Ronald
24-02-2008, 23:03
Bij deze de uitslagen van Upcoming Glory 2, vandaag gehouden in Ede.
De winnaar is vet gedrukt.
1. SH C -76kg Teun Beusser, (Tatsujin Arnhem, NL vs Lerando Gulacti (Team Karatas, NL) - 1e ronde, heelhook
2. SH C +100kg Thorsten Klein (Sparta Essen, DLD vs Ernesto Muller de Almeida (Tatsujin Deventer, NL) - WOP
3. SH C -83kg Wilbert van Zundert (Staredown Martial Arts, NL) vs Daniel Deux (Tatsujin Arnhem, NL) - 2e ronde, RNC
4. MT N -57kg Mourad (Ettaki Gym, NL) vs Anton Santiago (Team Karatas, NL) - WOP
5. SH C -70kg Jordy van Limbeek (Tatsujin Arnhem, NL) vs Ben Boekee (Hoyer Gym, NL) - 1e ronde, armbar
6. SH C+ -70kg Samir Noory (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Mohammed Ali Moshkelgosha (Team Alpha) - WOP
7. MT N -74kg Aziz (Team Ettaki, NL) vs Norman Juaquin (Team Karatas, NL) - WOP
8. SH C+ -70kg Hyram Rodrigeuz (Arubian Fighters, NL) vs Germann Izaguev (Team Alpha, DLD) - WOP
9. SH C+ -76kg Raoul Audhoe (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Mohannad Tuza (B.A. Physical, NL) - 1e ronde, armbar
10. SH C+ -76kg Ingar Bareno (Arubian Fighters, NL) vs Gilberto Pique (Tatsujin Amsterdam, NL) - draw
11. SH C+ -70kg Michel Bosvelt (Team Karatas, NL) vs Nazim Hikmet Aslanoglu (B. A. Physical, NL) - 1e ronde, armbar
12. MT C -70kg Marcel Verhaar (KB Kangal, NL) vs Moien Takalou (Tatsujin Goor, NL) - 2e ronde, TKO
13. SH C+ -83kg Ritchi Vink (B.A. Physical, NL) vs Issan Yaris (Tatsujin Goor, NL) - 1e ronde, armbar
14. MT N -76.5kg Ralf Schouten (B.A. Physical, NL) vs Sylvano Schoof (Hoyer Gym, NL) - 2e ronde, TKO
15. SH C+ -76kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Dave Dormans (Hoyer Gym, NL) - 1e ronde, triangle choke
16. SH B -76kg Raymond Jarman (B.A. Physical, NL) vs Yannnis Jacquet (Team Lenogue, FR) - WOP
Een fotoverslag komt morgen online :)
De winnaar is vet gedrukt.
1. SH C -76kg Teun Beusser, (Tatsujin Arnhem, NL vs Lerando Gulacti (Team Karatas, NL) - 1e ronde, heelhook
2. SH C +100kg Thorsten Klein (Sparta Essen, DLD vs Ernesto Muller de Almeida (Tatsujin Deventer, NL) - WOP
3. SH C -83kg Wilbert van Zundert (Staredown Martial Arts, NL) vs Daniel Deux (Tatsujin Arnhem, NL) - 2e ronde, RNC
4. MT N -57kg Mourad (Ettaki Gym, NL) vs Anton Santiago (Team Karatas, NL) - WOP
5. SH C -70kg Jordy van Limbeek (Tatsujin Arnhem, NL) vs Ben Boekee (Hoyer Gym, NL) - 1e ronde, armbar
6. SH C+ -70kg Samir Noory (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Mohammed Ali Moshkelgosha (Team Alpha) - WOP
7. MT N -74kg Aziz (Team Ettaki, NL) vs Norman Juaquin (Team Karatas, NL) - WOP
8. SH C+ -70kg Hyram Rodrigeuz (Arubian Fighters, NL) vs Germann Izaguev (Team Alpha, DLD) - WOP
9. SH C+ -76kg Raoul Audhoe (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Mohannad Tuza (B.A. Physical, NL) - 1e ronde, armbar
10. SH C+ -76kg Ingar Bareno (Arubian Fighters, NL) vs Gilberto Pique (Tatsujin Amsterdam, NL) - draw
11. SH C+ -70kg Michel Bosvelt (Team Karatas, NL) vs Nazim Hikmet Aslanoglu (B. A. Physical, NL) - 1e ronde, armbar
12. MT C -70kg Marcel Verhaar (KB Kangal, NL) vs Moien Takalou (Tatsujin Goor, NL) - 2e ronde, TKO
13. SH C+ -83kg Ritchi Vink (B.A. Physical, NL) vs Issan Yaris (Tatsujin Goor, NL) - 1e ronde, armbar
14. MT N -76.5kg Ralf Schouten (B.A. Physical, NL) vs Sylvano Schoof (Hoyer Gym, NL) - 2e ronde, TKO
15. SH C+ -76kg Wesley Quint (Tatsujin Arnhem, NL) vs Dave Dormans (Hoyer Gym, NL) - 1e ronde, triangle choke
16. SH B -76kg Raymond Jarman (B.A. Physical, NL) vs Yannnis Jacquet (Team Lenogue, FR) - WOP
Een fotoverslag komt morgen online :)