Wheelie
15-08-2007, 05:45
http://i9.tinypic.com/4qf8l5c.jpg
Zaterdag 22 September 2007
Thaiboxing Gala Revolution
Sporthal Ookmeer
Dokter Meurerlaan 4 1067 SM Amsterdam Osdorp
Entree € 30,- Voorverkoop € 25,-
Zaalopen 14.00 uur. Aanvang Jeugd ThaiBoxing 15.00 uur.
Aanvang Thaiboxing Gala 16.00 uur.
A partijen:
1. Chris v Venrooij (Hardcore) vs Peter Hoes (VanOs)
2. Karim Achboun (Con) vs Mohamed Ajuo ( Mousid)
3. Alexander Kreuger (Vos) vs Petro Sedarous (TGunjar)
4. Rene Bloothoofd (VanOs) vs Mattias Ipssa (Mousid)
B partijen:
5. Leroy Keastner (Afafa) vs Ruben Lopez (Slamm / Spanje)
6. Fernando Groenhart (Mike) vs Marlon Kersout (T Gunjar)
7. Joop Schneiders (VanOs) vs Mo Aljedyan (Haarlem)
8. Nick Beljaards (Haarlem) vs Nikos Tamaras (Vos)
9. Ismael Bakayan (Con) vs Mohamed Khamal (Vos)
C partijen:
10. Quener Medalla (Con) vs Ramero Perez (Afafa)
11. Angel Alvares (Team Gunjar) vs Adi Rottum (Vos / Israel ) Dames
12. Remco de Vogel (Gym Haarlem) vs Pietje Doorje (FFC)
13. Norman Venema (Con) vs (Cool Gym)
14. Sander Duyvis (Mike) vs Ismael Londt (Slamm)
15. Jim Beljaards (Gym Haarlem) vs Taliban Atik (FFC)
16. Jimmy Wals (Kops) vs Bart Pluyms (TvOsch)
Nieuwelingen:
17. Jordy Schreurs (Con) vs Ricardo van Veelen (Schreiber)
18. Guillermo vd Heuvel (Con) vs Cedrik Simson (Ropie)
29. Bas Rouwenhorst (Con) vs Noah Apituley (TvOsch)
20. Jonathan Mac-Nac (Con) vs Hannes Schneiders (VanOs)
21. Peter Kraai (Pat) vs Junior Maduro (Dragon Gym)
22. Stanley Burleson (Vos) vs Mayco Hoke (Dragon Gym)
23. Rebecca Fernandez (Scorpio) vs Debby de Boer (Ropie) Dames
24. Remco Coenegrachts (Pat) vs Carlos Yvel (Slamm)
25. Sjaak Jonker (Schreiber) vs Baret Kalayciyan (Scorpio)
26. Elroy (DragonGym) vs Rowan Tol (Petres Gym)
27. Desney Nijhoven (Vos) vs Donjevano Getrouw (Pat)
Jeugd Partijen:
1. Diego Smit (Con) vs Ali Demirci (TGunjar)
2. Santino Perez (Afafa) vs Maaikie Redan (Mikes)
3. Wasken Cicek (Scorpio) vs Dave Tienhoven (Mikes)
4. Chahid Koumanti (Con) vs Andy Oosterling (FFC)
5. Clay Bobeldijk (Mikes) vs Jernildo Kersout (TGunjar)
6. Winnie Nijdam (Con) vs Jellenice Kersout (Team Gunjar) Dames
7. Guilermo Valpoort (Slamm)vs Duncan (Afafa)
8. Massaro Fanverus (Mike) vs Rilly Kersout (Team Gunjar)
9. Wim Kamp (Con) vs Joey Does (Schreiber)
10. Gino Kanters (Mikes) vs ( TGunjar)
MMA:
Marco Biswana (T Hardcore) vs Ulas Ilgun (Schreiber)
Joewy v Wanrooij (Mikes) vs
Zaterdag 22 September 2007
Thaiboxing Gala Revolution
Sporthal Ookmeer
Dokter Meurerlaan 4 1067 SM Amsterdam Osdorp
Entree € 30,- Voorverkoop € 25,-
Zaalopen 14.00 uur. Aanvang Jeugd ThaiBoxing 15.00 uur.
Aanvang Thaiboxing Gala 16.00 uur.
A partijen:
1. Chris v Venrooij (Hardcore) vs Peter Hoes (VanOs)
2. Karim Achboun (Con) vs Mohamed Ajuo ( Mousid)
3. Alexander Kreuger (Vos) vs Petro Sedarous (TGunjar)
4. Rene Bloothoofd (VanOs) vs Mattias Ipssa (Mousid)
B partijen:
5. Leroy Keastner (Afafa) vs Ruben Lopez (Slamm / Spanje)
6. Fernando Groenhart (Mike) vs Marlon Kersout (T Gunjar)
7. Joop Schneiders (VanOs) vs Mo Aljedyan (Haarlem)
8. Nick Beljaards (Haarlem) vs Nikos Tamaras (Vos)
9. Ismael Bakayan (Con) vs Mohamed Khamal (Vos)
C partijen:
10. Quener Medalla (Con) vs Ramero Perez (Afafa)
11. Angel Alvares (Team Gunjar) vs Adi Rottum (Vos / Israel ) Dames
12. Remco de Vogel (Gym Haarlem) vs Pietje Doorje (FFC)
13. Norman Venema (Con) vs (Cool Gym)
14. Sander Duyvis (Mike) vs Ismael Londt (Slamm)
15. Jim Beljaards (Gym Haarlem) vs Taliban Atik (FFC)
16. Jimmy Wals (Kops) vs Bart Pluyms (TvOsch)
Nieuwelingen:
17. Jordy Schreurs (Con) vs Ricardo van Veelen (Schreiber)
18. Guillermo vd Heuvel (Con) vs Cedrik Simson (Ropie)
29. Bas Rouwenhorst (Con) vs Noah Apituley (TvOsch)
20. Jonathan Mac-Nac (Con) vs Hannes Schneiders (VanOs)
21. Peter Kraai (Pat) vs Junior Maduro (Dragon Gym)
22. Stanley Burleson (Vos) vs Mayco Hoke (Dragon Gym)
23. Rebecca Fernandez (Scorpio) vs Debby de Boer (Ropie) Dames
24. Remco Coenegrachts (Pat) vs Carlos Yvel (Slamm)
25. Sjaak Jonker (Schreiber) vs Baret Kalayciyan (Scorpio)
26. Elroy (DragonGym) vs Rowan Tol (Petres Gym)
27. Desney Nijhoven (Vos) vs Donjevano Getrouw (Pat)
Jeugd Partijen:
1. Diego Smit (Con) vs Ali Demirci (TGunjar)
2. Santino Perez (Afafa) vs Maaikie Redan (Mikes)
3. Wasken Cicek (Scorpio) vs Dave Tienhoven (Mikes)
4. Chahid Koumanti (Con) vs Andy Oosterling (FFC)
5. Clay Bobeldijk (Mikes) vs Jernildo Kersout (TGunjar)
6. Winnie Nijdam (Con) vs Jellenice Kersout (Team Gunjar) Dames
7. Guilermo Valpoort (Slamm)vs Duncan (Afafa)
8. Massaro Fanverus (Mike) vs Rilly Kersout (Team Gunjar)
9. Wim Kamp (Con) vs Joey Does (Schreiber)
10. Gino Kanters (Mikes) vs ( TGunjar)
MMA:
Marco Biswana (T Hardcore) vs Ulas Ilgun (Schreiber)
Joewy v Wanrooij (Mikes) vs