teribleben
02-10-2007, 22:36
Van: Bennie Blok
Promotor: Bennie Blok
locatie: sportschool Budo-Blok te Apeldoorn
Datum: zondag, 07 oktober 2007
Weging: 12.00u
Aanvang: 14.00u
ROOD BLAUW
nr SportSchool Naam,jr Klasse KG SportSchool Naam,jr
1 Budo-Blok Kylie van Loo, 11 jaar J demo v Budo-Blok Shena Guhren
2 Ling ho Franske Reuver, 11 jaar J 2 x 1 40 Mikes gym Gino, 10 jaar
3 Budo-Blok Ajoub Chouarbi 12 jaar J 3 x 1 46 Team explosion Rodi 13 jaar
4 Ling ho Mariet de Becker 14 jaar j v 3x 1 62 SCORPIO GYM Jaleesa Alfons 14 jaar
5 Budo-Blok Chermaine Ramklelawan 12 j j v 3x 1 46 Mikes gym Latysha Brinkman 11j
6 Team explosion Mert 13 J 3 x 1 57 SCORPIO GYM Peter Dokur, 15 jaar
7 Budo-Blok Stephanie Overkamp 12 j v 3x 1 41 ling ho Selevay van Erp 13
8 Budo-Blok Batughan Karadimir 13 J 3 x 1 44 Mikes gym Nadir 13
9 Budo-Blok Michelle van Woudenberg 11 j v 2 x 1 53 Mikes gym Gennie Brinkman 13
10 Fujiyamagym Robin Floor 13 j v 3x 1 46 Mikes gym Mellony Geugjes 14
11 Budo-Blok Melanie Brunselaar 12 jaar j v 3x 1 48 Wash Ni(Belgie)
12 Ling ho Jefrey Vink 15 J 3 x 1 68 Mikes gym Dave 15
13 Budo-Blok Hubert Geven 13 jaar J 3 x 1 62 Fujiyamagym joey kraus 15
14 Team explosion Attilan 10 J 3 x 1 35 Mikes gym maikie 12
15 Budo-Blok Hackle Dakhua 13 J 3 x 1 50 Mikes gym Leon 13
16 Soykan gym Farshid Bahrami n 3 x 1,5 70 K.B.oldenzaal Recep
17 Ling ho Nicky Heymans 24 n 3 x 1,5 80 Viriya gym Daniel Tammenga 28 met scheenbesch
18 muaythai Hoogeveen Leroy 16 n 3 x 1,5 58 Wash Ni(Belgie)
19 ling ho Freddy de lasberg n 3 x 1,5 74 muaythai Hoogeveen erwin 17 met scheenbesch
20 Soykan gym Abdullah al Aassam n 3 x 1,5 66 K.B.oldenzaal Samson
21 Chocemuay Duitsl Azzedine el Karoula n 3 x 1,5 58 KB arnhem michael de Jong
22 Ling ho Robert Flokstra n 3 x 1,5 75 muay Boran Rick Janssen met scheenbesch
23 muaythai Hoogeveen Margriet n 3 x 1,5 62 Mikes gym Sabine kesseler
Promotor: Bennie Blok
locatie: sportschool Budo-Blok te Apeldoorn
Datum: zondag, 07 oktober 2007
Weging: 12.00u
Aanvang: 14.00u
ROOD BLAUW
nr SportSchool Naam,jr Klasse KG SportSchool Naam,jr
1 Budo-Blok Kylie van Loo, 11 jaar J demo v Budo-Blok Shena Guhren
2 Ling ho Franske Reuver, 11 jaar J 2 x 1 40 Mikes gym Gino, 10 jaar
3 Budo-Blok Ajoub Chouarbi 12 jaar J 3 x 1 46 Team explosion Rodi 13 jaar
4 Ling ho Mariet de Becker 14 jaar j v 3x 1 62 SCORPIO GYM Jaleesa Alfons 14 jaar
5 Budo-Blok Chermaine Ramklelawan 12 j j v 3x 1 46 Mikes gym Latysha Brinkman 11j
6 Team explosion Mert 13 J 3 x 1 57 SCORPIO GYM Peter Dokur, 15 jaar
7 Budo-Blok Stephanie Overkamp 12 j v 3x 1 41 ling ho Selevay van Erp 13
8 Budo-Blok Batughan Karadimir 13 J 3 x 1 44 Mikes gym Nadir 13
9 Budo-Blok Michelle van Woudenberg 11 j v 2 x 1 53 Mikes gym Gennie Brinkman 13
10 Fujiyamagym Robin Floor 13 j v 3x 1 46 Mikes gym Mellony Geugjes 14
11 Budo-Blok Melanie Brunselaar 12 jaar j v 3x 1 48 Wash Ni(Belgie)
12 Ling ho Jefrey Vink 15 J 3 x 1 68 Mikes gym Dave 15
13 Budo-Blok Hubert Geven 13 jaar J 3 x 1 62 Fujiyamagym joey kraus 15
14 Team explosion Attilan 10 J 3 x 1 35 Mikes gym maikie 12
15 Budo-Blok Hackle Dakhua 13 J 3 x 1 50 Mikes gym Leon 13
16 Soykan gym Farshid Bahrami n 3 x 1,5 70 K.B.oldenzaal Recep
17 Ling ho Nicky Heymans 24 n 3 x 1,5 80 Viriya gym Daniel Tammenga 28 met scheenbesch
18 muaythai Hoogeveen Leroy 16 n 3 x 1,5 58 Wash Ni(Belgie)
19 ling ho Freddy de lasberg n 3 x 1,5 74 muaythai Hoogeveen erwin 17 met scheenbesch
20 Soykan gym Abdullah al Aassam n 3 x 1,5 66 K.B.oldenzaal Samson
21 Chocemuay Duitsl Azzedine el Karoula n 3 x 1,5 58 KB arnhem michael de Jong
22 Ling ho Robert Flokstra n 3 x 1,5 75 muay Boran Rick Janssen met scheenbesch
23 muaythai Hoogeveen Margriet n 3 x 1,5 62 Mikes gym Sabine kesseler