Ronald
12-11-2007, 00:17
Bij deze de uitslagen van "Enter the Dragon" in Arnhem van 11 november 2007. (De winnaar is vet gedrukt.)
Morgen volgt het fotoverslag.
Alie (KB Arnhem) vs Romario (Bully's Gym) - WOP
N klasse
Hamed (Bully's Gym) vs Johnny van Lieshout (Duran Gym) - Onbeslist
N klasse
Kristy Ooms (KB Brummen) vs Sanne de Ruiter (Pinas Gym) - Onbeslist
C klasse
Glen (KB Arnhem) vs Ergin (Mrabet Gym) - KO / opgave 3e ronde
N klasse
Danny (Bully's Gym) vs Farshid (Soykan) - WOP
N klasse
Dimitri (Team 69) vs Mohammed (Perry Ubeda) - WOP
C klasse
Karim (KB Arnhem) vs Omar (Team Beast of the East) - WOP
C klasse
Lopez (KB Brummen) vs Maarten (Perry Ubeda) - WOP
N klasse
Peter Knooop (KB Arnhem) vs Atty Gol (Team Beast of the East) - No contest (onopzettelijke knie op het hoofd van Peter)
B klasse
Michel (Bora Gym) vs Chihoo (Perry Ubeda) - WOP
C klasse
Eilander (Bully's Gym) vs Mohammed (Bora Gym) - WOP
C klasse
Nabil (Mohammed) vs Hamit (Bully's Gym) - WOP
N klasse
Krista Flemming (KB Arnhem) vs Bernise Alldis (Keddles Gym (GB)) - WOP
A klasse
Omar (Mohammed) vs Badr (Omar Gym) - TKO 1e ronde
N klasse
Ruben Jamot (KB Brummen) vs Aziz (Siam Gym) - KO 1e ronde
C klasse
Stanny (Mu Chin) vs Kenneth (Mrabet Gym) - WOP
N klasse
Mechid (KB Arnhem) vs Maikel (Siam Gym) - WOP
C klasse
Ismael (Omar Gym) vs Bojan (Perry Ubeda) - WOP
C klasse
Brahim (KB Arnhem) vs Nordin (Siam Gym) - WOP
C klasse
Fikri (Siam Gym) vs Roelof Rosien (Bora Gym) - WOP
C klasse
Samir (Perry Ubeda) vs David (Siam Gym) - Opgave (handdoek) 5e ronde
B klasse
Andre Gutz (KB Arnhem) vs Hakan (Siam Gym) - WOP
A klasse
Khalid (KB Arnhem) vs Halim (Bully's Gym) - Onbeslist
A klasse
Morgen volgt het fotoverslag.
Alie (KB Arnhem) vs Romario (Bully's Gym) - WOP
N klasse
Hamed (Bully's Gym) vs Johnny van Lieshout (Duran Gym) - Onbeslist
N klasse
Kristy Ooms (KB Brummen) vs Sanne de Ruiter (Pinas Gym) - Onbeslist
C klasse
Glen (KB Arnhem) vs Ergin (Mrabet Gym) - KO / opgave 3e ronde
N klasse
Danny (Bully's Gym) vs Farshid (Soykan) - WOP
N klasse
Dimitri (Team 69) vs Mohammed (Perry Ubeda) - WOP
C klasse
Karim (KB Arnhem) vs Omar (Team Beast of the East) - WOP
C klasse
Lopez (KB Brummen) vs Maarten (Perry Ubeda) - WOP
N klasse
Peter Knooop (KB Arnhem) vs Atty Gol (Team Beast of the East) - No contest (onopzettelijke knie op het hoofd van Peter)
B klasse
Michel (Bora Gym) vs Chihoo (Perry Ubeda) - WOP
C klasse
Eilander (Bully's Gym) vs Mohammed (Bora Gym) - WOP
C klasse
Nabil (Mohammed) vs Hamit (Bully's Gym) - WOP
N klasse
Krista Flemming (KB Arnhem) vs Bernise Alldis (Keddles Gym (GB)) - WOP
A klasse
Omar (Mohammed) vs Badr (Omar Gym) - TKO 1e ronde
N klasse
Ruben Jamot (KB Brummen) vs Aziz (Siam Gym) - KO 1e ronde
C klasse
Stanny (Mu Chin) vs Kenneth (Mrabet Gym) - WOP
N klasse
Mechid (KB Arnhem) vs Maikel (Siam Gym) - WOP
C klasse
Ismael (Omar Gym) vs Bojan (Perry Ubeda) - WOP
C klasse
Brahim (KB Arnhem) vs Nordin (Siam Gym) - WOP
C klasse
Fikri (Siam Gym) vs Roelof Rosien (Bora Gym) - WOP
C klasse
Samir (Perry Ubeda) vs David (Siam Gym) - Opgave (handdoek) 5e ronde
B klasse
Andre Gutz (KB Arnhem) vs Hakan (Siam Gym) - WOP
A klasse
Khalid (KB Arnhem) vs Halim (Bully's Gym) - Onbeslist
A klasse