Mickey
31-10-2008, 17:54
Beste Forumbroeders & -zusters!
Op Zondag 2 November 2008 Zal de eerste editie plaatsvinden van 100% MMA - MUAY THAI in het Zonnehuis te Amsterdam-Noord
Mixfight.nl mocht 10 kaarten verloten aan haar leden voor dit evenement!
De winnaars zijn geworden:
1. Marco (Scheids)
2. Tony
3. Blazin Arrow
4. MaartenJackie
5. Rosso
Van de winnaars word verwacht dat ze Earl een PM sturen (http://www.mixfight.nl/forum/private.php?do=newpm&u=12471) met hun persoonsgegevens! De kaarten zullen bij de ingang op jullie liggen te wachten!
http://www.djqlick.com/MMA_ZONNEHUIS_AMSTERDAM.jpg
Meer informatie:
Op het programma staan MMA Pro Partijen - MMA Amateur partijen en natuurlijk een aantal Muay Thai partijen.
Met onder andere Billy Kaptijn - Danny van Bergen - Nills van Noord - Buffort Thorne - Danny Hoolwerf - Rivo Slory - Jamie de Vries beloofd het een zeer spectaculaire avond te worden.
Jamie de Vries zal voor dit evenement zijn kickbokshandschoenen verwisselen voor MMA Gloves. Hij heeft beloofd te gaan Knallen, zijn tegenstander is nog niet bekend maar dat het een ware beukpartij zal gaan worden staat vast.
Voorlopige Matchmaking:
MMA Pro
Billy Kaptein (Oscar vd Veen) vs Marciano Bruns (FC Purmerend)
Danny van Bergen (Mike's Gym) vs Hyram Rodriguez (ATF Militia Eindhoven)
Ulas Uygun (Sanches Gym) vs Raymond Jarman (Mike's gym)
Jamie de Vries (Mike's Gym) vs TBA 80kg
B Klasse Muay Thai
Rhevano Blokland (Seconds Out) vs Fatih Ulusoy (Mike's Gym)
Danny Hoolwerf (Mike's Gym) vs Glenn Groen (Days Gym)
Joel Groenberg (Mousid Gym) vs Mohamed Medhar (Team Fightplaza)
Rivo Slory (Vos Gym) vs TBA 84kg
MMA Amateur
Denny Smit (Kops Gym) vs Said Esen (Close Combat Almere)
Remco v Baardewijk (Team Agua/ Dragon Gym) vs Marvin Wolf (BJJ Purmerend)
Jody de Waater (Close Combat Almere) vs Luwelle (ATF Militia Eindhoven)
Dennis Vlaskamp (Team Hardcore) vs Sylvester Mendes (Mike's Gym)
Rowan Tol (Team Petres) vs Gregory Oehlers (ATF Militia Eindhoven)
C Klasse Muay Thai
Cedric (Mike's Gym) vs Samir ( Team Fightplaza)
Sev Rijsel (Mousid Gym) vs Marcel (Cassa di Charro)
Terence vd Biezen (FFC) vs Dicky de Goede (Pancration)
Darryl van Duijvenvoorde (Mike's Gym) vs David Derkacs (Days Gym)
Othman Allach ( Pancration) vs TBA 63.5
N Klasse Muay Thai
Marvin Droefs (Days Gym) vs Jasper Mirani (FC Purmerend)
Zekaj (FC Haarlem) vs Nasser (Loekies Gym)
Ridouan Stitou (FC Purmerend) vs Justin Lee (Days Gym)
J Klasse Muay Thai
Maik Redan (Mike's Gym) vs Richy (Team Fightplaza)
Andy Oosterling (FFC) vs Tyani Beztati (Pancration)
Op Zondag 2 November 2008 Zal de eerste editie plaatsvinden van 100% MMA - MUAY THAI in het Zonnehuis te Amsterdam-Noord
Mixfight.nl mocht 10 kaarten verloten aan haar leden voor dit evenement!
De winnaars zijn geworden:
1. Marco (Scheids)
2. Tony
3. Blazin Arrow
4. MaartenJackie
5. Rosso
Van de winnaars word verwacht dat ze Earl een PM sturen (http://www.mixfight.nl/forum/private.php?do=newpm&u=12471) met hun persoonsgegevens! De kaarten zullen bij de ingang op jullie liggen te wachten!
http://www.djqlick.com/MMA_ZONNEHUIS_AMSTERDAM.jpg
Meer informatie:
Op het programma staan MMA Pro Partijen - MMA Amateur partijen en natuurlijk een aantal Muay Thai partijen.
Met onder andere Billy Kaptijn - Danny van Bergen - Nills van Noord - Buffort Thorne - Danny Hoolwerf - Rivo Slory - Jamie de Vries beloofd het een zeer spectaculaire avond te worden.
Jamie de Vries zal voor dit evenement zijn kickbokshandschoenen verwisselen voor MMA Gloves. Hij heeft beloofd te gaan Knallen, zijn tegenstander is nog niet bekend maar dat het een ware beukpartij zal gaan worden staat vast.
Voorlopige Matchmaking:
MMA Pro
Billy Kaptein (Oscar vd Veen) vs Marciano Bruns (FC Purmerend)
Danny van Bergen (Mike's Gym) vs Hyram Rodriguez (ATF Militia Eindhoven)
Ulas Uygun (Sanches Gym) vs Raymond Jarman (Mike's gym)
Jamie de Vries (Mike's Gym) vs TBA 80kg
B Klasse Muay Thai
Rhevano Blokland (Seconds Out) vs Fatih Ulusoy (Mike's Gym)
Danny Hoolwerf (Mike's Gym) vs Glenn Groen (Days Gym)
Joel Groenberg (Mousid Gym) vs Mohamed Medhar (Team Fightplaza)
Rivo Slory (Vos Gym) vs TBA 84kg
MMA Amateur
Denny Smit (Kops Gym) vs Said Esen (Close Combat Almere)
Remco v Baardewijk (Team Agua/ Dragon Gym) vs Marvin Wolf (BJJ Purmerend)
Jody de Waater (Close Combat Almere) vs Luwelle (ATF Militia Eindhoven)
Dennis Vlaskamp (Team Hardcore) vs Sylvester Mendes (Mike's Gym)
Rowan Tol (Team Petres) vs Gregory Oehlers (ATF Militia Eindhoven)
C Klasse Muay Thai
Cedric (Mike's Gym) vs Samir ( Team Fightplaza)
Sev Rijsel (Mousid Gym) vs Marcel (Cassa di Charro)
Terence vd Biezen (FFC) vs Dicky de Goede (Pancration)
Darryl van Duijvenvoorde (Mike's Gym) vs David Derkacs (Days Gym)
Othman Allach ( Pancration) vs TBA 63.5
N Klasse Muay Thai
Marvin Droefs (Days Gym) vs Jasper Mirani (FC Purmerend)
Zekaj (FC Haarlem) vs Nasser (Loekies Gym)
Ridouan Stitou (FC Purmerend) vs Justin Lee (Days Gym)
J Klasse Muay Thai
Maik Redan (Mike's Gym) vs Richy (Team Fightplaza)
Andy Oosterling (FFC) vs Tyani Beztati (Pancration)