Qtie-Pie
28-09-2008, 01:51
partij Rode hoek sportchool vs Blauwe hoek sportschool Uitslag
1 Adil Tooy Gym vs Tony TT Beverwijk = punten
2 Samantha MTC van Dams vs Joanne van Roosmaelen = punten
3 Jesse TT Beverwijk vs Itserd Cairo Gym = TKO
4 Madjied Team SLAMM vs Khalid Ram's Thai = punten
5 Manon SC Hank vs Dominique Team Petres = punten
6 Malik Day's Gym vsSamer TT Beverwijk = RSC
7 Christina Team Petres vs Wahida Day's Gym = RSC
8 Ivor Pardoel Sports vs Soufian Mohamed Gym = punten
9 Debby FC van Dams vs Melanie Ram's Thai = punten
10 Soraya MTC van Dams vs Verena TT Beverwijk = RSC
11 Glen Groen Day's Gym vs Taliba FFC = KO
PAUZE
12 Gerard van Roosmaelen vs Jonathan Continental = opgave
13 Mario Chabrani Gym vs Erturrol Team Karatas = punten
14 Foe van Roosmaelen vs Levi Mohamed Gym = punten
15 Hamza Mohamed Gym vs Karel The Colosseum = onbeslist
16 Marvin FC van Dams vs Mohamed Tooy Gym = punten
17 Ryan Day's Gym vs Juri Ram's Thai = RSC
18 Chahied Team Waddinxveen vs Orhan Second to none = punten
19 Housyn MTC van Dams vs Guillermo Team SLAMM punten
20 TefcikTeam Karatas vs Audwin Avi Gym = punten
21 Yves The Colosseum vs Alfa Choy Boy = RSC
22 Robin van Roosmaelen Team SLAMM vs Marc Lorenzo FFC = punten
1 Adil Tooy Gym vs Tony TT Beverwijk = punten
2 Samantha MTC van Dams vs Joanne van Roosmaelen = punten
3 Jesse TT Beverwijk vs Itserd Cairo Gym = TKO
4 Madjied Team SLAMM vs Khalid Ram's Thai = punten
5 Manon SC Hank vs Dominique Team Petres = punten
6 Malik Day's Gym vsSamer TT Beverwijk = RSC
7 Christina Team Petres vs Wahida Day's Gym = RSC
8 Ivor Pardoel Sports vs Soufian Mohamed Gym = punten
9 Debby FC van Dams vs Melanie Ram's Thai = punten
10 Soraya MTC van Dams vs Verena TT Beverwijk = RSC
11 Glen Groen Day's Gym vs Taliba FFC = KO
PAUZE
12 Gerard van Roosmaelen vs Jonathan Continental = opgave
13 Mario Chabrani Gym vs Erturrol Team Karatas = punten
14 Foe van Roosmaelen vs Levi Mohamed Gym = punten
15 Hamza Mohamed Gym vs Karel The Colosseum = onbeslist
16 Marvin FC van Dams vs Mohamed Tooy Gym = punten
17 Ryan Day's Gym vs Juri Ram's Thai = RSC
18 Chahied Team Waddinxveen vs Orhan Second to none = punten
19 Housyn MTC van Dams vs Guillermo Team SLAMM punten
20 TefcikTeam Karatas vs Audwin Avi Gym = punten
21 Yves The Colosseum vs Alfa Choy Boy = RSC
22 Robin van Roosmaelen Team SLAMM vs Marc Lorenzo FFC = punten