Shooto Holland
20-01-2008, 11:35
Vandaag op Ultimate Glory 7 zullen we starten met de "Ultimate Glory's Next Ringgirl" competitie.
Voor meer info en een kleine preview, kijk op: www.ultimateglory.com (http://www.ultimateglory.com)
Nog een reden te meer om vandaag naar de Flint te komen :D
Osu,
Martijn
Line up UG 7:
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -95 kg Frits Meine (Dordrecht, NL) vs Tomasz Sariada (Team Beast of the East, PL)
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH A -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL)
pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Apo Gatta Gome (Vitor Shaolin Team, BE)
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)
Voor meer info en een kleine preview, kijk op: www.ultimateglory.com (http://www.ultimateglory.com)
Nog een reden te meer om vandaag naar de Flint te komen :D
Osu,
Martijn
Line up UG 7:
SH C+ -76 kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Twan van Buren (Team Duncan, Utrecht, NL)
SH C+ -76 kg Aram Clements (Tatsujin/Yamasaki, NL) vs Nicolas Manderlier (Shaolin Team, BE)
MT B -95 kg Frits Meine (Dordrecht, NL) vs Tomasz Sariada (Team Beast of the East, PL)
MT B -66kg Arman Soufi (Team Karatas, NL) vs Sergio Menig (Clyde van Dams, NL)
SH B -70kg Kuku Victor (Team Relex, NL) vs Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL)
SH A -83kg Ahmed Bayrak (Team Karatas, NL) vs Bastiaan Rejen (Tatsujin Dojo, NL)
pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze pauze
SH A -76kg Roemer Trompert (Tatsujin Dojo, NL) vs Zelim Felican (Golden Gloves, BE)
SH A -70kg Yohan Quoniam (Team Quoniam, FR) vs Marc Duncan (Team Duncan/Tatsujin Dojo, NL)
SH A -91kg Hans Stringer (Team Super Pro, NL) vs Marco Biswana (Hardcore/Team Schilt, NL)
SH A -91kg Dave Dalgliesh (Tatsujin Dojo/Fightclub, NL) vs Apo Gatta Gome (Vitor Shaolin Team, BE)
MT A HW Errol Zimmerman (Golden Glory, NL) vs Orlando Breijenburg (MRN Sporting, NL)
SH A -76kg Oktay Karatas (Golden Glory, NL) vs Tommy Depret (Perfect Team, BE)