De man van 14K
15-10-2007, 18:58
http://img139.imageshack.us/img139/5143/0000jq2.jpg (http://imageshack.us)
MATCHMAKING TOPTEAM 21 Oktober 2007
1 .Razmik Sarkisjan (topteam) N=Klasse VS Gerard van Liefoort (ss van roosmalen) 60kg
2. Serkan Yayli (topteam) N=Klasse VS Kevin Veen (team santing) 73kg
3. Dominque Daalhuisen (topteam) N=Klasse VS Tolga Meurs (team hardcore) 60kg
4. Helene Witschge (topteam) N=Klasse DamesVS Rebekka Kos (hejena gym) 63kg
5. Andries Visser (topteam) N=Klasse VS David Haagsma (pardoel gym) 94kg
6. Roberto Ruvolo (topteam) N=Klasse VS Berry Bunthof (pardoel gym) 85kg
7. Timo Hieselaar (topteam) N=Klasse VS Jonathan Duarte (van os gym) 76kg
8. Kevin Hesselin (topteam) N=Klasse VS Dennis Smit (van os gym) 73kg
9. Dannie Moi Thuk Shung (fight club) N=KlasseVS Roy Tan (mejiro gym) 63kg
10.Ramiro Perez (afafa gym) C=Klasse VS Hedwig Pique (clyde van dam) 68kg 68kg
11Peter van Brummelen (topteam) C=Klasse VS ? 79kg
12Raymond Welboren (mejiro gym) C=Klasse VS Erik Oud (bear paw) +100kg
14.Anesz Soekhai (topteam) B=Klasse VS Alaan Brief Kani (clyde van dam) 80kg
15.Arafat Ialloucher (mike gym) A=Klasse VS Jeremi Bleyd (chakuriki) 76kg
PAUZE
16.Hammadi el Mahdaoui (topteam) B=Klasse VS Leroy Keasner (afafa gym) 70kg
17.George Rodriques (topteam) MMA VS Christos Petroutsos (mike gym) 80kg
18.Brian Douwes (topteam) A=Klasse VS Mo Boukari (Loyd van dam) 100kg
19.Quinty Vrede (bear paw) A=Klasse VS Wendel Roche (team aerts) 90kg
20.Abder Bchiri (topteam) A=Klasse VS Kamal (universal gym) 69kg
21.L houcine Ouzgn (topteam) A=Klasse VS Winston Martens (mejiro gym) 75kg
22.Junior Gonzalves (topteam) A=Klasse VS Jan de Keyser (dawsu gym) 73kg
MATCHMAKING TOPTEAM 21 Oktober 2007
1 .Razmik Sarkisjan (topteam) N=Klasse VS Gerard van Liefoort (ss van roosmalen) 60kg
2. Serkan Yayli (topteam) N=Klasse VS Kevin Veen (team santing) 73kg
3. Dominque Daalhuisen (topteam) N=Klasse VS Tolga Meurs (team hardcore) 60kg
4. Helene Witschge (topteam) N=Klasse DamesVS Rebekka Kos (hejena gym) 63kg
5. Andries Visser (topteam) N=Klasse VS David Haagsma (pardoel gym) 94kg
6. Roberto Ruvolo (topteam) N=Klasse VS Berry Bunthof (pardoel gym) 85kg
7. Timo Hieselaar (topteam) N=Klasse VS Jonathan Duarte (van os gym) 76kg
8. Kevin Hesselin (topteam) N=Klasse VS Dennis Smit (van os gym) 73kg
9. Dannie Moi Thuk Shung (fight club) N=KlasseVS Roy Tan (mejiro gym) 63kg
10.Ramiro Perez (afafa gym) C=Klasse VS Hedwig Pique (clyde van dam) 68kg 68kg
11Peter van Brummelen (topteam) C=Klasse VS ? 79kg
12Raymond Welboren (mejiro gym) C=Klasse VS Erik Oud (bear paw) +100kg
14.Anesz Soekhai (topteam) B=Klasse VS Alaan Brief Kani (clyde van dam) 80kg
15.Arafat Ialloucher (mike gym) A=Klasse VS Jeremi Bleyd (chakuriki) 76kg
PAUZE
16.Hammadi el Mahdaoui (topteam) B=Klasse VS Leroy Keasner (afafa gym) 70kg
17.George Rodriques (topteam) MMA VS Christos Petroutsos (mike gym) 80kg
18.Brian Douwes (topteam) A=Klasse VS Mo Boukari (Loyd van dam) 100kg
19.Quinty Vrede (bear paw) A=Klasse VS Wendel Roche (team aerts) 90kg
20.Abder Bchiri (topteam) A=Klasse VS Kamal (universal gym) 69kg
21.L houcine Ouzgn (topteam) A=Klasse VS Winston Martens (mejiro gym) 75kg
22.Junior Gonzalves (topteam) A=Klasse VS Jan de Keyser (dawsu gym) 73kg