pwie
31-07-2007, 22:53
MATCHMAKING RINGS GALA UTRECHT
BLAUWE HOEK RODE HOEK Klasse:
1. Peter Oosterkamp -73kg Gershon Polak K-1-NW (SC Steenwijk) (Mikes Gym)
2. Ruslan Mamedkhanov -66kg Robin van Roosmalen K-1 B (Tooy Gym) (Slamm)
3. Andre Tete open Clyde van Dams K-1 A (Hardcore) (Van Dams)
4. Benito Caupain -70kg Kamal Chabrani K-1 A (Vathorst) (Vos)
5. Thanit Im-On -66kg Romano Morjonor K-1 B (Meola Gym) (Everybody Gym)
6. Karla Benitez -61kg Germaine de Randami K-1 A (Spanje) (Slamm)
7. Warren Stevelmans -70kg William Diender K-1 A (Vos) Titelgevecht! (Team Aerts)
PAUZE
8. Alexandra Bakker -56kg Samantha van Doorn K-1 C (Meola Gym) (Van Adonck)
9. Sergio Menig -66kg Anthony Kane K-1 B (Clyde van Dams) (Slamm)
10. Mitchell de Ligny -95kg Fred Sikking K-1 B (Pancration) (Vos)
11. Marc Duncan -75kg Jan Overduin RF-A (Martijn de Jong) (Verstegen)
12. Nathan van t Hoft -82,5kg Donald Berner K-1 A (Pattaya Gym) Titelgevecht! (Mejiro/Everybody)
13. Hesdy Gerges -100kg Wendell Roche K-1 A (Pancration) (Team Aerts)
14. Imro Main -74kg Joeri Mes K-1 A (FF Carbin) (Mikes Gym
BLAUWE HOEK RODE HOEK Klasse:
1. Peter Oosterkamp -73kg Gershon Polak K-1-NW (SC Steenwijk) (Mikes Gym)
2. Ruslan Mamedkhanov -66kg Robin van Roosmalen K-1 B (Tooy Gym) (Slamm)
3. Andre Tete open Clyde van Dams K-1 A (Hardcore) (Van Dams)
4. Benito Caupain -70kg Kamal Chabrani K-1 A (Vathorst) (Vos)
5. Thanit Im-On -66kg Romano Morjonor K-1 B (Meola Gym) (Everybody Gym)
6. Karla Benitez -61kg Germaine de Randami K-1 A (Spanje) (Slamm)
7. Warren Stevelmans -70kg William Diender K-1 A (Vos) Titelgevecht! (Team Aerts)
PAUZE
8. Alexandra Bakker -56kg Samantha van Doorn K-1 C (Meola Gym) (Van Adonck)
9. Sergio Menig -66kg Anthony Kane K-1 B (Clyde van Dams) (Slamm)
10. Mitchell de Ligny -95kg Fred Sikking K-1 B (Pancration) (Vos)
11. Marc Duncan -75kg Jan Overduin RF-A (Martijn de Jong) (Verstegen)
12. Nathan van t Hoft -82,5kg Donald Berner K-1 A (Pattaya Gym) Titelgevecht! (Mejiro/Everybody)
13. Hesdy Gerges -100kg Wendell Roche K-1 A (Pancration) (Team Aerts)
14. Imro Main -74kg Joeri Mes K-1 A (FF Carbin) (Mikes Gym