HUNTER
17-06-2007, 10:15
We zijn net terug uit Purmerend, waar in de zaal van sportschool WellnessProficenter/ Fightclub een leuk gala was onder de naam Fight Night Purmerend. We hebben leuke partijen gezien, maar het arbitrale gebeuren op MMA gebied was zeer droevig. Van de drie MMA partijen was er niet een zonder grote scheidsrechterlijke fouten. Erg jammer dat een bond als de IRO MMA niet serieus neemt en een kickboks scheidsrechter neerzet, die helemaal niets van MMA weet.
Verder een goede organisatie, leuke partijen en veel sfeer!
Hier de uitslagen:
01.MTN 55 Hicham Oulad Said (JamalB) WOP – Nabil Kachih (Afafa)
02.MTN 60 Marouane Taouali (Hejena) – Khalid Larifi (Mousid) WOP
03.MTN 67 Robby van Heyningen (Fightclub) WOP – Dia Abdeljabar (Seconds Out)
04.MTC 67 Christo Tsirimoks (Dipanegara) WTKO R1 – Ibrahim Bouthari (Hejena)
05.MTN 72 Omar Poupalzai (Fightclub) – Moein Housseini (Seconds Out) WOP
06. MT N 82 Ronnie Goulooze (Sances) – Bart Vierwind (Hejena) ONB
07. MTN 69 dames Lotte Damen (Bearpaw) WOP – Nathalie Spaans (Seyma)
08. MTC 57 Damien Goedhart (Atlas Gym) – Ilias Chamlal (Gym Haarlem) WOP
09. MMA ama 83 Roberto Valeski (Loeks Gym) WSUB R2 – Remy vd Hoort (Vos Gym)
10. MTB 67 Oemayev Sjamil (Team Mohammed Belgie) – Leroy Kaestner (Afafa) WTKO R4
11. MTB 68 Kenny Wollie (Sances) – Mo Ben Nasser (JamalB) WOPG R2
12. MTB 72,5 Hamadi el Mahdaoui (TTB) WOP – Gino Bourne (Dipanegara)
13. PRO BOX 69 6x3 Karen Karapetjan (Fightclub) WKO R2 - Larbi Ben Mahmoud (Saint Etienne France)
14. MTN 68 Joeri Ruigrok (Sportplan Uitgeest) – Johan Chauche (Seconds Out) WOP
15. MTC 75 Omar Hanafy (Chakuriki) W MED INT R2 – Zohaire Lahraoui (Atlas)
16. MTC 81 Rachid Batouane (Ajuau & Etta) – Julio Ignatio (Tooy) ONB
17. MMA ama 65 Maricio Overmars (Loeks) – Nashebo Nayo (Gracie Barcelona) WOP
18. MTB 65 Brahim Kamal (Fightclub) WOP – Soufiane Aouragh (Topfighters)
19. MTB 80 Justin Haller (Loeks) – Revhano Blokland (Seconds Out) WOP
20. MTA 74 Rene Bloothoofd (Loeks) – Mesut Derin (Perry Ubeda) WOP
21. MMA pro 85 Marschiano Bruns (Fightclub) W RSC R1 – Daan Kooiman (Schreiber)
Verder een goede organisatie, leuke partijen en veel sfeer!
Hier de uitslagen:
01.MTN 55 Hicham Oulad Said (JamalB) WOP – Nabil Kachih (Afafa)
02.MTN 60 Marouane Taouali (Hejena) – Khalid Larifi (Mousid) WOP
03.MTN 67 Robby van Heyningen (Fightclub) WOP – Dia Abdeljabar (Seconds Out)
04.MTC 67 Christo Tsirimoks (Dipanegara) WTKO R1 – Ibrahim Bouthari (Hejena)
05.MTN 72 Omar Poupalzai (Fightclub) – Moein Housseini (Seconds Out) WOP
06. MT N 82 Ronnie Goulooze (Sances) – Bart Vierwind (Hejena) ONB
07. MTN 69 dames Lotte Damen (Bearpaw) WOP – Nathalie Spaans (Seyma)
08. MTC 57 Damien Goedhart (Atlas Gym) – Ilias Chamlal (Gym Haarlem) WOP
09. MMA ama 83 Roberto Valeski (Loeks Gym) WSUB R2 – Remy vd Hoort (Vos Gym)
10. MTB 67 Oemayev Sjamil (Team Mohammed Belgie) – Leroy Kaestner (Afafa) WTKO R4
11. MTB 68 Kenny Wollie (Sances) – Mo Ben Nasser (JamalB) WOPG R2
12. MTB 72,5 Hamadi el Mahdaoui (TTB) WOP – Gino Bourne (Dipanegara)
13. PRO BOX 69 6x3 Karen Karapetjan (Fightclub) WKO R2 - Larbi Ben Mahmoud (Saint Etienne France)
14. MTN 68 Joeri Ruigrok (Sportplan Uitgeest) – Johan Chauche (Seconds Out) WOP
15. MTC 75 Omar Hanafy (Chakuriki) W MED INT R2 – Zohaire Lahraoui (Atlas)
16. MTC 81 Rachid Batouane (Ajuau & Etta) – Julio Ignatio (Tooy) ONB
17. MMA ama 65 Maricio Overmars (Loeks) – Nashebo Nayo (Gracie Barcelona) WOP
18. MTB 65 Brahim Kamal (Fightclub) WOP – Soufiane Aouragh (Topfighters)
19. MTB 80 Justin Haller (Loeks) – Revhano Blokland (Seconds Out) WOP
20. MTA 74 Rene Bloothoofd (Loeks) – Mesut Derin (Perry Ubeda) WOP
21. MMA pro 85 Marschiano Bruns (Fightclub) W RSC R1 – Daan Kooiman (Schreiber)