Slob (monteiro) WOPG vs Priscilla Aalderink (Scorpio)
27. MT C: Yvonne Kuipers (Vos) WOP vs Junaddi Wasker (FFC)
28. MT N: Stacy Krind (Schreiber) WOPG (binnen 15 sec!!!) vs Tayrin Ramos (Monteiro)
29. MT N: Linda Sijbesma (Scorpio) WOP vs Melissa Berendsen (KB Arnhem)
30. MT C: Gaby Ballentine (FFC) WOPG vs Lena Buitendijk (Complxx)
31. MT C: Patricia Mannaart (Mejiro) WTKO vs Nathalie van Draanen (Rock Gym)
32. MT B: Titiana van Polanen (Schreiber) WOP vs Natje Visscher (Bulldogs)
33. MMA ama: Willemijn van Zon WSUB (Armbar) vs Bianca vd Poll (Loeks Gym)