yas
01-10-2008, 16:43
Op zondag 28 september vond phase 2 plaats van het gezellige Short Circuit georganiseerd @ Kickboxing Arnhem door de gebroeders Peters. Hierbij de resultaten. We hopen jullie allemaal zondag 9 november te mogen ontvangen op de BJJ Dutch Open in Oss!! BJJ Dutch Open 2008 - Brazilian Jiu-Jitsu (http://www.bjjdutchopen.nl)
Uitslagen Short Circuit Phase 2
28-09-2008
Locatie: Kickboxing Arnhem
Men White -73 kg
1. Cristiaan Elderson Rickson Gracie NL
2. Theo Heister Yamasaki / kickboxing Arnhem
3. Arthoer Aroetunjan Rickson Gracie NL
Men White -79kg
1. Yaël tersluijsen Yamasaki / kickboxing Arnhem
2. Robert Grovoguigoua Exit
3. Ruud van Hintum Yamasaki / kickboxing Arnhem
Men White -85 kg
1. Peter Cox Yamasaki
2. Huub van Brouwershaven Yamasaki / Friends gym
3. Sebastiaan geijtenbeek Yamasaki / kickboxing Arnhem
Men White +97kg
1. Jocca Rodrigeuz Rickson Gracie NL
2. Hans Rozenboom Physical Ede
3. Eric Roest Rickson Gracie NL
Men White Open class:
1. Peter Cox Yamasaki
2. Lars de Bree Yamasaki
3. Jocca Rodrigeuz Rickson Gracie NL
Men Blue – 80kg
1. Christiaan Fuhr Yamasaki / kickboxing Arnhem
2. Tim Bachot Exit
3. Danny Kruithof Rickson Gracie NL
Men Blue + 80kg
1. Henk Heneweer Team Aqua
2. Mano Kok Rickson Gracie NL
3. Checkwa Aneke Yamasaki
Men Blue open class:
1. Sebastiaan Mook Rickson Gracie NL
2. Christiaan Fuhr Yamasaki / kickboxing Arnhem
3. Checkwa Aneke Yamasaki
Women open class:
1. Yasmin Sewgobind Yamasaki
2. Adinda Jansen Exit
Uitslagen Short Circuit Phase 2
28-09-2008
Locatie: Kickboxing Arnhem
Men White -73 kg
1. Cristiaan Elderson Rickson Gracie NL
2. Theo Heister Yamasaki / kickboxing Arnhem
3. Arthoer Aroetunjan Rickson Gracie NL
Men White -79kg
1. Yaël tersluijsen Yamasaki / kickboxing Arnhem
2. Robert Grovoguigoua Exit
3. Ruud van Hintum Yamasaki / kickboxing Arnhem
Men White -85 kg
1. Peter Cox Yamasaki
2. Huub van Brouwershaven Yamasaki / Friends gym
3. Sebastiaan geijtenbeek Yamasaki / kickboxing Arnhem
Men White +97kg
1. Jocca Rodrigeuz Rickson Gracie NL
2. Hans Rozenboom Physical Ede
3. Eric Roest Rickson Gracie NL
Men White Open class:
1. Peter Cox Yamasaki
2. Lars de Bree Yamasaki
3. Jocca Rodrigeuz Rickson Gracie NL
Men Blue – 80kg
1. Christiaan Fuhr Yamasaki / kickboxing Arnhem
2. Tim Bachot Exit
3. Danny Kruithof Rickson Gracie NL
Men Blue + 80kg
1. Henk Heneweer Team Aqua
2. Mano Kok Rickson Gracie NL
3. Checkwa Aneke Yamasaki
Men Blue open class:
1. Sebastiaan Mook Rickson Gracie NL
2. Christiaan Fuhr Yamasaki / kickboxing Arnhem
3. Checkwa Aneke Yamasaki
Women open class:
1. Yasmin Sewgobind Yamasaki
2. Adinda Jansen Exit