Richelieu
31-07-2007, 07:16
RED CORNER WEIGHT BLUE CORNER CLASS TIME
(2e naar de ring) (1e naar de ring)
1) Santino Perez -38/40kg Sharickson Eijsden Jeugd N 2x1,5
(Afafa) (v/d Vathorst Curacao)
2) Michel Stoffer -59kg Mo Jeugd N 2x1,5
(Everybody Gym , Hilversum) (Ropie Gym)
3) Darren Siebeler -61kg Ervet Manga Jeugd N 2x1,5
(v/d Vathorst) (Tooy Gym Emmeloord)
4)Regilio Hospers -66kg Ruben Flier Jeugd N 2x1,5
(Everybody Gym , Hilversum) (Istvan Imre Eek)
5)٭ Mariska -63kg Sabrin Kandiri Dames NN 2x2
(Everybody Gym Hilversum) (Team Santing)
6) Bilal Hannun,16jr -59kg Nabel, 17jr N-klasse 2x2
(v/d Vathorst) (Afafa)
7)! Adam Arica, 16jr -62kg Hannes Schmidt N-klasse 2x2
(Everybody Gym Hilversum) (Tabonon Zwolle)
8) Samir, 16jr -76kg Robin de Vries, 16jr N-klasse 2x2
(Ropie Gym Almere) (Sportstudio All-In)
9) Anissa Haddaoui -58kg Alexandra Bakker Dames N 2x2
(Team Schreiber) (Angelo Gym)
10) Ramiro Perez -68kg Azer Ismallov C-klasse 2x2
(Afafa) (Psk Gronau Germany)
11) Angela Koenders -68kg Charon Purperhart Dames C 3x2
(Everybody Gym) (Vos Gym)
12) Sharraf -63kg Clifton Bosman C-klasse 3x2
(v/d Vathorst) (Scabba Gym)
13) Mari Kröse -58kg Barbara van Vught C-klasse 3x2
(Vos Gym) (Team Hardcore/ Tabonon)
14) Jerrol -80kg Donovan Lang C-klasse 3x2
(v/d Vathorst) (Kops Gym)
15) Renee van Munster -57,5kg Jessica Galvan Toledo Dames B 5x2
(Vos Gym ) (Feuersports Hamburg Germany)
16) Leroy Keaster -67,5kg Sergio Menig B-klasse 5x2
(Afafa) (Clyde van Dams)
17) Rachida Bouhout -60kg Kate Mintiens Dames B 5x2
(Vos Gym) (België)
18) Mounir -92kg Murat Aygun C-klasse 3x2
(Scabba Gym) (Angelo Gym)
19) Jeffrey Mulders -85kg Maarten van den Berg N-klasse 2x2
(Yamato Gym Weesp) (Istvan Imre Eek)
20) Benissa -57kg Sadik C-klasse 3x2
(Everybody Gym Hilversum) (Feuersports Hamburg Germany)
21) Fred Sikking -88kg Jonathan Lindenburg B-klasse 5x2
(Vos Gym, Bussum) (Team Santing)
(2e naar de ring) (1e naar de ring)
1) Santino Perez -38/40kg Sharickson Eijsden Jeugd N 2x1,5
(Afafa) (v/d Vathorst Curacao)
2) Michel Stoffer -59kg Mo Jeugd N 2x1,5
(Everybody Gym , Hilversum) (Ropie Gym)
3) Darren Siebeler -61kg Ervet Manga Jeugd N 2x1,5
(v/d Vathorst) (Tooy Gym Emmeloord)
4)Regilio Hospers -66kg Ruben Flier Jeugd N 2x1,5
(Everybody Gym , Hilversum) (Istvan Imre Eek)
5)٭ Mariska -63kg Sabrin Kandiri Dames NN 2x2
(Everybody Gym Hilversum) (Team Santing)
6) Bilal Hannun,16jr -59kg Nabel, 17jr N-klasse 2x2
(v/d Vathorst) (Afafa)
7)! Adam Arica, 16jr -62kg Hannes Schmidt N-klasse 2x2
(Everybody Gym Hilversum) (Tabonon Zwolle)
8) Samir, 16jr -76kg Robin de Vries, 16jr N-klasse 2x2
(Ropie Gym Almere) (Sportstudio All-In)
9) Anissa Haddaoui -58kg Alexandra Bakker Dames N 2x2
(Team Schreiber) (Angelo Gym)
10) Ramiro Perez -68kg Azer Ismallov C-klasse 2x2
(Afafa) (Psk Gronau Germany)
11) Angela Koenders -68kg Charon Purperhart Dames C 3x2
(Everybody Gym) (Vos Gym)
12) Sharraf -63kg Clifton Bosman C-klasse 3x2
(v/d Vathorst) (Scabba Gym)
13) Mari Kröse -58kg Barbara van Vught C-klasse 3x2
(Vos Gym) (Team Hardcore/ Tabonon)
14) Jerrol -80kg Donovan Lang C-klasse 3x2
(v/d Vathorst) (Kops Gym)
15) Renee van Munster -57,5kg Jessica Galvan Toledo Dames B 5x2
(Vos Gym ) (Feuersports Hamburg Germany)
16) Leroy Keaster -67,5kg Sergio Menig B-klasse 5x2
(Afafa) (Clyde van Dams)
17) Rachida Bouhout -60kg Kate Mintiens Dames B 5x2
(Vos Gym) (België)
18) Mounir -92kg Murat Aygun C-klasse 3x2
(Scabba Gym) (Angelo Gym)
19) Jeffrey Mulders -85kg Maarten van den Berg N-klasse 2x2
(Yamato Gym Weesp) (Istvan Imre Eek)
20) Benissa -57kg Sadik C-klasse 3x2
(Everybody Gym Hilversum) (Feuersports Hamburg Germany)
21) Fred Sikking -88kg Jonathan Lindenburg B-klasse 5x2
(Vos Gym, Bussum) (Team Santing)