Richelieu
16-09-2008, 19:05
http://94.100.113.233/335750001-335800000/335762401-335762500/335762421_6_iRup.jpeg
Meer informatie omtrent dit gala zal spoedig hier @ Mixfight naar buiten komen. Hieronder de voorlopige matchmaking.
B-kl 76 Kg Marino Schouten (Van Os Gym) vs Errol Koning (Ropie Gym)
B-kl 76 Kg Joep Beerenpoot (Team Petres) vs Justin Dap (FC Van Dams)
B-kl 71 Ferry "Fr3ddy" Suitela (KB Komen) vs Fahid Meroun (Van Os Gym)
C-kl 66 Erdal Koca (Van Os Gym) vs Roy van Ruler (Team Karatas)
C-kl 74 Kg Shirley vd Voorde (Van Os Gym) vs Daria Albers (Feuersports DE)
C-kl 66 Kg Els vd Woude (Team Petres) vs Hinda Takhloufi (Oosterbaan Gym)
C-kl 76 Kg Dennis Rombouts (Team Iron) vs Vincent Jubitane (FFC)
NW 65 Kg Tim Herweijer (SportArs) vs Teyfik Eke (Team Karatas)
NW 73 Kg Bob Koks (SportArt) vs Rewan Groenveld (SS Balance)
NW 78 Kg Maurits Bal (SportArt) vs Hans Tegelaar (Mejiro Gym Fr)
NW 95+ Kg Ronnie de Jong (Mejiro Gym Fr) vs Marc Meijer (SportsArt)
NW 100 Kg Marek Hornacek (SS Balance) vs Dwight Harkisoon (Team Petres)
NW 63 Kg Koen van Oirschot (Team Iron) vs Faisel FC Van Dams
NW 70 Kg Marieke Post (SportArt) vs Debby van Riet (FC Van Dams)
NW 71 Kg Theo "Dajak" Jacobs (SportArt) vs Rauf Khadzaev (KB Komen)
NW 84 Kg Amin M’Barek (Mejiro Gym Fr) vs Dennis vd Linden (Oosterbaan Gym)
NW 65 Kg Mohammed Ouzdig (Team Petres) vs John Brouwer (SportArt)
NW 71 Kg Eyevan Danenburg (Team Petres) vs Kenny Janssen (KB Komen)
NW 81 Kg Dominique Doorjé (KB Komen) vs Daley den Haan (Oosterbaan Gym)
MMA 75 Kg David Evers (SportArt) vs Reggie de Groot (KB Komen)
J 48 Kg Jonathan Kammerman (SportArt) vs t.b.a. (Tooy Gym)
J 80 Kg Leroy Anders (SportArt) vs Jermain Baier (KB Komen)
Meer informatie over de organiserende sportschool kan men hier vinden @ Mixfight on Tour - MixFight on Tour - Sports Art - www.MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=74605)
Meer informatie omtrent dit gala zal spoedig hier @ Mixfight naar buiten komen. Hieronder de voorlopige matchmaking.
B-kl 76 Kg Marino Schouten (Van Os Gym) vs Errol Koning (Ropie Gym)
B-kl 76 Kg Joep Beerenpoot (Team Petres) vs Justin Dap (FC Van Dams)
B-kl 71 Ferry "Fr3ddy" Suitela (KB Komen) vs Fahid Meroun (Van Os Gym)
C-kl 66 Erdal Koca (Van Os Gym) vs Roy van Ruler (Team Karatas)
C-kl 74 Kg Shirley vd Voorde (Van Os Gym) vs Daria Albers (Feuersports DE)
C-kl 66 Kg Els vd Woude (Team Petres) vs Hinda Takhloufi (Oosterbaan Gym)
C-kl 76 Kg Dennis Rombouts (Team Iron) vs Vincent Jubitane (FFC)
NW 65 Kg Tim Herweijer (SportArs) vs Teyfik Eke (Team Karatas)
NW 73 Kg Bob Koks (SportArt) vs Rewan Groenveld (SS Balance)
NW 78 Kg Maurits Bal (SportArt) vs Hans Tegelaar (Mejiro Gym Fr)
NW 95+ Kg Ronnie de Jong (Mejiro Gym Fr) vs Marc Meijer (SportsArt)
NW 100 Kg Marek Hornacek (SS Balance) vs Dwight Harkisoon (Team Petres)
NW 63 Kg Koen van Oirschot (Team Iron) vs Faisel FC Van Dams
NW 70 Kg Marieke Post (SportArt) vs Debby van Riet (FC Van Dams)
NW 71 Kg Theo "Dajak" Jacobs (SportArt) vs Rauf Khadzaev (KB Komen)
NW 84 Kg Amin M’Barek (Mejiro Gym Fr) vs Dennis vd Linden (Oosterbaan Gym)
NW 65 Kg Mohammed Ouzdig (Team Petres) vs John Brouwer (SportArt)
NW 71 Kg Eyevan Danenburg (Team Petres) vs Kenny Janssen (KB Komen)
NW 81 Kg Dominique Doorjé (KB Komen) vs Daley den Haan (Oosterbaan Gym)
MMA 75 Kg David Evers (SportArt) vs Reggie de Groot (KB Komen)
J 48 Kg Jonathan Kammerman (SportArt) vs t.b.a. (Tooy Gym)
J 80 Kg Leroy Anders (SportArt) vs Jermain Baier (KB Komen)
Meer informatie over de organiserende sportschool kan men hier vinden @ Mixfight on Tour - MixFight on Tour - Sports Art - www.MixFight.nl (http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=74605)