Maupie
30-03-2008, 10:31
N Francisca Hollander (Kamakura) WOP vs Miriam v/d Berg (Rock Gym)
N Mustafa El Allachi (Da Graça) WOP vs Mohamed Akhamran (Chakuriki)
N Richard Vredeveld (Bodo Gym) vs Lareche (Budokai Breda) WOP
J Serkan Yayli (TTB) vs Tom van Duivenvoorde (v/d Meij) WOP
N Deniz Akdemir (Eagle Gym) vs Yanmal Aanzi (Chakuriki) WOP
N Lionel Nimmermeer (Vathorst) WOP vs Ayoub (Kamakura)
N Sally de Graaf (Cool Gym) WOP vs Pornchai Phanjan (TTB)
N Gijs Schoenmaker (Bodyshape) WOP vs Barbaros Akbas (Vorswijk Gym)
C Roemeon (Kamakura) WOP vs Khalid (Mhassani)
C Jesse van Langen (TTB) WOP vs Juan Bol (Kyoto Gym)
C Jaap Muys (Cool Gym) WOP vs Mohamed Baba (Team Iron)
N Simone Stoute (Kyoto Gym) WOP vs Wendy (Kamakura)
C Erdal Koca (Van Os) vs Marcel Verhaar (Kangal) WOP
N Jochem Korse (Sokudo) WTKO vs Tanairo Obispo (Komen)
C Hamid Nouzadi (TTB) vs Jan Julius Humme (Bodo Gym) WOP
B Sahak Avetisjan (Van Os) WOPG vs Hicham Chemga (Mhassani)
C Leendert Jan Mulder (Kangal) WOP vs Oliver Laci (Budo-Blok)
B Pieter Buisman (Sokudo) WOP vs Ferry Suitela (Komen)
N Durack (Vorswijk Gym) vs Ishak (Mhassani) WOP
N Sander Hoogland (Sokudo) vs Chris Bos (Cool Gym) WOP
C Bilal Hannun (Vathorst) WOP vs Baka (Mhassani)
N Melvin Folker (Eagle Gym) vs Aziz El-Harbouj (Vathorst) WOP
N Niels Hofman (Sokudo) vs Mohamed Shaverdiani (Da Graça) WOP
N Eric de Graaf (Kyo Thai) vs Mourad Bounou (Kimekai) WOP
N Ahoora Shabazi (Da Graça) vs Wouter Andriessen (Buh-si-do) WOP
N Roy Dekker (Sokudo) WKO vs Wesley van Elburg (Budo-Blok)
N Frans van Heerde (Sokudo) vs Vincent Bragonje (Da Graça) WOP
N Rauf Khadzhaev (Komen) vs Fernando Lopes (Bodyshape) ONBESLIST
B Robin Vriend (Sokudo) WTKO vs Sahand Dorff (Budo-Blok)
N Mustafa El Allachi (Da Graça) WOP vs Mohamed Akhamran (Chakuriki)
N Richard Vredeveld (Bodo Gym) vs Lareche (Budokai Breda) WOP
J Serkan Yayli (TTB) vs Tom van Duivenvoorde (v/d Meij) WOP
N Deniz Akdemir (Eagle Gym) vs Yanmal Aanzi (Chakuriki) WOP
N Lionel Nimmermeer (Vathorst) WOP vs Ayoub (Kamakura)
N Sally de Graaf (Cool Gym) WOP vs Pornchai Phanjan (TTB)
N Gijs Schoenmaker (Bodyshape) WOP vs Barbaros Akbas (Vorswijk Gym)
C Roemeon (Kamakura) WOP vs Khalid (Mhassani)
C Jesse van Langen (TTB) WOP vs Juan Bol (Kyoto Gym)
C Jaap Muys (Cool Gym) WOP vs Mohamed Baba (Team Iron)
N Simone Stoute (Kyoto Gym) WOP vs Wendy (Kamakura)
C Erdal Koca (Van Os) vs Marcel Verhaar (Kangal) WOP
N Jochem Korse (Sokudo) WTKO vs Tanairo Obispo (Komen)
C Hamid Nouzadi (TTB) vs Jan Julius Humme (Bodo Gym) WOP
B Sahak Avetisjan (Van Os) WOPG vs Hicham Chemga (Mhassani)
C Leendert Jan Mulder (Kangal) WOP vs Oliver Laci (Budo-Blok)
B Pieter Buisman (Sokudo) WOP vs Ferry Suitela (Komen)
N Durack (Vorswijk Gym) vs Ishak (Mhassani) WOP
N Sander Hoogland (Sokudo) vs Chris Bos (Cool Gym) WOP
C Bilal Hannun (Vathorst) WOP vs Baka (Mhassani)
N Melvin Folker (Eagle Gym) vs Aziz El-Harbouj (Vathorst) WOP
N Niels Hofman (Sokudo) vs Mohamed Shaverdiani (Da Graça) WOP
N Eric de Graaf (Kyo Thai) vs Mourad Bounou (Kimekai) WOP
N Ahoora Shabazi (Da Graça) vs Wouter Andriessen (Buh-si-do) WOP
N Roy Dekker (Sokudo) WKO vs Wesley van Elburg (Budo-Blok)
N Frans van Heerde (Sokudo) vs Vincent Bragonje (Da Graça) WOP
N Rauf Khadzhaev (Komen) vs Fernando Lopes (Bodyshape) ONBESLIST
B Robin Vriend (Sokudo) WTKO vs Sahand Dorff (Budo-Blok)