jimmy
19-03-2008, 22:35
LINE-UP (FIGHT SENSATION PART 3) 24-05-2008
VOORPROGRAMMA 16.00uur:
1) Patricia N 52.16kg Sevcan Aydogdu dames
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
2) Stanny N -63.50 kg Dion van Giessel
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
3) Ercan N -69.85 kg Mustapha El-messaoudi
(Team Luyken) 3x1.5 min (Team Slamm)
4) Weja N -69.85 kg Touradj Amierie
(Team Luyken) 3x1.5 min (Azer Gym)
5) Ruben N -76.20 kg Deniz Ceben
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
6) Hans N 86.18 kg Robert Harmsen
(Team Luyken) 3x1.5 min (Team Doragon)
7) Channa N 86.18kg Semih Yologlu
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
8) Calliyan C -66.68 kg Sven Blokdijk
(Team Luyken) 3x2 min (Soykan Gym)
HOOFDPROGRAMMA 18.00uur:
Deelnemers Top Telecom 8 men toernament -66.68kg B-klasse:
1. Robert Siebenheller – Bully’s Gym
2. Ali Kaya Ergul – Pancration
3. Soufiane Aouragh – Team TopFighters Rotterdam
4. Faysal el Osrouti – Lotus Gym
5. Sahand Dorff – Budo Blok
6. Thanit Im on – Angelo Gym
7. Peter Knoop – KB Arnhem
8. Robin van Roosmalen – Team Aerts
Reserve partij Top Telecom Toernooi:
9) Reinout Sterk B -66.68kg Victor Sarensky
(Azer Gym) 3x2 min. (OC Fight Team Germany)
14) Radju Ramdjielal B -69.85 kg Said Gassar
(KB Arnhem) 5x2 min (Team Slamm)
17) Bryan Hordijk B -58.97 kg Mo Charcoui
(KB Arnhem) 5x2 min (Team Slamm)
18) Kamal Benamari B -63.50 kg Redouan Amrhar
(Team Luyken) 5x2 min (Jellema)
19) Cercan Cakir B -76.20 kg Pascal Huynen
(Mu-Chin) 5x2 min (KB Arnhem)
21) Nale Omeragic C -86.18 kg Paul Zöller
(KB Arnhem) 3x2 min (OC Fight Team Germany)
22) Boy Boy Martin A 82.55kg Timur “the Psycho”Akbulut
(KB Arnhem) 5x3 min. (OC Fight Team Germany)
23) Benjey Zimmerman K1 A +95kg Kenan Akbulut
(KB Arnhem/Team GG) 5x3min. (Sportpalast Bielefeld - Germany)
24) Marco Pique A 72.57kg Denis Oliwka
(Team Slamm) 5x3 min. (OC Fight Team Germany)
25) Dion Staring MMA +95kg Florian Muller
(Team Golden Glory) 2x5 min. (OC Fight Team Germany)
www.fightsensation.nl (http://www.fightsensation.nl)
VOORPROGRAMMA 16.00uur:
1) Patricia N 52.16kg Sevcan Aydogdu dames
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
2) Stanny N -63.50 kg Dion van Giessel
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
3) Ercan N -69.85 kg Mustapha El-messaoudi
(Team Luyken) 3x1.5 min (Team Slamm)
4) Weja N -69.85 kg Touradj Amierie
(Team Luyken) 3x1.5 min (Azer Gym)
5) Ruben N -76.20 kg Deniz Ceben
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
6) Hans N 86.18 kg Robert Harmsen
(Team Luyken) 3x1.5 min (Team Doragon)
7) Channa N 86.18kg Semih Yologlu
(Team Luyken) 3x1.5 min (Angelo Gym)
8) Calliyan C -66.68 kg Sven Blokdijk
(Team Luyken) 3x2 min (Soykan Gym)
HOOFDPROGRAMMA 18.00uur:
Deelnemers Top Telecom 8 men toernament -66.68kg B-klasse:
1. Robert Siebenheller – Bully’s Gym
2. Ali Kaya Ergul – Pancration
3. Soufiane Aouragh – Team TopFighters Rotterdam
4. Faysal el Osrouti – Lotus Gym
5. Sahand Dorff – Budo Blok
6. Thanit Im on – Angelo Gym
7. Peter Knoop – KB Arnhem
8. Robin van Roosmalen – Team Aerts
Reserve partij Top Telecom Toernooi:
9) Reinout Sterk B -66.68kg Victor Sarensky
(Azer Gym) 3x2 min. (OC Fight Team Germany)
14) Radju Ramdjielal B -69.85 kg Said Gassar
(KB Arnhem) 5x2 min (Team Slamm)
17) Bryan Hordijk B -58.97 kg Mo Charcoui
(KB Arnhem) 5x2 min (Team Slamm)
18) Kamal Benamari B -63.50 kg Redouan Amrhar
(Team Luyken) 5x2 min (Jellema)
19) Cercan Cakir B -76.20 kg Pascal Huynen
(Mu-Chin) 5x2 min (KB Arnhem)
21) Nale Omeragic C -86.18 kg Paul Zöller
(KB Arnhem) 3x2 min (OC Fight Team Germany)
22) Boy Boy Martin A 82.55kg Timur “the Psycho”Akbulut
(KB Arnhem) 5x3 min. (OC Fight Team Germany)
23) Benjey Zimmerman K1 A +95kg Kenan Akbulut
(KB Arnhem/Team GG) 5x3min. (Sportpalast Bielefeld - Germany)
24) Marco Pique A 72.57kg Denis Oliwka
(Team Slamm) 5x3 min. (OC Fight Team Germany)
25) Dion Staring MMA +95kg Florian Muller
(Team Golden Glory) 2x5 min. (OC Fight Team Germany)
www.fightsensation.nl (http://www.fightsensation.nl)