ssommoord
11-07-2008, 13:49
MATCHMAKING
Jeugd C
Zacharia Zhakari (Oude Westen) vs Souffian Kaddouri (FC Den Bosch)
Jeugd C
Adnan Hadif (Oude Westen) vs TBA
B klasse 72,5kg
Maiki Kararhanasis (MTC van Dams) vs Ludgens Saribekjan (Warriors Mechelen) BE
Nw of 1e C
Reza Tahangiri (Oude Westen) vs Samir Sahriouri (FC Gorinchem)
B klasse 63,5kg
Bilal Kassroui (Oude Westen) vs Navin Bihari (SS Ommoord)
C klasse
Danial Farahani (SS Ommoord) vs Garik Saribekjan (Warriors Mechelen) BE
C klasse
Frenkie van Aalst (Oude Westen) vs naam nog niet bekend (Brito Gym)
B klasse 84kg
Eelkay Altinkaya (PK Gym) vs Pieter Buist (SC hank)
B klasse 95+kg
Reamon Welborn (Mejiro Gym) vs Cristiano Delgado (Team v/d Giessen) OPTIE
A klasse 66kg
Rick Schuijer (Gym International) vs Jassem Dilawaai (SS Ommoord)
A klasse 66kg
Kleine Mo (FC van Dams) vs Edson Fortes (Brito Gym)
A klasse 82,5kg
Mahmoudo Ketta (Oude Westen) vs Samir “Klik Klik” Boukhidous (PK Gym)
Toernooi deelnemers C klasse
Youssef Charif (SS Ommoord)
Faisal Oulad Saddik (FC Gorinchem)
Volkan ? (PK Gym)
Mkitar Mkitarian (Team Karatas)
Toernooi deelnemers B klasse
Morad Salhi (Red Hawks) BE
Brahim Boudhidan (Team Fight Plaza)
Hasmi Kassroui (Mejiro Gym)
Raoul Jesserin (SS Ommoord)
Levon Hakobyan (Team HTK) BE
Marlon Kershout (FC van Dams)
Gregory Rozenblad (Team Fight2Fit)
Hicham Boubkari (MTC van Dams)
Promotor: Ring Sensation (Galid Bachir)
Jeugd C
Zacharia Zhakari (Oude Westen) vs Souffian Kaddouri (FC Den Bosch)
Jeugd C
Adnan Hadif (Oude Westen) vs TBA
B klasse 72,5kg
Maiki Kararhanasis (MTC van Dams) vs Ludgens Saribekjan (Warriors Mechelen) BE
Nw of 1e C
Reza Tahangiri (Oude Westen) vs Samir Sahriouri (FC Gorinchem)
B klasse 63,5kg
Bilal Kassroui (Oude Westen) vs Navin Bihari (SS Ommoord)
C klasse
Danial Farahani (SS Ommoord) vs Garik Saribekjan (Warriors Mechelen) BE
C klasse
Frenkie van Aalst (Oude Westen) vs naam nog niet bekend (Brito Gym)
B klasse 84kg
Eelkay Altinkaya (PK Gym) vs Pieter Buist (SC hank)
B klasse 95+kg
Reamon Welborn (Mejiro Gym) vs Cristiano Delgado (Team v/d Giessen) OPTIE
A klasse 66kg
Rick Schuijer (Gym International) vs Jassem Dilawaai (SS Ommoord)
A klasse 66kg
Kleine Mo (FC van Dams) vs Edson Fortes (Brito Gym)
A klasse 82,5kg
Mahmoudo Ketta (Oude Westen) vs Samir “Klik Klik” Boukhidous (PK Gym)
Toernooi deelnemers C klasse
Youssef Charif (SS Ommoord)
Faisal Oulad Saddik (FC Gorinchem)
Volkan ? (PK Gym)
Mkitar Mkitarian (Team Karatas)
Toernooi deelnemers B klasse
Morad Salhi (Red Hawks) BE
Brahim Boudhidan (Team Fight Plaza)
Hasmi Kassroui (Mejiro Gym)
Raoul Jesserin (SS Ommoord)
Levon Hakobyan (Team HTK) BE
Marlon Kershout (FC van Dams)
Gregory Rozenblad (Team Fight2Fit)
Hicham Boubkari (MTC van Dams)
Promotor: Ring Sensation (Galid Bachir)