PDA

View Full Version : UITSLAGEN - Rotterdam Rebels IV - 09/03/08



Richelieu
09-03-2008, 23:38
Promotor: Spider Gym
Promotor: W.F.C.A
©: Mixfight.nl / Harmen Bakker

1) J - Donovan Narain (TB Den Haag) WOP vs SPrite Ruen Arrom (Team Pinas)
2) J - Emre Sahin (Dragon Gym) vs Adnam (Oude Westen) WIN OPGAVE
3) BOX - Jefta Delfos (Ch'uan) WTKO vs Roy Klaassen (Noviomagum)
4) J - Semmy Ajouaou (Spider Gym) vs Michael Scherpenzeel (Sportschool de Naald) WOP
5) NW - Alireza Ahmadi (Silent Dragon) vs Ara Merteros (Scorpio Gym) WIN MED INTER
6) NW - Vicent (Silent Dragon) WOP vs Gregory Provence (Kamlung)
7) BOX - Frank Sardijn (Noviomagum) WOP vs Speedy (Team Dias)
8) TOERNOOI - 1/4 - Sabine Hendriks (Mike's Gym) WOP vs Alexandra Bakker (Angelo Gym)
9) TOERNOOI - 1/4 - Aleida Lawant (van Os Gym) WOP vs Kristy Ooms (KB Brummen)
10) TOERNOOI - 1/4 - Cici (Baltas Gym) vs Samantha (Garuda Gym) WOP
11) NW – Sefcan Aydogdu (Angelo Gym) WOP vs Priscilla Aalderink (Scorpio Gym)
12) C – Marnix Moomen (Team Pinas) vs Mohammed (TB Den Haag) WOP
13) C – Yunus Yildirim (Spider Gym) vs Michael Hardy (Kamlung) WOP
14) BOX – Serhan Kurt (Profighters Europoort) WOP vs Mustafa (Dragon Gym)
15) C – Mandela Antone (Silent Dragon) WOP vs Marvin (Mike’s Gym)
16) NW – Anuar (TB Den Haag) vs Damon (KB Brummen) WOP
17) TOERNOOI – 1/2 – Ilona Wijmands (Gym International) WOP vs Sabine Hendriks (Mike’s Gym)
18) TOERNOOI – 1/2 - Aleida Lawant (van Os Gym) WOP vs Samantha (Garuda Gym)
19) NW – Daniel (Ommoord) WOP vs Luke Bravenboer (Pro Fighters Europoort)
20) C – Sander Bakker (Garuda Gym) vs Mustapha (Oude Westen) WOP
21) NW – Amal Ajouaou (Spider Gym) WIN OPGAVE vs Cynthia Hopman (Kamlung)
22) NW – MMA – Dave Taal (Sportschool de Naald) vs Erik Noordermeer (Staredown Martial Arts) WIN SUB.
23) C – Ruben Jamot (KB Brummen) vs Niels Kortekaas (Gym International) DRAW
24) C – Yasuf (Mike’s Gym) WIN OPGAVE vs Ferit Dogan (Dragon Gym)
25) BOX – Manuel Milokevie (Noviomagum) vs Daniel (Team Dias) WOP
26) C – Mitchel Bloksma (Team Pinas) WTKO vs Vincent Hollander (Sportschool de Naald)
27) C – Mitchel Tramper (Wild Explosion) vs Patrick van Rees (Silent Dragon) WOP
28) B – David Dorn (Silent Dragon) WIN OPGAVE vs Bulut Yildiz (Oude Westen)
29) TOERNOOI – FINALE – Ilona Wijmands (Gym Internationaal) WOP vs Aleida Lawant (van Os Gym)

Morgen zal ik een sfeerverslag van de avond posten met tekst en uitleg.

DUTCHDEATH
29-03-2008, 23:07
Rotterdam Rebels 4 (09-03-'08) - OYPO - foto's bijbestellen (http://www.oypo.nl/5822D5DB88BF8758)

greetzzz DD:osu: