Qtie-Pie
16-06-2008, 00:05
MATCHMAKING VOORPROGRAMMA 5 JULI '08 AMSTERDAM FIGHTCLUB - ZONNEHUIS
1.Gianluca Flamingo vs Zakaria J 38 kg
FFC MAHSANI GYM
2.Tiyani Beztati vs NOG TEGENSTANDER GEZOCHT J 10 jr-34kg PANCRATION
3.Zekai vs Lukas Klaarmond J 70 kg
TEAM JAMAL B VAN ESDONK
4.Nader Farhou vs Aziz J 60 kg
PANCRATION FFC
5.Reda vs Guillermo Valpoort J 54 kg
MAHSANI GYM TEAM SLAMM
6.Dionysia Roethof vs Shey Edwars jeugd meisjes 55 kg
PANCRATION TEAM JAMAL B
7.Chouky Nabet vs Souhail Loukili N-KLASSE 65 kg
VAN ESDONK YAMATO GYM
8.Raz Sarkisjan vs Tyrone N-klasse 60 kg
TOPTEAM BEVERWIJK FFC
9.Tony Jassen vs Dicky de Goede N-klasse 65 kg
VAN ESDONK PANCRATION
10.Dominique Daalhuisen vs Tano N-klasse 59 kg
TOPTEAM BEVERWIJK CASSA DEL CHARRO
11.Roy Vervloet vs Mohsin El-Baset N-klasse 80kg
VAN ESDONK PANCRATION
12.Steff v/d Meer vs Mitchell C-klasse 71 kg
KYO THAI CASSA DEL CHARRO
13.David Derkash vs Erdem Tefik C-klasse 70 kg
DAYS GYM VAN ESDONK
14.Hannes Sneider vs Khallid C-klasse 63.5 kg
VAN OS GYM MAHSANI GYM
15.Eric Bijlsma vs Terence C-klasse 65 kg
DAYS GYM FFC
16.Lisanne v/d molen vs Sabina C-klasse dames 59 kg
DAYS GYM MIKE'S GYM
17.Mohammed Zinbi vs Ara Marteros C-klasse 60 kg
MAHSANI GYM SCORPIO GYM
Wegens uitvallers zoeken wij voor de onderstaande vechters nog tegenstanders:
Jeugd, jongen / 34 kg: Tiyani Beztati - 3 partijen gevochten (Team Pancration, 10 jr)
C-klasse 69 kg: Dwayne Noordzee (FFC, ? jr)
C-klasse / 100 kg: Ismael Londt (Team Slamm, ? jr) Indien u een mogelijke tegenstander heeft schroom dan niet om te mailen met: [email protected]
1.Gianluca Flamingo vs Zakaria J 38 kg
FFC MAHSANI GYM
2.Tiyani Beztati vs NOG TEGENSTANDER GEZOCHT J 10 jr-34kg PANCRATION
3.Zekai vs Lukas Klaarmond J 70 kg
TEAM JAMAL B VAN ESDONK
4.Nader Farhou vs Aziz J 60 kg
PANCRATION FFC
5.Reda vs Guillermo Valpoort J 54 kg
MAHSANI GYM TEAM SLAMM
6.Dionysia Roethof vs Shey Edwars jeugd meisjes 55 kg
PANCRATION TEAM JAMAL B
7.Chouky Nabet vs Souhail Loukili N-KLASSE 65 kg
VAN ESDONK YAMATO GYM
8.Raz Sarkisjan vs Tyrone N-klasse 60 kg
TOPTEAM BEVERWIJK FFC
9.Tony Jassen vs Dicky de Goede N-klasse 65 kg
VAN ESDONK PANCRATION
10.Dominique Daalhuisen vs Tano N-klasse 59 kg
TOPTEAM BEVERWIJK CASSA DEL CHARRO
11.Roy Vervloet vs Mohsin El-Baset N-klasse 80kg
VAN ESDONK PANCRATION
12.Steff v/d Meer vs Mitchell C-klasse 71 kg
KYO THAI CASSA DEL CHARRO
13.David Derkash vs Erdem Tefik C-klasse 70 kg
DAYS GYM VAN ESDONK
14.Hannes Sneider vs Khallid C-klasse 63.5 kg
VAN OS GYM MAHSANI GYM
15.Eric Bijlsma vs Terence C-klasse 65 kg
DAYS GYM FFC
16.Lisanne v/d molen vs Sabina C-klasse dames 59 kg
DAYS GYM MIKE'S GYM
17.Mohammed Zinbi vs Ara Marteros C-klasse 60 kg
MAHSANI GYM SCORPIO GYM
Wegens uitvallers zoeken wij voor de onderstaande vechters nog tegenstanders:
Jeugd, jongen / 34 kg: Tiyani Beztati - 3 partijen gevochten (Team Pancration, 10 jr)
C-klasse 69 kg: Dwayne Noordzee (FFC, ? jr)
C-klasse / 100 kg: Ismael Londt (Team Slamm, ? jr) Indien u een mogelijke tegenstander heeft schroom dan niet om te mailen met: [email protected]