Khanom Thom
08-06-2008, 10:26
Hierbij alvast de uitslagen, fotoverslag van Mixfight.nl volgt snel...
Winnaar is vetgedrukt!
1. J Josua (Chabrani Gym) vs Souleman (Yamato)
2. J Joan (Van Roosmalen Gym) vs Gina (Demerci Gym)
3. J Jamal (Chabrani Gym) vs Walid (Kimekai Gym)
4. C Ibrahim (Hyena Gym) vs Foe Lu (Van Roosmalen Gym) TKO
5. N Murad (Kimekai Gym) vs Musti (Maeng-Ho)
6. N Tanja (Van Os Gym) vs Michelle (Sportpoint) ingrijpen scheids
7. C Mohammed (Chabrani Gym) vs Uguz (Van Os Gym)
8. N Dave (Chabrani Gym) vs Hicham (Yamato Gym)
9. N Timoty (Chabrani Gym) vs Kevin (Maeng-ho)
10. B 70 kg Farid Meroun (Van Os Gym) vs Ilias Ben Hamza (Demerci Gym)
11. A 74 kg Khalid Chabrani (Chabrani Gym) opgave vs Ömer Isitan (Duitsland) opgave
12. N Annas (Chabrani Gym) vs Q-Bone Ajuau en Etta Gym onbeslist
13. B 70 kg Farid Riffi (Yamato Gym) vs Anthony (Simson Gym)
14. N Amir (Chabrani Gym) vs Mohammed (Yamato Gym)
15. N Mo (Sportpoint) vs Jente (Vos Gym)
16. C Ratko (Vos Gym) vs Yassin (Ajuau & Etta Gym )
17. C Cedric (Ropy Gym) vs Abdelmajid (Demerci Gym)
18. A 66 kg Adil ait Ali (Blacklabel) vs Giuseppe Panepinto (België)
19. A 70 kg Alexander Kreuger (Vos Gym) vs Marvin Sansaar (Muay Boran Gym) WKO
20. A 74 kg Donald Berner (Everybody Gym) vs Pierre Clasen (Duitsland)
Winnaar is vetgedrukt!
1. J Josua (Chabrani Gym) vs Souleman (Yamato)
2. J Joan (Van Roosmalen Gym) vs Gina (Demerci Gym)
3. J Jamal (Chabrani Gym) vs Walid (Kimekai Gym)
4. C Ibrahim (Hyena Gym) vs Foe Lu (Van Roosmalen Gym) TKO
5. N Murad (Kimekai Gym) vs Musti (Maeng-Ho)
6. N Tanja (Van Os Gym) vs Michelle (Sportpoint) ingrijpen scheids
7. C Mohammed (Chabrani Gym) vs Uguz (Van Os Gym)
8. N Dave (Chabrani Gym) vs Hicham (Yamato Gym)
9. N Timoty (Chabrani Gym) vs Kevin (Maeng-ho)
10. B 70 kg Farid Meroun (Van Os Gym) vs Ilias Ben Hamza (Demerci Gym)
11. A 74 kg Khalid Chabrani (Chabrani Gym) opgave vs Ömer Isitan (Duitsland) opgave
12. N Annas (Chabrani Gym) vs Q-Bone Ajuau en Etta Gym onbeslist
13. B 70 kg Farid Riffi (Yamato Gym) vs Anthony (Simson Gym)
14. N Amir (Chabrani Gym) vs Mohammed (Yamato Gym)
15. N Mo (Sportpoint) vs Jente (Vos Gym)
16. C Ratko (Vos Gym) vs Yassin (Ajuau & Etta Gym )
17. C Cedric (Ropy Gym) vs Abdelmajid (Demerci Gym)
18. A 66 kg Adil ait Ali (Blacklabel) vs Giuseppe Panepinto (België)
19. A 70 kg Alexander Kreuger (Vos Gym) vs Marvin Sansaar (Muay Boran Gym) WKO
20. A 74 kg Donald Berner (Everybody Gym) vs Pierre Clasen (Duitsland)