Dragon Tail
07-07-2008, 16:25
De DVD van het gala 'Rise of the ScorpionS' van 7 juni 2008 in Almelo is klaar
Een strak georganiseerd gala met 32 partijen!
Mede dankzij de WFCA (Hans Loeffen c.s.), ringspeaker TomTom Wesselink en de deelnemende sportscholen is het gala vlotjes en gladjes verlopen.
De dubbel (!) DVD met 32 partijen is te koop tegen betaling van 20 EURO (incl. verpakkings en verzendkosten).
Ook af te halen bij Scorpio Gym voor 17 EURO!
Stuur een e-mail voor bestellingen en betalingen naar [email protected]
Details:
- 2-DVD box met kleurencover
- Intro
- Keuzemenu van elke partij afzonderlijk
- Inlay met matchmaking
http://xs129.xs.to/xs129/08281/dvdrise129.jpg (http://xs.to)
Openings act: Stash Daily & Phantom (rap act)
Jeugdprogramma 17.00 - Rood VS Blauw
A Priscilla Buist (dame) Scorpio Gym vs Annie Lijkendijk (dame) Sportcentrum Steenwijk
B Arev Tasirmaz (dame) Scorpio Gym vs Dominique van Boxtel Habox Gym Van Os Gym
C Romy Does Schreiber vs Angelyca Roroa team Superpiele
D Leyla Brouwer (dame) SportsArt vs Melanie Brinksma(dame) Azer Gym
E Dylan Kok Scorpio Gym vs Farruh Holin Team Tiger Deutschland
F Gabriel Gök Angelo Gym vs Quincy McClosky Team BotE
G Ferhad Gumrukcuoglu Team Superpiele vs Joery Team Schreiber
H Leroy Erhardt Scorpio Gym vs Dion Moes Angelo Gym
I Ruben Flier SC IJsselmuiden vs Andreas Augustinowitsch Team Tiger Deutschland
J Malik Kysho Scorpio Gym vs Tommy Fedrau Team Tiger Deutschland
Pauze act: Flowmotion (Dance act)
Hoofdprogramma 1 - Rood VS Blauw
1 Fikret van den Doel Scorpio Gym vs Leroy Schrader SS Muay Thai Hoogeveen
2 Shangla Kainama (dame) Muay Boran Gym vs Tonia Rossien (dame) Budoblok
3 Alex Schmidt Team Tiger Deutschland vs Lucasz Grezelczak Viriya Gym
4 Sahin Team BotE vs Touradj Amieri Azer Gym
5 Lennart van Eden Scorpio Gym vs Marco Hagemeijer SS Muay Thai Hoogeveen
6 Erwin vd Beld SS Muay Thai Hoogeveen vs Raynor Witkamp Sportcentrum Steenwijk
7 Semih Yologlu Angelo Gym vs Roy Kappel Sportcentrum Steenwijk
8 David van de Broek Savion gym vs Christiano Coimbra Mu-chin
9 Rebecca Fernandez (dame) Scorpio Gym vs Melissa 'Missy' Makaloy (dame) Muay Boran Gym
10 Omar Altaai Shailin Gym vs Nick van Ende SC IJsselmuiden
11 Deniz Ceben Angelo Gym vs Samet Kaya Muay Thai Rijssen/N'dal
12 Jaleesa Alfons (dame) Scorpio Gym Deborah Patty (dame) Savion Gym
13 Ozcan Dayioglu Angelo Gym vs Jan Cor Team Schilt
14 Gerwin Lubbelinkhof Scorpio Gym vs Frank ter Burg Azer Gym
15 Yusuf Azer Azer gym vs Mo brahmi Savion Gym
Pauze act: Next Item (rap act)
Hoofdprogramma 2 - Rood VS Blauw
16 Levon Hagop Scorpio Gym vs Harald Koot Team Schilt
17 Appie Margossian Scorpio Gym vs Aron Isik Kickboxing Oldenzaal
18 Sergei Karamyan Angelo Gym vs Najib Biaz Azer Gym
19 Omar Baqi Team BotE vs Harmen Dekker SC IJsselmuiden
20 Ara Marteros Scorpio Gym vs Bilal Benmburekmoussa Team Superpiele
21 Önder Ural Body Gym vs Pieter Weever SC IJselmuiden
22 Atty Göl Team BotE vs Hassan Masry Kickboxing Oldenzaal
:D
Een strak georganiseerd gala met 32 partijen!
Mede dankzij de WFCA (Hans Loeffen c.s.), ringspeaker TomTom Wesselink en de deelnemende sportscholen is het gala vlotjes en gladjes verlopen.
De dubbel (!) DVD met 32 partijen is te koop tegen betaling van 20 EURO (incl. verpakkings en verzendkosten).
Ook af te halen bij Scorpio Gym voor 17 EURO!
Stuur een e-mail voor bestellingen en betalingen naar [email protected]
Details:
- 2-DVD box met kleurencover
- Intro
- Keuzemenu van elke partij afzonderlijk
- Inlay met matchmaking
http://xs129.xs.to/xs129/08281/dvdrise129.jpg (http://xs.to)
Openings act: Stash Daily & Phantom (rap act)
Jeugdprogramma 17.00 - Rood VS Blauw
A Priscilla Buist (dame) Scorpio Gym vs Annie Lijkendijk (dame) Sportcentrum Steenwijk
B Arev Tasirmaz (dame) Scorpio Gym vs Dominique van Boxtel Habox Gym Van Os Gym
C Romy Does Schreiber vs Angelyca Roroa team Superpiele
D Leyla Brouwer (dame) SportsArt vs Melanie Brinksma(dame) Azer Gym
E Dylan Kok Scorpio Gym vs Farruh Holin Team Tiger Deutschland
F Gabriel Gök Angelo Gym vs Quincy McClosky Team BotE
G Ferhad Gumrukcuoglu Team Superpiele vs Joery Team Schreiber
H Leroy Erhardt Scorpio Gym vs Dion Moes Angelo Gym
I Ruben Flier SC IJsselmuiden vs Andreas Augustinowitsch Team Tiger Deutschland
J Malik Kysho Scorpio Gym vs Tommy Fedrau Team Tiger Deutschland
Pauze act: Flowmotion (Dance act)
Hoofdprogramma 1 - Rood VS Blauw
1 Fikret van den Doel Scorpio Gym vs Leroy Schrader SS Muay Thai Hoogeveen
2 Shangla Kainama (dame) Muay Boran Gym vs Tonia Rossien (dame) Budoblok
3 Alex Schmidt Team Tiger Deutschland vs Lucasz Grezelczak Viriya Gym
4 Sahin Team BotE vs Touradj Amieri Azer Gym
5 Lennart van Eden Scorpio Gym vs Marco Hagemeijer SS Muay Thai Hoogeveen
6 Erwin vd Beld SS Muay Thai Hoogeveen vs Raynor Witkamp Sportcentrum Steenwijk
7 Semih Yologlu Angelo Gym vs Roy Kappel Sportcentrum Steenwijk
8 David van de Broek Savion gym vs Christiano Coimbra Mu-chin
9 Rebecca Fernandez (dame) Scorpio Gym vs Melissa 'Missy' Makaloy (dame) Muay Boran Gym
10 Omar Altaai Shailin Gym vs Nick van Ende SC IJsselmuiden
11 Deniz Ceben Angelo Gym vs Samet Kaya Muay Thai Rijssen/N'dal
12 Jaleesa Alfons (dame) Scorpio Gym Deborah Patty (dame) Savion Gym
13 Ozcan Dayioglu Angelo Gym vs Jan Cor Team Schilt
14 Gerwin Lubbelinkhof Scorpio Gym vs Frank ter Burg Azer Gym
15 Yusuf Azer Azer gym vs Mo brahmi Savion Gym
Pauze act: Next Item (rap act)
Hoofdprogramma 2 - Rood VS Blauw
16 Levon Hagop Scorpio Gym vs Harald Koot Team Schilt
17 Appie Margossian Scorpio Gym vs Aron Isik Kickboxing Oldenzaal
18 Sergei Karamyan Angelo Gym vs Najib Biaz Azer Gym
19 Omar Baqi Team BotE vs Harmen Dekker SC IJsselmuiden
20 Ara Marteros Scorpio Gym vs Bilal Benmburekmoussa Team Superpiele
21 Önder Ural Body Gym vs Pieter Weever SC IJselmuiden
22 Atty Göl Team BotE vs Hassan Masry Kickboxing Oldenzaal
:D