View Full Version : WIN EEN VIP TAFEL BEAST OF THE EAST!
Shooto Holland
13-01-2008, 00:23
WIN EEN VIP TAFEL OP BEAST OF THE EAST!
Beste Mixfighters,
De promoters van Ultimate Glory en Beast of the East hebben de handen ineen geslagen om jullie een geweldige kans aan te bieden! Er wordt namelijk een VIP tafel ter beschikking gesteld voor het mixfightlid, dat in staat is de meest nauwkeurige voorspelling te doen, wat betreft de uitkomst van de partijen van Ultimate Glory 7!
Wat moet je precies doen?
Copy / paste de onderstaande line up en geef per partij aan wie wint en ook hoe! Dus op KO,
submission of op beslissing.
Bonuspunten kun je scoren door bijvoorbeeld daarnaast nog eens accuraat te voorspellen of er bijvoorbeeld op een Armbar of Guilotine wordt gewonnen.
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
De prijsvraag is geldig tot zaterdag 19 januari 2008.
De winnaars zullen gelijk na het evenement op de afterparty bekend worden gemaakt, en de VIP kaarten zullen dan tevens worden overhandigd!
Het is echt een superprijs die wordt weggegeven! Dus mis deze kans niet!
Sportieve groet,
de Mixfight Crew!
Voor meer Ultimate Glory info kijk op www.ultimateglory.com (http://www.ultimateglory.com)
Wat een top idee . Hier doe ik zeker aan mee eerst nog even een goede analyse maken:thup:
??
To the top, jij ouwe internetleek ;)
To the top, jij ouwe internetleek ;)
TTT
chief108
13-01-2008, 20:42
Wat moet je precies doen?
Copy / paste de onderstaande line up en geef per partij aan wie wint en ook hoe! Dus op KO,
submission of op beslissing.
De prijsvraag is geldig tot zaterdag 19 januari 2008.
De winnaars zullen gelijk na het evenement op de afterparty bekend worden gemaakt, en de VIP kaarten zullen dan tevens worden overhandigd!
ehhhhh...
nog ff een domme vraag hoor, maar.....
wat doe je ermee?
hier posten, verzenden aan jou via PM, opsturen per postduif....
dat stuk heb ik ff gemist geloof ik
ehhhhh...
nog ff een domme vraag hoor, maar.....
wat doe je ermee?
hier posten, verzenden aan jou via PM, opsturen per postduif....
dat stuk heb ik ff gemist geloof ik
x2
Khanom Thom
13-01-2008, 21:30
ehhhhh...
nog ff een domme vraag hoor, maar.....
wat doe je ermee?
hier posten, verzenden aan jou via PM, opsturen per postduif....
dat stuk heb ik ff gemist geloof ik
Hier posten lijkt mij het leukste...
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
Wesley Quint op punten
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
Aram Clements op heelhook
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Arman Soufi op punten
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Azad soufi op punten
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
Kuku op KO
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
Ahmed Bayrak op KO
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Bastiaan Rejen op GNP
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
Roemer Trompert op GNP
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
Marc Duncan op RNC
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
Errol Zimmerman op KO
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
Vitor Vianna op armbar
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
Hans Stringer op armbar
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Oktay Karatas op GNP
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren win op punten(Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements win punten(Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -66kg Arman Soufi win Tko (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi win punten (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor win Tko (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH B -83kg Ahmed Bayrak win Tko (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen win armbar (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
SH A -76kg Roemer Trompert win G&P (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan win punten (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
MT A HW Errol Zimmerman win Tko (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna win Tko (Brasa/Never Shake, BR)
SH A -91kg Hans Stringer win enkel klem (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas win G&P (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
The Bulldog
13-01-2008, 22:25
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL) WOP IWAN VAN BUREN
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)WIN OP SUB ARAM CLEMENTS
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL) WIN TKO ARMAN SOUFI (opg)
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)WIN PUNTEN HEDWIG PIQUE
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) WIN PUNTEN KUKU VICTOR
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL) WIN KO MELIK BELLEN
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN) WIN SUB KIMURA BASTIAN REJEN
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)WIN SUB ROEMER TROMPERT SANKAKU
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) WIN PUNTEN MARC DUNCAN
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL) WIN KO ERROL ZIMMERMAN 3E RONDE
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)WIN DAVE DALGLISCH KO 2e ROnde
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL) Hans Stringer WIN SUB KIMURA
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE) WIN OKTAY TKO GnP
heel moeilijk... veel strakke partijen, wordt een knallertje lijkt me...
De man van 14K
13-01-2008, 22:35
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL) WOP
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE) SUB
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL) WOP
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL) WOp
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) KO
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL) SUB
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN) SUB
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE) Ga mee met U-dog: sankaku ;)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) WKO
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL) WOP
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR) WINST OP KO!!
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL) WKO
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE) weer met Udog mee:TKO: GNP
Winnaars in het dik gedrukt
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren WOP(Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE) WSUB choke
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) WKO rnd 2 vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) WKO rnd 2vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) WOP
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL)WKO staand vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL)WOP vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL)WKO gnp vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)WSUB choke
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL)WKO ronde 2 vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)WSUB choke
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) WOP vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) WKO gnp vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) Winaar op Punten vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) Winnaar op Sub vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)Winnaar op Punten
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL) Winnaar op Punten
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL)Winnaar op KO vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL)Winnaar op KO vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) Winnaar op Submission vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) Winnaar op Submission vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) Winnaar op punten
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) Winnaar op KO vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR) Winnaar op Punten
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) Winnaar op Submission vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) Winnaar op KO vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Strange Cutbean
13-01-2008, 23:59
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
van Buren wint op beslissing.
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
Clements wints op submission (heelhook)
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Menig wint beslissing
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Pique wint, KO
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
Kuku wint, KO
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
Bayrak wint, KO
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Rejen wint, beslissing
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
Trompert wint, submissie (choke)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
Draw
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
Zimmerman KO
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
Vitor Vianna wint op submision (armbar)
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
Stringer wint op submission (Triangle)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Depret wint, beslissing.
leuk om al die voorspellingen te zien
Marco (scheids)
14-01-2008, 09:26
Mooi kut ... kan ik niet mee doen .... lol....
Shooto Holland
14-01-2008, 16:08
Kijk hier voor een promo filmpje van UG7 presented by Rage Entertainment:
http://www.dailymotion.com/relevance/search/ultimate+glory/video/x41p0n_ultimate-glory-vii-20-januari-2008_extreme
Osu,
Martijn
P.s. Iedereen graag hun voorspellingen hier op het forum plaatsen, ik heb een aantal pm's en mailtjes gekregen maar die tellen niet mee.. Als alles hier op het forum staat is het te controleren en tevens ook veel overzichtelijker..
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
Twan wint op punten.
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
Aram verliest nipt van Nicolas op punten.
Wat een spannende partij was dit zeg keihard en het had envenzo goed anders om kunnen zijn !
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Sergio wind door middel van medische interventie ! Aram kan niet verder omdat er een wondje boven zijn oog teveel bloed.
Wel jammer want hij had hem kunnen winnen......
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Azad wint op punten
Wat een matte partij jammer dat er zo weinig actie te zien was.
Vooral Hedwig mocht wel meer doen vond ik
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
Kuku verliest deze partij kansloos in de 1e ronde door een keiharde directe waarop Kuku genadeloos KO gaat.
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)Miliek wint door TKO in de 3e ronde wat moet ik nog meer schrijven over deze topper ............
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Gabriel is hier duidelijk niet voor nix gekomen wat een topvechter is dat zeg !!!
Bastiaan had het knap lastig tegen deze super knokker !
Toch wint Bastiaan op punten.
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
Roemer Wind door middel van KO.
Zelim was duidelijk de mindere van de 2.
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
Yohan wint op punen van Marc respect voor bijde vechters wat een mooie klalpartij hebben deze 2 neergezet !
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
Errol is Verdiend het echt om naar Japan te gaan want deze jongen had echt geen schijn van kans tegen het geweld van Errol !
Orando wordt KO geslagen in de 1e ronde.
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
Mooie PArtij van Dave eindelijk weer op de goede weg !!! wat een mooie technieken heeft die gast in huis was echt genieten !
Dave gewonnen op TKO !!!
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
Hans heeft het echt moeilijk tegen Marco, wat jammer dat HAns tekort komt Tegen deze geweldige vechter.
Hans verliest dmv KO 2e ronde
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
De Partij van de Avond !!! Oktay maakt gehakt van tegenstander Tommy.
Wat een slachtfeest was dit zeg !!!! Oktay maakt deze partij keihard af aan het einde van ronde 1.
Oktay winnaar dmv KO !!!
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
Twan wint op punten.
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
Aram verliest nipt van Nicolas op punten.
Wat een spannende partij was dit zeg keihard en het had envenzo goed anders om kunnen zijn !
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Sergio wind door middel van medische interventie ! Aram kan niet verder omdat er een wondje boven zijn oog teveel bloed.
Wel jammer want hij had hem kunnen winnen......
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Azad wint op punten
Wat een matte partij jammer dat er zo weinig actie te zien was.
Vooral Hedwig mocht wel meer doen vond ik
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
Kuku verliest deze partij kansloos in de 1e ronde door een keiharde directe waarop Kuku genadeloos KO gaat.
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)Miliek wint door TKO in de 3e ronde wat moet ik nog meer schrijven over deze topper ............
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Gabriel is hier duidelijk niet voor nix gekomen wat een topvechter is dat zeg !!!
Bastiaan had het knap lastig tegen deze super knokker !
Toch wint Bastiaan op punten.
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
Roemer Wind door middel van KO.
Zelim was duidelijk de mindere van de 2.
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
Yohan wint op punen van Marc respect voor bijde vechters wat een mooie klalpartij hebben deze 2 neergezet !
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
Errol is Verdiend het echt om naar Japan te gaan want deze jongen had echt geen schijn van kans tegen het geweld van Errol !
Orando wordt KO geslagen in de 1e ronde.
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
Mooie PArtij van Dave eindelijk weer op de goede weg !!! wat een mooie technieken heeft die gast in huis was echt genieten !
Dave gewonnen op TKO !!!
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
Hans heeft het echt moeilijk tegen Marco, wat jammer dat HAns tekort komt Tegen deze geweldige vechter.
Hans verliest dmv KO 2e ronde
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
De Partij van de Avond !!! Oktay maakt gehakt van tegenstander Tommy.
Wat een slachtfeest was dit zeg !!!! Oktay maakt deze partij keihard af aan het einde van ronde 1.
Oktay winnaar dmv KO !!!
jij bent er al geweest, dus je hoeft niet meer
noteer voor mij wel ff dezelfde uitslagen als takuma
ik heb nl. wel belang bij die kaarten
bvd en tot de 26e dan maar. dat het vip-bier ons maar goed mag smaken !
wat als je niet naar die gala gaat dan, of als je gaat en niet naar de afterparty gaat? krijg je dan de prijs als je wint???
graag reactie van shootoholland erop???
ps. ik ga er zelf wel heen, maar afterparty red ik niet
gustafacci
15-01-2008, 01:01
Roob vs blauw
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
Rood winaar punten
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
Rood winaar submission
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Blauw winaar K.O.
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Rood winaar punten
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
blauw winaar punten
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
Blauw winaar K.O.
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Rood winaar punten
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
Rood winaar punten
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
blauw Winaar subission
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
Rood winaar opgave
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
Rood winaar K.O.
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
Rood winaar punten
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE
Rood winaar k.o. na een super strijd
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren wint op punten (Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements wint door tussenkomst scheids (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -66kg Arman Soufi wint omdat hij bij Oktay traint op punten (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi wint op K.O. ook omdat hij bij Oktay traint (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor op WTKO (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH B -83kg Ahmed Bayrak wint omdat hij bij Oktay traint en de tegenstander gooit de handdoek in de ring (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen op punten (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
SH A -76kg Roemer Trompert op punten (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan wint met armklem (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
MT A HW Errol Zimmerman wint door opgave tegenstander (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh wint dmv WTKO (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR)
SH A -91kg Hans Stringer punten (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas wint door K.O. (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Mooi kut ... kan ik niet mee doen .... lol....
Mag wel, maar dan mag je niet scheidsen :lol:
Tot zondag ;)
wat als je niet naar die gala gaat dan, of als je gaat en niet naar de afterparty gaat? krijg je dan de prijs als je wint???
graag reactie van shootoholland erop???
ps. ik ga er zelf wel heen, maar afterparty red ik niet
Als je de prijs wint en je gaat wel naar het gala, maar niet naar de afterparty, lijkt me dat spijtig, maar niet iets wat nou bijzonder moeilijk is.. Toch?
Of wilde je een waardebon?
thnx voor de uitslagen, was het een mooi gala? ;)
De man van 14K
15-01-2008, 11:00
vet ik heb GEWONNEN! JOEHOEEE bedankt jongens
MT B -66kg Arman Soufi wint omdat hij bij Oktay traint op punten (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi wint op K.O. ook omdat hij bij Oktay traint (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
SH B -83kg Ahmed Bayrak wint omdat hij bij Oktay traint en de tegenstander gooit de handdoek in de ring (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
:D:D:D hahahaha wat ben je weer lekker bijdehand:thup:
Als je de prijs wint en je gaat wel naar het gala, maar niet naar de afterparty, lijkt me dat spijtig, maar niet iets wat nou bijzonder moeilijk is.. Toch?
Of wilde je een waardebon?
moet waarschijnlijk direct daarna werken, vandaar, maar dat zien we nog wel. maar ik denk dat meerdere mixfight-leden zijn die niet naar afterparty kunnen of misschien helemaal niet naar het gala
chief108
15-01-2008, 14:53
wat als je niet naar die gala gaat dan, of als je gaat en niet naar de afterparty gaat? krijg je dan de prijs als je wint???
graag reactie van shootoholland erop???
ps. ik ga er zelf wel heen, maar afterparty red ik niet
is opzich wel goede vraag van adam lijkt me...
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren win op punten(Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements wint sub. denk armbar 1ste ronde(Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -66kg Arman Soufi win Tko 2de ronde (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi win punten (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor WTKO 1ste ronde(Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH B -83kg Ahmed Bayrak(Team Karatas, NL) vs Melik Bellen Wtko (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen winaar 1ste ronde armbar (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
SH A -76kg Roemer Trompert win G&P 1ste ronde (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan win punten (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
MT A HW Errol Zimmerman WTKO 2de ronde (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh win punten (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna win (Brasa/Never Shake, BR)
SH A -91kg Hans Stringer win armbar 1ste ronde (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas win G&P 1ste ronde(Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Shooto Holland
18-01-2008, 01:14
TTT
jij bent er al geweest, dus je hoeft niet meer
noteer voor mij wel ff dezelfde uitslagen als takuma
ik heb nl. wel belang bij die kaarten
bvd en tot de 26e dan maar. dat het vip-bier ons maar goed mag smaken !
Als ik win mag jij mee !!!:pimp:
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
Twan van Buren wint op submission armbar
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier(Shaolin Team, BE)
Nicolas Manderlier wint op submission armbar
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Arman Soufi wint op punten
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Hedwig Pique wint punten
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
Cesario di Dominico wint choke
SH B -83kg Ahmed Bayrak(Team Karatas, NL) vs Melik Bellen Wtko (Siam Gym, NL)
Ahmed Bayrak Wint ground and pound
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Gabriel Rossi wint op punten
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE) win
Roemer Trompert wint Ground and Pound 2ste ronde
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
Marc Duncan wint op punten
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL) win
Errol Zimmerman wint ko 3de ronde
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna win (Brasa/Never Shake, BR)
Dave Dalgliesh wint 2de ronde ground and pound
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
Hans Stringer wint op punten
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE) win
Oktay Karatas wint Ground and Pound 1ste ronde
Khanom Thom
18-01-2008, 11:05
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL) Submission
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE) Submission
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL) TKO
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL) WOP
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) GnP
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL) Submission
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN) GnP
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE) Submission
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) KO
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL) TKO
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR) KO
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL) WKO
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE) GnP
Champagne graag... ;)
chief108
18-01-2008, 16:27
okee dan...
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) submission (armbar) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE) WOP
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) TKO vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL) WOP
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) KO
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) winnar door opgave vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN) GnP
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE) WOP
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) WOP
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) KO door lowkicks vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR) armbar
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL) KO door monsterlijke slam
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) RNC vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Shooto Holland
19-01-2008, 02:38
Stuur je inzendingen nog snel in... Laatste dag!
Osu,
Martijn
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL) Twan van Buren wint doormiddel van Armbar
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE) Nicolas Manderlier wop
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
Arman Soufi wop
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL)
Azad Soufi wko op linker hoek
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
Cesario di Dominico wop
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL)
Ahmed Bayrak wint op GnP
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN)
Bastiaan Rejen wint doormiddel van submission choke
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
Roemer trompert wint doormiddel van submission armbar
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) Marc Duncan wop
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
Errol Zimmerman wint doormiddel van ko rechter hoek
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR) Dave Dalgiesh wint doormiddel van gnp
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)Hans Stringer wint doormiddel van submission choke
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Oktay Karatas wint doormiddel van gnp
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL) Twan van buren wop
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)Nicolas wint op choke
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL) Arman wop
MT B -65kg Azad Soufi (Team Karatas, NL) vs Hedwig Pique (Clyde van Dams, NL) Azad wop
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) Kuku wint op submission choke
SH B -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Melik Bellen (Siam Gym, NL) wint op ko stoten op hoofd
SH A -83kg Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL) vs Gabriel Rossi (Toughring, CAN) Gabriel Rossi wint op submisson choke
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE) Roemer Trompert Submisson armbar
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL) Yohan Quoniam Wop
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL) Errol Zimmerman ko op knie
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Vitor Vianna (Brasa/Never Shake, BR) Dave Dalgliesh wint op ko stoten op hoofd
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL) Hans Stringer wint op gnp
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE) Oktay Karatas wint op Gnp
Strange Cutbean
21-01-2008, 12:30
Wie is nu de gelukkige?
Iedereen heeft het gruwelijk fout, nou ja, ga dan maar met degene die het eerste antwoordt gaf in deze topic.
:whistling:
Wie is nu de gelukkige?
x2!
Er is zoveel geschoven tussen vechters en partijen die niet doorgingen, ben benieuwd hoe ze dit nu gaan beoordelen:D
Daar ga ik straks mn hoofd eens over breken! :D
Hoe dan ook: Het was een top evenement en alle deelnemers aan deze prijsvraag alvast bedankt!
Dit gaat een leuke puzzel worden! ;)
Ik w8 vol spanning af wie er met de spreekwoordelijke VIP tafel vandoor gaat !!!
Ik ben de results aan het verwerken.
Elke correct voorspelde uitslag is 1 punt waard.
Als de wijze van overwinning ook correct is, krijg je 2 punten.
Ik ga nog even kijken wat we doen met de inschrijvingen van voor de change in de lineup.
Highline
21-01-2008, 17:54
bij deze wil ik mixfight/nl en martijn de jong en de heren van beast of the east bedanken voor het aanbieden van deze vip tafel aan mij...ik ga er zeer zeker van genieten ;)
Winnaar Prijsvraag Beast Of The East VIP-tafel! - www.MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=78479)
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.