jojo
26-08-2007, 20:38
De voorlopige line up. In willekeurige volgorde
1 Rachid Belaini 3 x 3 vs 64 kg. Chad Bischop
Mike's Gym Oude Westen
2 Peter verschuren 3 x 3 tb. 95 kg. Jan Wessels WT tot 45jr
Team Hardcore/top team beverwijk Bully's Gym
3 Najim "Ziggy"Himmich 3 x 3 tb. max. 63 kg. Arjum
Team Hardcore Mejiro Gym
4 David Kirian 3 x 3 tb. max. 68 kg. Behrouz Rastagar
Team Hardcore Team Lomulder
5 Abdel Halim Issaoui 3 x 3 tb. 75 kg. Vejwsi Ipek
Team Hardcore Duitsland
6 Koos Wessels 3 x 3 tb. max. 95 kg. Mutlu Karabulut
Team Hardcore Team Aerts
7 William Diender 3 x 3 tb. max. 70 kg. Steve Neumann
Team Aerts Duitsland
Nederlands Titelgevecht Muay Thai
8 Joost Bauhaus 5 x 3 tb. max. 96 kg. Papyan Karapet
Team Hardcore Ubeda Gym
9 Nong Toom Aka 3 x 3 tb. 62 kg. Jorina Baars
Thailand Sportsart Den Helder
10 Goran Reljic 2 x 5 mma. 95 kg. Dave Daglisch
Team Hardcore
11 Chico El Torro 2 x 5 mma. max. 75 kg. Oktay Karatas
Team Hardcore Golden Glorie
12 Rodney Faverus 3 x 3 tb. max. 95 kg. Errol Zimmerman
Team Hardcore Golden Glorie
13 Linda Ooms 3 x 3 max. 52,5 kg. Maria Krivoshapkina
Team Hardcore Oekraine
14 Gustav Dietz 2 x 5 mma. max. 95 kg. Dion Staring
Team Hardcore Golden Glorie
15 Henriques Zowa 3 x 3 tb. max. 95 kg. Ashwin Balrak
Team Hardcore Golden Glorie
16 Tarek Slimani 3 x 3 tb. max. 72 kg Victor Dick
Team Hardcore Duitsland
17 Michael Knaap 2 x 5 mma Evert Fyeet
Team Hardcore Team Schreiber
Europees Titelgevecht Muay Thai
18 Henry Akdeniz 5 x 3 tb. 79 kg. Darius Skliaudys
Team Hardcore Litouwen
1 Rachid Belaini 3 x 3 vs 64 kg. Chad Bischop
Mike's Gym Oude Westen
2 Peter verschuren 3 x 3 tb. 95 kg. Jan Wessels WT tot 45jr
Team Hardcore/top team beverwijk Bully's Gym
3 Najim "Ziggy"Himmich 3 x 3 tb. max. 63 kg. Arjum
Team Hardcore Mejiro Gym
4 David Kirian 3 x 3 tb. max. 68 kg. Behrouz Rastagar
Team Hardcore Team Lomulder
5 Abdel Halim Issaoui 3 x 3 tb. 75 kg. Vejwsi Ipek
Team Hardcore Duitsland
6 Koos Wessels 3 x 3 tb. max. 95 kg. Mutlu Karabulut
Team Hardcore Team Aerts
7 William Diender 3 x 3 tb. max. 70 kg. Steve Neumann
Team Aerts Duitsland
Nederlands Titelgevecht Muay Thai
8 Joost Bauhaus 5 x 3 tb. max. 96 kg. Papyan Karapet
Team Hardcore Ubeda Gym
9 Nong Toom Aka 3 x 3 tb. 62 kg. Jorina Baars
Thailand Sportsart Den Helder
10 Goran Reljic 2 x 5 mma. 95 kg. Dave Daglisch
Team Hardcore
11 Chico El Torro 2 x 5 mma. max. 75 kg. Oktay Karatas
Team Hardcore Golden Glorie
12 Rodney Faverus 3 x 3 tb. max. 95 kg. Errol Zimmerman
Team Hardcore Golden Glorie
13 Linda Ooms 3 x 3 max. 52,5 kg. Maria Krivoshapkina
Team Hardcore Oekraine
14 Gustav Dietz 2 x 5 mma. max. 95 kg. Dion Staring
Team Hardcore Golden Glorie
15 Henriques Zowa 3 x 3 tb. max. 95 kg. Ashwin Balrak
Team Hardcore Golden Glorie
16 Tarek Slimani 3 x 3 tb. max. 72 kg Victor Dick
Team Hardcore Duitsland
17 Michael Knaap 2 x 5 mma Evert Fyeet
Team Hardcore Team Schreiber
Europees Titelgevecht Muay Thai
18 Henry Akdeniz 5 x 3 tb. 79 kg. Darius Skliaudys
Team Hardcore Litouwen