Ellen
19-03-2008, 10:07
Zondag 6 April is er weer een gala van Team Schreiber in Sportschool Maxifit, Eendrachtstraat 5, Wormer. Kaarten 15 euro, te koop aan de deur. De weging is van 12.00-13.30, zaal open 13.30, start evenement 14.30. Graag tot zondag 6 April in Wormer! :-)
Fatih Dogan TopFighters BE MMA TAG 75 kg Jelger Boogaard Team Schreiber
Robin Dutry TopFighters BE Volkan Cift Team Schreiber
Eric Nooy Team Schreiber MMA TAG 100+ kg Gregory Oehlers Arubian Fighters
Ruben de Groot Team Schreiber Francis Thode Arubian Fighters
Laura Prins Team Impact MMA 62 kg Sheila Gaff Energy Gym DE
Ebu Kose TopFighters BE MMA 70 kg Yuri Tam Team Duncan
Domingo Imbrechts TopFighters BE MMA 73 kg Jan Wittebrood Van Os Gym
Eric Noordermeer Staredown M.A MMA 82 kg Wouter Verhoeff Complexx
Djordy de Graaf Team Duncan MMA 83 kg Milton Jappa Team Schreiber Gr.
David Evers SportsArt MMA 75 kg Iwan Pang Team Karatas
Aico Bliek Team Duncan MMA-95 kg Sedat Alper Van Os Gym
Thomas Wichmann Bareknuckles Gym MMA 83 kg Roald Hartog Team Schreiber
Mauricio Overman Van Os Gym MMA 66 kg Sven Scharley German Best Team
Maxim Moussa Team Duncan MMA 70 kg Luis Schaft Team Schreiber
Theo Giovannis Kops Gym MMA 70 kg Sterling Ventura Arubian Fighters
Hyram Rodriquez Arubian Fighters MMA 73 kg Mohammed Abelaoui German Best Team
Marco Barberio Team Duncan MMA 83 kg Ritchy Vin Budophysical Ede
Aziz El Habouj Ome Jan vd Vathorst MMA 70 kg Nazim Hikmet Budophysical Ede
Ingar Bareo Arubian Fighters MMA 74 kg Twan van Buuren Team Duncan
Jordy Dorregeest Van Os Gym MMA 63 kg Onur Bozkurt German Best Team
Jur Dekker Team Schreiber MMA 95+ Barry Visser Vos Gym
Griet Eeckhout Yaware BE MMA 57 kg Hannah (achternm) Kops Gym
Bilal Karasahin Team Mousasi MMA 88 kg Thijs Leijdekker Vos Gym
Danielle Gart Mejiro Gym C-klasse 65 kg Annemarie Koelewijn Viraya Gym
Etien Gerdis Gym Haarlem C-klasse 82 kg Ron Mobius Bareknuckles Gym DE
Hannes Schneider Van Os Gym C-klasse 63,50 kg Otman Allach Pancration
Ratascha Mannoesingh Ropie Gym C-klasse 58 kg Anissa Hadaoui Team Schreiber
Alex Halusa Bareknuckles Gym DE C-klasse 95+ Lewinus Welboren Mejiro Gym
Sylvia IJlstra Van Os Gym N-klasse 68 kg Gabrielle Rondaij Pancration
Djara Friendrijk Team Germaine N-klasse 76 kg Lisa vd Kamer Van Os Gym
Otman Bouchefra Team Germaine 17jr N-klasse 95+ kg Amir Taghavi Chabrani Gym 16jr
Maurice Prent Team Germaine 29 jr N-klasse 95+ kg Marek Hornacek SS Balance 28 jr
Pascal van Emrih Staredown M.A N-klasse -95 kg Roy Wolfram Team Schreiber Gr
Didier Zaalman Gym Haarlem N-klasse 73 kg Norman Juaquin Team Karatas
Krijn vd Berg Gym Haarlem N-klasse 69 kg Danny Tolhuis Team Schreiber Gr
Rachid el Bouddounti Gym Haarlem N-klasse 72 kg Gokay Jagmur Team Schreiber Gr
Tanja Schouten Van Os Gym N-klasse 72 kg Petra Vogel Team Schreiber Gr
Tim Herweijer SportsArt Den Helder N-klasse 66 kg TEGENSTANDER GEZOCHT!
Tim Bakker Team Schreiber 10 jr JEUGD 27 kg Ousama Adi Pancration 8 jr
Edgar Sadoiev Mejiro Gym 15 jr JEUGD 81 kg Leroy Anders SportsArt 14 jr
Kim de Bruin Team Germaine 14jr JEUGD 56 kg Dionysia Roethoef Pancration 14 jr
Alper Yilmaz Team Schreiber Gr 13 jr JEUGD 60 kg Nader Farhou Pancration 14 jr
Fatih Dogan TopFighters BE MMA TAG 75 kg Jelger Boogaard Team Schreiber
Robin Dutry TopFighters BE Volkan Cift Team Schreiber
Eric Nooy Team Schreiber MMA TAG 100+ kg Gregory Oehlers Arubian Fighters
Ruben de Groot Team Schreiber Francis Thode Arubian Fighters
Laura Prins Team Impact MMA 62 kg Sheila Gaff Energy Gym DE
Ebu Kose TopFighters BE MMA 70 kg Yuri Tam Team Duncan
Domingo Imbrechts TopFighters BE MMA 73 kg Jan Wittebrood Van Os Gym
Eric Noordermeer Staredown M.A MMA 82 kg Wouter Verhoeff Complexx
Djordy de Graaf Team Duncan MMA 83 kg Milton Jappa Team Schreiber Gr.
David Evers SportsArt MMA 75 kg Iwan Pang Team Karatas
Aico Bliek Team Duncan MMA-95 kg Sedat Alper Van Os Gym
Thomas Wichmann Bareknuckles Gym MMA 83 kg Roald Hartog Team Schreiber
Mauricio Overman Van Os Gym MMA 66 kg Sven Scharley German Best Team
Maxim Moussa Team Duncan MMA 70 kg Luis Schaft Team Schreiber
Theo Giovannis Kops Gym MMA 70 kg Sterling Ventura Arubian Fighters
Hyram Rodriquez Arubian Fighters MMA 73 kg Mohammed Abelaoui German Best Team
Marco Barberio Team Duncan MMA 83 kg Ritchy Vin Budophysical Ede
Aziz El Habouj Ome Jan vd Vathorst MMA 70 kg Nazim Hikmet Budophysical Ede
Ingar Bareo Arubian Fighters MMA 74 kg Twan van Buuren Team Duncan
Jordy Dorregeest Van Os Gym MMA 63 kg Onur Bozkurt German Best Team
Jur Dekker Team Schreiber MMA 95+ Barry Visser Vos Gym
Griet Eeckhout Yaware BE MMA 57 kg Hannah (achternm) Kops Gym
Bilal Karasahin Team Mousasi MMA 88 kg Thijs Leijdekker Vos Gym
Danielle Gart Mejiro Gym C-klasse 65 kg Annemarie Koelewijn Viraya Gym
Etien Gerdis Gym Haarlem C-klasse 82 kg Ron Mobius Bareknuckles Gym DE
Hannes Schneider Van Os Gym C-klasse 63,50 kg Otman Allach Pancration
Ratascha Mannoesingh Ropie Gym C-klasse 58 kg Anissa Hadaoui Team Schreiber
Alex Halusa Bareknuckles Gym DE C-klasse 95+ Lewinus Welboren Mejiro Gym
Sylvia IJlstra Van Os Gym N-klasse 68 kg Gabrielle Rondaij Pancration
Djara Friendrijk Team Germaine N-klasse 76 kg Lisa vd Kamer Van Os Gym
Otman Bouchefra Team Germaine 17jr N-klasse 95+ kg Amir Taghavi Chabrani Gym 16jr
Maurice Prent Team Germaine 29 jr N-klasse 95+ kg Marek Hornacek SS Balance 28 jr
Pascal van Emrih Staredown M.A N-klasse -95 kg Roy Wolfram Team Schreiber Gr
Didier Zaalman Gym Haarlem N-klasse 73 kg Norman Juaquin Team Karatas
Krijn vd Berg Gym Haarlem N-klasse 69 kg Danny Tolhuis Team Schreiber Gr
Rachid el Bouddounti Gym Haarlem N-klasse 72 kg Gokay Jagmur Team Schreiber Gr
Tanja Schouten Van Os Gym N-klasse 72 kg Petra Vogel Team Schreiber Gr
Tim Herweijer SportsArt Den Helder N-klasse 66 kg TEGENSTANDER GEZOCHT!
Tim Bakker Team Schreiber 10 jr JEUGD 27 kg Ousama Adi Pancration 8 jr
Edgar Sadoiev Mejiro Gym 15 jr JEUGD 81 kg Leroy Anders SportsArt 14 jr
Kim de Bruin Team Germaine 14jr JEUGD 56 kg Dionysia Roethoef Pancration 14 jr
Alper Yilmaz Team Schreiber Gr 13 jr JEUGD 60 kg Nader Farhou Pancration 14 jr