Shooto Holland
05-09-2007, 01:25
Met trots kondig ik aan dat Ultimate Glory 5 ook te zien is middels Pay Per View via de Amerikaanse site: MMA World League.
De directe link naar Ultimate Glory 5 is: http://www.mmawl.com/payperview.asp
Dus ook voor de mensen die er niet live bij kunnen zijn, veel kijkplezier!
Osu,
Martijn
Line up so far:
MT C -80kg Niels Toren (Team Karatas, Amersfoort) vs tba
SH B -70kg Daniel Sharifi (Team Hardcore, NL) vs Kuku Victor (Team Relex, NL)
SH A -70kg Gregorz Tredowski (Team Beast of the East, Poland) vs Johan Kroes (Hard Core Lions, Aruba)
SH B -83kg Arno Verbaak (V.C. de Groot, NL) vs Jamie “Hooligan” Saunders (Van Os Gym, NL)
MT C -70kg Jose (Calmaro Gym, ESP) vs Remco de Bos (Siam Style, NL)
SH A -76kg Raymond Jarman (B.A. Physical, NL) vs Hamid “Akira” Corassani (Golden Glory,Sweden)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Yoshitomo Watanabe (AACC, Japan)
Pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze
MT C -75kg Geronimo de Groot (team Relex/Dekkers, NL) vs Marc de Bonte (sportschool Washi-Ni, Belgium)
SH A -70kg Vincent Latoel (Golden Glory, NL) vs Daniel “Bingo” Abrol (Cum Sut, Ireland)
SH A -95kg Dion Staring (Golden Glory, NL) vs Hans Stringer (Super Pro, NL)
MT B -63,5kg Ati Göl (Team Beast of the East, NL) vs tba
SH A -83kg Nathan Schouteren (V.C. de Groot, NL) vs Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL)
SH A -91kg Murat Chunkaiev (Golden Glory, FR) vs Robert Jocz (Team Beast of the East, Poland)
MT A -70kg Niecky Holtzken (Golden Glory, NL) vs Youssef Ouahnini(Germany)
De directe link naar Ultimate Glory 5 is: http://www.mmawl.com/payperview.asp
Dus ook voor de mensen die er niet live bij kunnen zijn, veel kijkplezier!
Osu,
Martijn
Line up so far:
MT C -80kg Niels Toren (Team Karatas, Amersfoort) vs tba
SH B -70kg Daniel Sharifi (Team Hardcore, NL) vs Kuku Victor (Team Relex, NL)
SH A -70kg Gregorz Tredowski (Team Beast of the East, Poland) vs Johan Kroes (Hard Core Lions, Aruba)
SH B -83kg Arno Verbaak (V.C. de Groot, NL) vs Jamie “Hooligan” Saunders (Van Os Gym, NL)
MT C -70kg Jose (Calmaro Gym, ESP) vs Remco de Bos (Siam Style, NL)
SH A -76kg Raymond Jarman (B.A. Physical, NL) vs Hamid “Akira” Corassani (Golden Glory,Sweden)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Yoshitomo Watanabe (AACC, Japan)
Pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze
MT C -75kg Geronimo de Groot (team Relex/Dekkers, NL) vs Marc de Bonte (sportschool Washi-Ni, Belgium)
SH A -70kg Vincent Latoel (Golden Glory, NL) vs Daniel “Bingo” Abrol (Cum Sut, Ireland)
SH A -95kg Dion Staring (Golden Glory, NL) vs Hans Stringer (Super Pro, NL)
MT B -63,5kg Ati Göl (Team Beast of the East, NL) vs tba
SH A -83kg Nathan Schouteren (V.C. de Groot, NL) vs Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL)
SH A -91kg Murat Chunkaiev (Golden Glory, FR) vs Robert Jocz (Team Beast of the East, Poland)
MT A -70kg Niecky Holtzken (Golden Glory, NL) vs Youssef Ouahnini(Germany)