panther management
04-06-2007, 18:29
MATCHMAKING NGW 2007
1 TBA vs Mourad el Ibrahimi N -70 kg Invectus gym
2 Rico Stuivenberg C 67kg CHABRANI vs Hedwig Pique C -67 kg Clyde van Dams
3 Ervet Manga 60 kg jeugd TOOY vs Hussian -60kg jeugd Lloyd v Dams
4 Danny Hoving C -70 kg TOOY vs Aziz Bittich C -70 kg Invectus gym
5 Ginno Wespel C 72,5 kg TOOY vs Hicham Boukari C 72.5 kg MTC Clyde v Dams
6 Cynthia van Eick N 53 kg (Continental GYM ) vs Samantha van Doorn N 53,5 kg van Asdonck
7 Guido Brandenhorst C 70 kg (MIKE'S GYM) vs Marvin Muniarst C 70 kg Lloyd v Dams
8 Rivo Slory C 84 kg VOS vs Justin Dap C-82 kg Lloyd v Dams gewicht
9 Raoul Lafarque C 68 kg VOS vs Soulaiman Baghdadi C 68kg Lloyd v Dams
10 Stanley Burleson N -86 kg VOS vs Gerben Heitinga N -86 kg Budo-Blok
11 TBA vs Alaan Briefkani C -78 kg MTC Clyde van Dams
12 Desney Nijenhuis N - 63.5 kg 17 jaar vs VOS Quener Medalla 17jaar N -63.5 kg Continental GYM
13 Yvonne Kuipers C (Vos) vs Jemyma Betrian C Team X-plosion
14 Pietje Dorjee -63.5kg (FFC) vs TBA
15 Thomas mc Cormick(Engeland) vs Sergio Wielzen (FFC) -63,5 kg B klasse
16 Fatih Ulusoy (Pro Ylmaz) vs …TBA -90 kg B klasse
17 Anthony Kane (SLAMM) vs Robin van Roosmalen (ROOISMALEN) -67 kg B klasse
18 Adil Ait Ali (SLAMM) vs Alexander Kruger(VOS) -67 kg A klasse
19 Hesdy van Assen(SLAMM) vs Joussef Aougazug (JELLEMA) -67 kg A klasse
20 Germaine de Randamie (HOLLAND) vs Helene Garnett (ENGELAND) (WERELDTITEL)
De komende dagen zullen er nog 4 wedstrijden bij komen.
We houden julli op de hoogte.
Met Sportieve groet,
Panther Management
1 TBA vs Mourad el Ibrahimi N -70 kg Invectus gym
2 Rico Stuivenberg C 67kg CHABRANI vs Hedwig Pique C -67 kg Clyde van Dams
3 Ervet Manga 60 kg jeugd TOOY vs Hussian -60kg jeugd Lloyd v Dams
4 Danny Hoving C -70 kg TOOY vs Aziz Bittich C -70 kg Invectus gym
5 Ginno Wespel C 72,5 kg TOOY vs Hicham Boukari C 72.5 kg MTC Clyde v Dams
6 Cynthia van Eick N 53 kg (Continental GYM ) vs Samantha van Doorn N 53,5 kg van Asdonck
7 Guido Brandenhorst C 70 kg (MIKE'S GYM) vs Marvin Muniarst C 70 kg Lloyd v Dams
8 Rivo Slory C 84 kg VOS vs Justin Dap C-82 kg Lloyd v Dams gewicht
9 Raoul Lafarque C 68 kg VOS vs Soulaiman Baghdadi C 68kg Lloyd v Dams
10 Stanley Burleson N -86 kg VOS vs Gerben Heitinga N -86 kg Budo-Blok
11 TBA vs Alaan Briefkani C -78 kg MTC Clyde van Dams
12 Desney Nijenhuis N - 63.5 kg 17 jaar vs VOS Quener Medalla 17jaar N -63.5 kg Continental GYM
13 Yvonne Kuipers C (Vos) vs Jemyma Betrian C Team X-plosion
14 Pietje Dorjee -63.5kg (FFC) vs TBA
15 Thomas mc Cormick(Engeland) vs Sergio Wielzen (FFC) -63,5 kg B klasse
16 Fatih Ulusoy (Pro Ylmaz) vs …TBA -90 kg B klasse
17 Anthony Kane (SLAMM) vs Robin van Roosmalen (ROOISMALEN) -67 kg B klasse
18 Adil Ait Ali (SLAMM) vs Alexander Kruger(VOS) -67 kg A klasse
19 Hesdy van Assen(SLAMM) vs Joussef Aougazug (JELLEMA) -67 kg A klasse
20 Germaine de Randamie (HOLLAND) vs Helene Garnett (ENGELAND) (WERELDTITEL)
De komende dagen zullen er nog 4 wedstrijden bij komen.
We houden julli op de hoogte.
Met Sportieve groet,
Panther Management