Frans12
08-11-2008, 11:36
LINE-UP GLORY10 Voorprogramma begint om 15.00 uur.
Deur om 14.00 open, voorprogramma beginty om 15.00 uur
Kaarten in de vvk zijn €35,- en aan de deur € 42,50.
Line up GLORY 10 "battle of Arnhem"
Voorprogramma:
K1 -32kg Hans ter Aart (Golden Glory, NL) vs Can Celik (Team Superpiele, NL)
K1 -76kg Haddou (Bully's Gym, NL) vs Leandro Tan (FFC, NL)
K1 -63kg Robbie Hageman (Golden Glory, NL) vs Martin Eilander (Bully's Gym, NL)
SH -83kg Ritchy Vink (B.A. Physical, NL) vs Giberto Pique (Tatsujin Dojo Amsterdam, NL)
Hoofdprogramma:
K1 – 58.9 kg Titiana van Polanen Petel (Schreiber Gym, NL) vs Sabine Kern (Temple Fightschool, DE)
K1 - 76.2 kg Joost Bauhaus (Bully´s Gym, NL) vs Eddy van Gelder (Choy Bo, NL)
SH -66.0 kg Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Natek Tomajev (Team Beast of the East, NL)
K1 - 72.5 kg Omer Tekin (Team Dekkers, NL) vs Adem Bozkurt (Champion Gym,TUR)
K1 - 72.5 kg Tarek Slimani (Bully's Gym, NL) vs Olivier Tasin (Team Pavonne, BE)
SH -87.0 kg Assan Njie (Golden Glory, NL) vs Robert Jocz (Team Beast of the East, PL)
K1 - 95.0 kg Rik van Soest (Bully´s Gym, NL) vs Tomasz Serjada (Team Beast of the East, PL)
SH -74.0 kg Matthieu Lawalata (B.A. Physical, NL) vs Ivan Mussardo (Rota Team, CH)
BO 75.0 kg Orhan Delibas (Team Delibas, NL) vs Gordan Glisic (Kroatie)
Break break break break break break break break break break break break break break break break break break
SH -70.0 kg Ahmed "Adrenaline" Yalbirdak (Frota Team, CH) vs Andrew McMichael (Kuk Soo Won, CAN)
MT - 76.2 kg Halim Issaoui (Bully´s Gym, NL) vs Jan de Keyzer (Dawsu Leuven, BE) Europese Titel
SH -70.0 kg Vincent Latoel (Golden Glory, NL) vs Daniel Sharifi (Team Hardcore, NL) Unified World GP prelim
K1 - 68.0 kg Jimmy Eimers (KB Arnhem, NL) vs David Kyrya (Team Schilt, NL)
SH -70.0 kg Hamid Corassani (Golden Glory, SE) vs Gregorz Tredowski (Team BotE, PL) Unified World GP prelim
MT - 82,5 kg Henry Akdeniz (Team Akdeniz, NL) vs Brian al Amin (Hanse Gym, DLD) Wereld Titel
SH -100 kg Dion Staring (Golden Glory, NL) vs Markus Halkossaari (Finnfighters Gym, FI) Europese Titel
K1 - 97.0 kg Stefan Leko (Golden Glory, NL) vs Rodney Glunder (FFC, NL)
SH +100 kg Alistair Overeem (Golden Glory, NL) vs Gary Goodridge (Kuk Soo Won, USA)
MT = Muay Thai
BO = Boxing
SH = Shooto / Mixed Martial Arts
GLORY 10
"The battle of Arnhem"
Zondag 9 november 2008
Deuren open: 14.00 uur
Aanvang voorprogramma: 15.00 uur
Aanvang hoofdprogramma: 16.00 uur
Kaarten voorverkoop: €35,-
Kaarten aan de deur: €42,50
Adres:
Rijnhal Arnhem
Olympus 1
6832 EL Arnhem
Deur om 14.00 open, voorprogramma beginty om 15.00 uur
Kaarten in de vvk zijn €35,- en aan de deur € 42,50.
Line up GLORY 10 "battle of Arnhem"
Voorprogramma:
K1 -32kg Hans ter Aart (Golden Glory, NL) vs Can Celik (Team Superpiele, NL)
K1 -76kg Haddou (Bully's Gym, NL) vs Leandro Tan (FFC, NL)
K1 -63kg Robbie Hageman (Golden Glory, NL) vs Martin Eilander (Bully's Gym, NL)
SH -83kg Ritchy Vink (B.A. Physical, NL) vs Giberto Pique (Tatsujin Dojo Amsterdam, NL)
Hoofdprogramma:
K1 – 58.9 kg Titiana van Polanen Petel (Schreiber Gym, NL) vs Sabine Kern (Temple Fightschool, DE)
K1 - 76.2 kg Joost Bauhaus (Bully´s Gym, NL) vs Eddy van Gelder (Choy Bo, NL)
SH -66.0 kg Cesario di Dominico (Tatsujin Amsterdam, NL) vs Natek Tomajev (Team Beast of the East, NL)
K1 - 72.5 kg Omer Tekin (Team Dekkers, NL) vs Adem Bozkurt (Champion Gym,TUR)
K1 - 72.5 kg Tarek Slimani (Bully's Gym, NL) vs Olivier Tasin (Team Pavonne, BE)
SH -87.0 kg Assan Njie (Golden Glory, NL) vs Robert Jocz (Team Beast of the East, PL)
K1 - 95.0 kg Rik van Soest (Bully´s Gym, NL) vs Tomasz Serjada (Team Beast of the East, PL)
SH -74.0 kg Matthieu Lawalata (B.A. Physical, NL) vs Ivan Mussardo (Rota Team, CH)
BO 75.0 kg Orhan Delibas (Team Delibas, NL) vs Gordan Glisic (Kroatie)
Break break break break break break break break break break break break break break break break break break
SH -70.0 kg Ahmed "Adrenaline" Yalbirdak (Frota Team, CH) vs Andrew McMichael (Kuk Soo Won, CAN)
MT - 76.2 kg Halim Issaoui (Bully´s Gym, NL) vs Jan de Keyzer (Dawsu Leuven, BE) Europese Titel
SH -70.0 kg Vincent Latoel (Golden Glory, NL) vs Daniel Sharifi (Team Hardcore, NL) Unified World GP prelim
K1 - 68.0 kg Jimmy Eimers (KB Arnhem, NL) vs David Kyrya (Team Schilt, NL)
SH -70.0 kg Hamid Corassani (Golden Glory, SE) vs Gregorz Tredowski (Team BotE, PL) Unified World GP prelim
MT - 82,5 kg Henry Akdeniz (Team Akdeniz, NL) vs Brian al Amin (Hanse Gym, DLD) Wereld Titel
SH -100 kg Dion Staring (Golden Glory, NL) vs Markus Halkossaari (Finnfighters Gym, FI) Europese Titel
K1 - 97.0 kg Stefan Leko (Golden Glory, NL) vs Rodney Glunder (FFC, NL)
SH +100 kg Alistair Overeem (Golden Glory, NL) vs Gary Goodridge (Kuk Soo Won, USA)
MT = Muay Thai
BO = Boxing
SH = Shooto / Mixed Martial Arts
GLORY 10
"The battle of Arnhem"
Zondag 9 november 2008
Deuren open: 14.00 uur
Aanvang voorprogramma: 15.00 uur
Aanvang hoofdprogramma: 16.00 uur
Kaarten voorverkoop: €35,-
Kaarten aan de deur: €42,50
Adres:
Rijnhal Arnhem
Olympus 1
6832 EL Arnhem