Richelieu
03-12-2007, 01:39
1) J - Yusuf (Mattiz Gym) vs Ashajab (Mohammed Gym) WOP
2) B - Felix Muste (TB Den Haag) vs Fouzi Medhar (Team Fight Plaza) WTKO
3) C - Allal (TB Den Haag) vs Leon Miedema (FFC) WTKO)
4) B - Sergio Wielzen (FFC) WTKO vs Imed (Team Fight Plaza)
5) C - Allan MacDonald (Siam Gym) vs Abdessamet (Yuces Gym) WIN OPGAVE
6) B - Emad (Omar Gym) WOP vs Bulut Yildez ( Oude Westen)
7) B - Atty Gol (Team Beast of the East) WOP vs Hakim (Team Fight Plaza)
8) MMA - Marciano (Tatsjuin Dojo) WSB vs Robbert Enneking (Team Staring)
9) B - Mohammed Medhar (Team Fight Plaza) vs Hammedi (Top Team Beverwijk) WOP
10) A - Cindy Venema (Pancration) WOP vs Colette vd Ham (Fujiyama)
11) B - Samir El Mansour (Ubeda Gym) WOP vs Mahmoud Ketan ( Oude Westen)
12) B - Carlo van Wanrooy (Sportstudion 85) vs David Monfared (Siam Gym) WOP
13) B - Rik van Soest (Kangal) WOP vs Mark Bos (MT Lomulder)
14) A - Aussie (Top Team Beverijk) WOP vs Ali Cenit (Siam Gym)
15) A - Marcello Adriaans (Pancration) vs Said Bouanani (Hambaken Gym) WIN OPGAVE (gebroken hand)
16) A - Brian Douwes (Top Team Beverwijk) vs Ginty Vrede (Bearpaw Gym) WTKO
17) A - Rustemi Krisnic (Real Team) WOP vs Noafal Benazzouz (Siam Gym)
18) A - Sem Braan (Mejiro Gym) WOP vs Jeremy Blijd (Pancration)
19) A - Perry Ubeda (Ubeda Gym) WOP vs Youssef Akhnikh (Team Slamm!! / Mousid Gym)
Copyright - Mixfight.nl
2) B - Felix Muste (TB Den Haag) vs Fouzi Medhar (Team Fight Plaza) WTKO
3) C - Allal (TB Den Haag) vs Leon Miedema (FFC) WTKO)
4) B - Sergio Wielzen (FFC) WTKO vs Imed (Team Fight Plaza)
5) C - Allan MacDonald (Siam Gym) vs Abdessamet (Yuces Gym) WIN OPGAVE
6) B - Emad (Omar Gym) WOP vs Bulut Yildez ( Oude Westen)
7) B - Atty Gol (Team Beast of the East) WOP vs Hakim (Team Fight Plaza)
8) MMA - Marciano (Tatsjuin Dojo) WSB vs Robbert Enneking (Team Staring)
9) B - Mohammed Medhar (Team Fight Plaza) vs Hammedi (Top Team Beverwijk) WOP
10) A - Cindy Venema (Pancration) WOP vs Colette vd Ham (Fujiyama)
11) B - Samir El Mansour (Ubeda Gym) WOP vs Mahmoud Ketan ( Oude Westen)
12) B - Carlo van Wanrooy (Sportstudion 85) vs David Monfared (Siam Gym) WOP
13) B - Rik van Soest (Kangal) WOP vs Mark Bos (MT Lomulder)
14) A - Aussie (Top Team Beverijk) WOP vs Ali Cenit (Siam Gym)
15) A - Marcello Adriaans (Pancration) vs Said Bouanani (Hambaken Gym) WIN OPGAVE (gebroken hand)
16) A - Brian Douwes (Top Team Beverwijk) vs Ginty Vrede (Bearpaw Gym) WTKO
17) A - Rustemi Krisnic (Real Team) WOP vs Noafal Benazzouz (Siam Gym)
18) A - Sem Braan (Mejiro Gym) WOP vs Jeremy Blijd (Pancration)
19) A - Perry Ubeda (Ubeda Gym) WOP vs Youssef Akhnikh (Team Slamm!! / Mousid Gym)
Copyright - Mixfight.nl