Myny
06-09-2007, 22:43
Op zaterdag 29 september Organiseert sportschool Muaythai Genk het eerste Belgische A gala van het seizoen 2007-2008.
Dit zal doorgaan in het sportcentrum van Genk (Belgisch Limburg)!
Het beloofd een leuke avond te worden met heel wat Spannende partijen.
Matchmaking is als volgt (nog niet in volgorde)
Jeugd:
- Geoffrie Lowie (Pumagym) vs Achmed ( Biko's gym NL)
- Senna (Siam-ni) vs Sanet (Birol gym)
Nieuwelingen:
- Joeri Cusumano (Muaythai Genk) vs Frederic (Kao Loy gym)
- Soner (Muaythai Genk) vs Muktar (Birol gym)
- Antonio Paiano (Muaythai Genk) vs Erdi Karaktas (Topsport)
C-klasse:
K1 tornooi -70kg met de vechters:
- Steven Pereira (Muaythai Genk)
- Adil (Biko's gym) Nederland
- Hervé Vandewinkel (Martial Arts Center)
- Bakhi Huseyin (Topsport)
- Giacomo Carganliu (Siam-ni)
- Santo (Duitsland)
- Maxim Mees (Deathrow)
- Achilea (Griekenland)
Reservepartij zal zijn:
Vuen Gevorkian (Su-Dai) vs Kadir (Black Panters)
Losse Partijen:
- Yusik Pavel (Defcross) vs Ilhan Tabunon (Samir gym)
- Michel (Biko's gym NL) vs Wim Vandebossche (Black Panters)
- Marijn van Helden (Muaythai Genk) vs ???
Vlaams Titelgevecht -66.8:
Kim Myny (Muaythai Genk) vs Salehi Soroosh (Gladiators)
B Klasse:
- Ronald Robijns (MT Celle) vs Mandy Desprez (Domingo's FRANCE)
- Bert Vanmechelen (Deathrow) vs Bruno Geerinx (No Mercy)
- Eva Berben (Siam-ni) vs Hersissia Maritzarda (Hoyer NL)
Belgisch titelgevecht -79kg:
-Michael Buxant (Muaythai Genk) vs Renaat Provoost (Black Panters)
A Klasse:
Europees Titelgevecht -53,5kg:
- Claudia Fontebasso (Muaythai Genk) vs Suyin Yelis (Duitsland)
Dit zal doorgaan in het sportcentrum van Genk (Belgisch Limburg)!
Het beloofd een leuke avond te worden met heel wat Spannende partijen.
Matchmaking is als volgt (nog niet in volgorde)
Jeugd:
- Geoffrie Lowie (Pumagym) vs Achmed ( Biko's gym NL)
- Senna (Siam-ni) vs Sanet (Birol gym)
Nieuwelingen:
- Joeri Cusumano (Muaythai Genk) vs Frederic (Kao Loy gym)
- Soner (Muaythai Genk) vs Muktar (Birol gym)
- Antonio Paiano (Muaythai Genk) vs Erdi Karaktas (Topsport)
C-klasse:
K1 tornooi -70kg met de vechters:
- Steven Pereira (Muaythai Genk)
- Adil (Biko's gym) Nederland
- Hervé Vandewinkel (Martial Arts Center)
- Bakhi Huseyin (Topsport)
- Giacomo Carganliu (Siam-ni)
- Santo (Duitsland)
- Maxim Mees (Deathrow)
- Achilea (Griekenland)
Reservepartij zal zijn:
Vuen Gevorkian (Su-Dai) vs Kadir (Black Panters)
Losse Partijen:
- Yusik Pavel (Defcross) vs Ilhan Tabunon (Samir gym)
- Michel (Biko's gym NL) vs Wim Vandebossche (Black Panters)
- Marijn van Helden (Muaythai Genk) vs ???
Vlaams Titelgevecht -66.8:
Kim Myny (Muaythai Genk) vs Salehi Soroosh (Gladiators)
B Klasse:
- Ronald Robijns (MT Celle) vs Mandy Desprez (Domingo's FRANCE)
- Bert Vanmechelen (Deathrow) vs Bruno Geerinx (No Mercy)
- Eva Berben (Siam-ni) vs Hersissia Maritzarda (Hoyer NL)
Belgisch titelgevecht -79kg:
-Michael Buxant (Muaythai Genk) vs Renaat Provoost (Black Panters)
A Klasse:
Europees Titelgevecht -53,5kg:
- Claudia Fontebasso (Muaythai Genk) vs Suyin Yelis (Duitsland)