erik-jan
31-01-2008, 17:03
http://www.fighttalk.nl/bereal/beatdown0208.jpg
A klasse 5 x 3 minuten 1.30 minuut rustpauze
1.Rodney Doorjι FFCarbin vs Mustafa Ziani Gym Internation --- 63.50 kg max.
2.Jennifer Trustfull FFCarbin vs Colette vd Ham Fujiyama --- WPKL Ned Titel 67.00 kg max.
B klasse 5 x 2 minuten 1.30 minuut rustpauze ( Knietechnieken naar het hoofd toegestaan )
3.Boy Boy Martin Gym Arnhem vs Omar Red Hawk Belgiι --- afgesproken 82.50 kg max.
4.Fernando Groenhart Mikes Gym vs Mo ben Nasser Fight Club Haarlem --- 69.85 kg max.
5.Sergio Wielzen FFCarbin vs Mo Aljedyan Gym Haarlem --- 63.50 kg max.
6.Joel Groenburg Matuari vs H.Boubkari MTC van Dams --- 72.57 kg max .
7.Farid Raffi Vos Gym / Yamoto Gym vs Pieter Buisma Sokudo Gym --- 69.85 kg max.
8.Glenn Groen Dayon Gym vs Miloud Hatik Fujiyama Gym --- 69.85 kg max.
9.Rachida Bouhout Vos Gym vs Arlene de Fretas Gym International --- afgesproken 61.50 kg max.
10.Peter van Brummelen Top Team Beverwijk vs Justin Dap FC van Dams --- 79.38 kg max.
C klasse 3 x 2 minuten 1.00 minuut rustpauze
11.Pietje Doorjι FFCarbin vs Remco de Vogel Gym Haarlem --- 63.50 kg max.
12.Jermain Ropie Gym vs Jim Beljaards Gym Haarlem --- 72.57 kg max.
13.Leandro Tam FFCarbin vs . - .. --- 76,20 kg max.
14.Dwayne Noordzee FFCarbin vs Marvin Muniaerts FC van Dams --- 69.85 kg max.
15.Nale Omaragic - Gym Arnhem vs Larry Buursma Pancration --- 86,18 kg max.
16.Marcel van Bekum Ropie Gym vs N.Look Drago Gym ---95.00 kg max.
17.Acic Fujiyama Gym vs Hamid Nouzadi Top Team Beverwijk --- 69,85 kg max.
Nw klasse 3 x 1.30 minuut 1.00 minuut rustpauze
18.Roberto Ruvolo Top Team Beverwijk vs Khalid Red Hawk Belgie --- 82.55 kg max.
19.Inty Caupain dayon Gym vs Nisvet Sivac Gym Haarlem --- 63.50 kg max.
20.Etien Gergis Gym Haarlem vs Jochem Korse Sokudo Gym --- 88.00 kg max.
Jeugd 3 x 1.30 minuut 1.00 minuut rustpauze
21.Andy Oosterling FFCarbin vs . - . --- 35.00 kg
Wie gaat er met de Winst naar huis Rodney Doorjι FFCarbin of Mustafa Ziani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A klasse 5 x 3 minuten 1.30 minuut rustpauze
1.Rodney Doorjι FFCarbin vs Mustafa Ziani Gym Internation --- 63.50 kg max.
2.Jennifer Trustfull FFCarbin vs Colette vd Ham Fujiyama --- WPKL Ned Titel 67.00 kg max.
B klasse 5 x 2 minuten 1.30 minuut rustpauze ( Knietechnieken naar het hoofd toegestaan )
3.Boy Boy Martin Gym Arnhem vs Omar Red Hawk Belgiι --- afgesproken 82.50 kg max.
4.Fernando Groenhart Mikes Gym vs Mo ben Nasser Fight Club Haarlem --- 69.85 kg max.
5.Sergio Wielzen FFCarbin vs Mo Aljedyan Gym Haarlem --- 63.50 kg max.
6.Joel Groenburg Matuari vs H.Boubkari MTC van Dams --- 72.57 kg max .
7.Farid Raffi Vos Gym / Yamoto Gym vs Pieter Buisma Sokudo Gym --- 69.85 kg max.
8.Glenn Groen Dayon Gym vs Miloud Hatik Fujiyama Gym --- 69.85 kg max.
9.Rachida Bouhout Vos Gym vs Arlene de Fretas Gym International --- afgesproken 61.50 kg max.
10.Peter van Brummelen Top Team Beverwijk vs Justin Dap FC van Dams --- 79.38 kg max.
C klasse 3 x 2 minuten 1.00 minuut rustpauze
11.Pietje Doorjι FFCarbin vs Remco de Vogel Gym Haarlem --- 63.50 kg max.
12.Jermain Ropie Gym vs Jim Beljaards Gym Haarlem --- 72.57 kg max.
13.Leandro Tam FFCarbin vs . - .. --- 76,20 kg max.
14.Dwayne Noordzee FFCarbin vs Marvin Muniaerts FC van Dams --- 69.85 kg max.
15.Nale Omaragic - Gym Arnhem vs Larry Buursma Pancration --- 86,18 kg max.
16.Marcel van Bekum Ropie Gym vs N.Look Drago Gym ---95.00 kg max.
17.Acic Fujiyama Gym vs Hamid Nouzadi Top Team Beverwijk --- 69,85 kg max.
Nw klasse 3 x 1.30 minuut 1.00 minuut rustpauze
18.Roberto Ruvolo Top Team Beverwijk vs Khalid Red Hawk Belgie --- 82.55 kg max.
19.Inty Caupain dayon Gym vs Nisvet Sivac Gym Haarlem --- 63.50 kg max.
20.Etien Gergis Gym Haarlem vs Jochem Korse Sokudo Gym --- 88.00 kg max.
Jeugd 3 x 1.30 minuut 1.00 minuut rustpauze
21.Andy Oosterling FFCarbin vs . - . --- 35.00 kg
Wie gaat er met de Winst naar huis Rodney Doorjι FFCarbin of Mustafa Ziani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!