Mixfight reporters
08-04-2008, 10:11
Dutch Open kyokushin Karate 2008
Organisator: Budokai Dordrecht, Jan Vleesenbeek
Deelnemende landen: Oostenrijk, Belgie, Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Nederland, Polen en Tunesie.
Datum: 6 april 2008
Locatie: Sporthal de Donck, Papendrecht
Fotografie: Wouter de Jager
http://www.mixfight.nl/whunter60/2008/nkko/nkko%20dutch%20open/01.jpg
Uitslagen:
MEN Categorie - 70kg
1 Victor Teixeira The Netherlands (Thomas)
2 Pawel Korus Poland (Lamot Dojo)
3 Andras Grof Hungary
MEN Categorie - 80kg
1 Pawel Biszczak Poland (KKK Legnica)
2 Skander Youssfi Tunesia
3 Tamas Kapitany Hungary
MEN Categorie - 90kg
1 Moustafa Oksuz France
2 Maxime Demeautis France
3 Isha Blaaker The Netherlands (Hollander)
MEN Categorie + 90kg
1 Rudolf Conquet The Netherlands (Tamashii Dojo)
2 Tibor Orban Hungary
3 Imed Souii Tunesia
WOMEN Categorie -60kg
1 Natasja Dovjak Austria
2 Alexandra Molinelli Austria
3 Maja Kijas Poland (Lamot Dojo)
WOMEN Categorie +60kg
1 Agata Kaliciak Poland (Lamot Dojo)
2 Simone Vergeer The Netherlands (van Elten)
3 Kim Steward The Netherlands (Tamashii Dojo)
MEN Categorie 4e t/m 1e Kyu - 70kg
1 Yordi Jokhoe (Tamashii Dojo)
2 Johannes Maas (Brink)
3 Devonish Ramlal (Lorist)
MEN Categorie 4e t/m 1e Kyu - 80kg
1 Ferrie de Jong (Budokai Dordrecht)
2 Amir Farokhiam (Westland Dojo)
3 Arend Hofman (Kurai)
MEN Categorie 4e t/m 1e Kyu +90kg
1 Ferry Hoogeveen (Budokai Dordrecht)
2 Said Ahamri (van Elten)
3 Sjoerd Bloem (De Jong)
WOMEN Categorie 4e t/m 1e Kyu -60kg
1 Kalinka Petrov (Westland Dojo)
2 Nathalie Koole (Hollander)
3 Erica Ly (Tamashii Dojo)
WOMEN Categorie 4e t/m 1e Kyu +60kg
1 Linda Kievit (Gebr. Smit)
2 Bianca Gotje-v.d. Meer (Kurai)
3 Jiska de Ligt (Thomas)
MEN Categorie 8 t/m 5e Kyu - 70kg
1 Paul Oranje (Thomas)
2 Arjan Wilschut (Thomas)
3 Floris Mosselman (Hollander)
MEN Categorie 8e t/m 5e Kyu -80kg
1 Vincent Sluiter (Hollander)
2 Bart v.d. Drift (Thomas)
3 Pierre Ugen (Kurai)
MEN Categorie 8e t/m 5e Kyu -90kg
1 Robin Wallerbosch (Te Braake)
2 Khabat Ibrahim (Budokai Dordrecht)
3 Niels Abels (Kurai)
Kyu degrees Spiritprijs
Jeroen Scheerboom (Brink)
Kyu degrees Stijlprijs
Ferry Hoogeveen (Budokai Dordrecht)
Dutch Open Stijlprijs
Victor Teixeira The Netherlands (Thomas)
Tamesi-wara
Imed Souii Tunesia 21 boards
Fastest K.O.
Ferry Hoogeveen (Budokai Dordrecht) 30 seconds
Peter "Hurricane" Smit Spirit Trophy 2008
Chokri Nafti (Tunesia)
(met dank aan Edwin van Trooyen Budokai Dordrecht)
Organisator: Budokai Dordrecht, Jan Vleesenbeek
Deelnemende landen: Oostenrijk, Belgie, Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Nederland, Polen en Tunesie.
Datum: 6 april 2008
Locatie: Sporthal de Donck, Papendrecht
Fotografie: Wouter de Jager
http://www.mixfight.nl/whunter60/2008/nkko/nkko%20dutch%20open/01.jpg
Uitslagen:
MEN Categorie - 70kg
1 Victor Teixeira The Netherlands (Thomas)
2 Pawel Korus Poland (Lamot Dojo)
3 Andras Grof Hungary
MEN Categorie - 80kg
1 Pawel Biszczak Poland (KKK Legnica)
2 Skander Youssfi Tunesia
3 Tamas Kapitany Hungary
MEN Categorie - 90kg
1 Moustafa Oksuz France
2 Maxime Demeautis France
3 Isha Blaaker The Netherlands (Hollander)
MEN Categorie + 90kg
1 Rudolf Conquet The Netherlands (Tamashii Dojo)
2 Tibor Orban Hungary
3 Imed Souii Tunesia
WOMEN Categorie -60kg
1 Natasja Dovjak Austria
2 Alexandra Molinelli Austria
3 Maja Kijas Poland (Lamot Dojo)
WOMEN Categorie +60kg
1 Agata Kaliciak Poland (Lamot Dojo)
2 Simone Vergeer The Netherlands (van Elten)
3 Kim Steward The Netherlands (Tamashii Dojo)
MEN Categorie 4e t/m 1e Kyu - 70kg
1 Yordi Jokhoe (Tamashii Dojo)
2 Johannes Maas (Brink)
3 Devonish Ramlal (Lorist)
MEN Categorie 4e t/m 1e Kyu - 80kg
1 Ferrie de Jong (Budokai Dordrecht)
2 Amir Farokhiam (Westland Dojo)
3 Arend Hofman (Kurai)
MEN Categorie 4e t/m 1e Kyu +90kg
1 Ferry Hoogeveen (Budokai Dordrecht)
2 Said Ahamri (van Elten)
3 Sjoerd Bloem (De Jong)
WOMEN Categorie 4e t/m 1e Kyu -60kg
1 Kalinka Petrov (Westland Dojo)
2 Nathalie Koole (Hollander)
3 Erica Ly (Tamashii Dojo)
WOMEN Categorie 4e t/m 1e Kyu +60kg
1 Linda Kievit (Gebr. Smit)
2 Bianca Gotje-v.d. Meer (Kurai)
3 Jiska de Ligt (Thomas)
MEN Categorie 8 t/m 5e Kyu - 70kg
1 Paul Oranje (Thomas)
2 Arjan Wilschut (Thomas)
3 Floris Mosselman (Hollander)
MEN Categorie 8e t/m 5e Kyu -80kg
1 Vincent Sluiter (Hollander)
2 Bart v.d. Drift (Thomas)
3 Pierre Ugen (Kurai)
MEN Categorie 8e t/m 5e Kyu -90kg
1 Robin Wallerbosch (Te Braake)
2 Khabat Ibrahim (Budokai Dordrecht)
3 Niels Abels (Kurai)
Kyu degrees Spiritprijs
Jeroen Scheerboom (Brink)
Kyu degrees Stijlprijs
Ferry Hoogeveen (Budokai Dordrecht)
Dutch Open Stijlprijs
Victor Teixeira The Netherlands (Thomas)
Tamesi-wara
Imed Souii Tunesia 21 boards
Fastest K.O.
Ferry Hoogeveen (Budokai Dordrecht) 30 seconds
Peter "Hurricane" Smit Spirit Trophy 2008
Chokri Nafti (Tunesia)
(met dank aan Edwin van Trooyen Budokai Dordrecht)