Shootboxing4all
10-09-2008, 15:22
Nog anderhalve week en dan is het zover. Acht topvechters zullen in een zinderend Shootboxingtoernooi gaan uitmaken wie zich bij de laatste 8 in het eindtoernooi plaatst.
Dit eindtoernooi zal op 24 november in Japan plaats vinden met oa Andy Souwer en de regerende S-Cup kampioen Kenichi Ogata
Hieronder de volledige line up van 20 September
Line-Up EAST-SIDE 7 ft S-CUP EUROPE
Muay Thai/Shootboxingevent
20 September Gorinchem
Sporthal "Oosterbliek
Aanvang 17:00
www.shootboxingeurope.com (http://www.shootboxingeurope.com/)
www.eastsidepromotions.nl (http://www.eastsidepromotions.nl/)
MT JEUGD 3x1min
Justin Marlon Sweebe (Team Kraus) vs ? Hanzegym Hamburg (D)
MT JEUGD 3x1min
Doka (Panthera-Gym) vs Romano de Vries (Impact)
MT NIEUWELING 3x1,5min
John Boeraker (Panthera-Gym) vs Teun Versteeg (FC Gorinchem)
MT NIEWELING 3x1,5min
KL Kenny Gade (Phuket-Gym) vs Gerard v/d Waal (FC Gorinchem)
MT NIEUWELING 3x1,5min
Jefrey de Nooyer (Impact) 54kg vs TBA
MT C KLASSE 3x2min
Samir Zahroui (FC Gorinchem) vs Micho Giganovic (Hambaken-Gym)
MT C KLASSE 3x2min
Faisal oulad Saddik (FC Gorinchem) vs Youssef Charif (SS Ommoord)
MT C KLASSE 3x2min
Seimen v Ieperen (FC Gorinchem) vs Matthias Peters (Xess fights Norderstedt D)
MT B KLASSE 5x2min
Errol Junior (Phuket-Gym) Vs Gunther Baelen (Hambaken-Gym)
-------AANVANG HOOFDPROGRAMMA------------------------
SHOOTBOXING C KLASSE 3x2min 67kg
v/d Heuvel (Team Superpro) vs Maarten v den Eynde (Bulldogs BE)
S-CUP EUROPE TOURNAMENT -70kg
RESERVE MATCH
Rudolf Durica (SVK) vs Abdellah Mabel (FR)
Groupe A
A1 >>> Marco Pique (NL) vs Dzhabar Askerov (RUS)
A2 >>> Chris van Venrooij (NL) vs Goran Borovic (CRO)
Groupe B
B1 >>> Joakaim Karlsson (SWE) vs Louis Reiz (POR)
B2 >>> Denis schneidmiller (GER) vs Malik Mangouchi (FR)
MT C KLASSE 3x2min
Kevin v Houten (Phuket-Gym) -82,5kg vs Franck Jourdain (Team Domingo’s FR)
MT B KLASSE 5x2min
Wilfred Freeke (Terwijede Sports) vs Eelkay Altinkaya (PK Gym)
MT A CLASS 3x3min LAST FIGHT ZWANE
Gerold Zwane (Savion-Gym) vs Jan van Denderen (Bulldogs BE)
------------------------------PAUZE--------------------------------------------------------------
S-CUP EUROPE TOURNAMENT -70kg SEMI FINAL
Winner A1 vs Winner A2
Winner B1 vs Winner B2
MT A CLASS SUPER FIGHT
Hans Pasztjerik (PK gym) vs Jassem “FARAO” Dilawaai (SS Ommoord)
MT A CLASS WPKL EUROPE TITLEFIGHT -79kg
Ruben van der Giesen (Gym International) vs Christian DiPaolo (UK)
S-CUP EUROPE TOURNAMENT -70kg FINAL
Winner A vs Winner B
http://img398.imageshack.us/img398/5866/index04ui0.gif
Dit eindtoernooi zal op 24 november in Japan plaats vinden met oa Andy Souwer en de regerende S-Cup kampioen Kenichi Ogata
Hieronder de volledige line up van 20 September
Line-Up EAST-SIDE 7 ft S-CUP EUROPE
Muay Thai/Shootboxingevent
20 September Gorinchem
Sporthal "Oosterbliek
Aanvang 17:00
www.shootboxingeurope.com (http://www.shootboxingeurope.com/)
www.eastsidepromotions.nl (http://www.eastsidepromotions.nl/)
MT JEUGD 3x1min
Justin Marlon Sweebe (Team Kraus) vs ? Hanzegym Hamburg (D)
MT JEUGD 3x1min
Doka (Panthera-Gym) vs Romano de Vries (Impact)
MT NIEUWELING 3x1,5min
John Boeraker (Panthera-Gym) vs Teun Versteeg (FC Gorinchem)
MT NIEWELING 3x1,5min
KL Kenny Gade (Phuket-Gym) vs Gerard v/d Waal (FC Gorinchem)
MT NIEUWELING 3x1,5min
Jefrey de Nooyer (Impact) 54kg vs TBA
MT C KLASSE 3x2min
Samir Zahroui (FC Gorinchem) vs Micho Giganovic (Hambaken-Gym)
MT C KLASSE 3x2min
Faisal oulad Saddik (FC Gorinchem) vs Youssef Charif (SS Ommoord)
MT C KLASSE 3x2min
Seimen v Ieperen (FC Gorinchem) vs Matthias Peters (Xess fights Norderstedt D)
MT B KLASSE 5x2min
Errol Junior (Phuket-Gym) Vs Gunther Baelen (Hambaken-Gym)
-------AANVANG HOOFDPROGRAMMA------------------------
SHOOTBOXING C KLASSE 3x2min 67kg
v/d Heuvel (Team Superpro) vs Maarten v den Eynde (Bulldogs BE)
S-CUP EUROPE TOURNAMENT -70kg
RESERVE MATCH
Rudolf Durica (SVK) vs Abdellah Mabel (FR)
Groupe A
A1 >>> Marco Pique (NL) vs Dzhabar Askerov (RUS)
A2 >>> Chris van Venrooij (NL) vs Goran Borovic (CRO)
Groupe B
B1 >>> Joakaim Karlsson (SWE) vs Louis Reiz (POR)
B2 >>> Denis schneidmiller (GER) vs Malik Mangouchi (FR)
MT C KLASSE 3x2min
Kevin v Houten (Phuket-Gym) -82,5kg vs Franck Jourdain (Team Domingo’s FR)
MT B KLASSE 5x2min
Wilfred Freeke (Terwijede Sports) vs Eelkay Altinkaya (PK Gym)
MT A CLASS 3x3min LAST FIGHT ZWANE
Gerold Zwane (Savion-Gym) vs Jan van Denderen (Bulldogs BE)
------------------------------PAUZE--------------------------------------------------------------
S-CUP EUROPE TOURNAMENT -70kg SEMI FINAL
Winner A1 vs Winner A2
Winner B1 vs Winner B2
MT A CLASS SUPER FIGHT
Hans Pasztjerik (PK gym) vs Jassem “FARAO” Dilawaai (SS Ommoord)
MT A CLASS WPKL EUROPE TITLEFIGHT -79kg
Ruben van der Giesen (Gym International) vs Christian DiPaolo (UK)
S-CUP EUROPE TOURNAMENT -70kg FINAL
Winner A vs Winner B
http://img398.imageshack.us/img398/5866/index04ui0.gif