Yoseikan Ede
30-11-2008, 20:26
Zaterdag 29 november 2008 werd de laatste grappling competitiedag gehouden bij Budo Academy Physical.
Met ruim 150 deelnemers werd er deze keer gestreden voor de dagprijzen en voor het Nederlands Kampioenschap.
De grappling competitie bestaat uit 3 wedstrijddagen verspreidt over het seizoen, bij de 3e wedstrijddag worden ook de Nederlands Kampioenen in de gewichtsklasses -65, 70, -76, -83, -91, -110 en de +100kg voor beginners en gevorderde bekend gemaakt.
Alle Nederlands kampioenen in de beginnersklasse gaan volgend seizoen over naar de gevorderde klasse.
Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd!
Nederlands Kampioen 2008 zijn:
Willemijn van Zon (Team Duncan) Dames -65kg.
Roy Remeijsen(Pardoel Sports) Heren -65kg beginners.
Maxim Moussa (Team Duncan) Heren -70kg beginners.
Maurice Goffart (Exit BJJ Belgie) Heren -70kg gevorderd.
Philip Candries (Exit BJJ Belgie) Heren -76kg beginners.
Aram Clements (Tatsujin Amsterdam) Heren -76kg gevorderd.
Heren -83kg beginners geen Nederlands Kampioen.
Heren -83kg gevorderd geen Nederlands Kampioen.
Thijs Speek (BJJ Purmerend) Heren -91kg beginners.
Rahad Darpinyan (van Os Gym) Heren -91kg gevorderd.
Jelmer Wijna (Team Duncan) Heren -100kg beginners.
Nuno Monteiro Lopes (Shaolin Ryu) Heren -100kg gevorderd.
Roy Dreijling (Budo Academy Physical) Heren +100kg beginners.
Jeffrey Pedro (v.d. Vathorst) Heren +100kg gevorderd.
Dagprijzen:
Dames -65kg
1. Willemijn van Zon (Team Dincan)
2. Marjolein Groenen (Gracie Barra Sportvision)
3. Caroline Tjong Ayong (Budo Academy Physical)
Heren -65kg beginners
1. Thijs Heutinck (Team Aqua)
2. Roy Remeijsen Pardoel Sports)
3. Malcom Hedmar (Oosterbaan Gym)
Heren -65kg gevorderd
1. Sebastiaan Munter (BJJ Purmerend)
2. Christiaan Elderson (Rickson Gracie Holland)
Heren -70kg beginners
1. Maxim Moussa (Team Duncan)
2. Axel Lucke (Sparta Essen Duitsland)
3. Mauricio Overman (van Os Gym)
3. Benjamin Lorenz (Sparta Essen Duitsland)
Heren -70kg gevorderd
1. Dimitri Broes (Exit BJJ Belgie)
2. Nazim Hikmet Aslanoglu (Budo Academy Physical)
3. Pejay Bosma (Budo Academy Physical)
Heren -76kg beginners
1. Philip Candries (Exit BJJ Belgie)
2. Hyram Rodriquez (Gracie Barra Sportvision)
3. Carold Smits (Remco Pardoel Sports)
3. Jorn Geers (VC de Groot)
Heren -76kg gevorderd
1. Wim Deputter (Exit BJJ Belgie)
2. Aram Clements (Tatsujin Amsterdam)
3. Raymond Jarman (Mike's Gym)
3. Duane van Helvoirt (Remco Pardoel Sports)
Heren -83kg beginners
1. Nenad Dencic (Taifun Luta Livre)
2. Dennis van Wegberg (Team Bad Boys)
3. Sjoerd Hoogendoorn (The Colosseum)
3. Sherwin Stammes (van Os Gym)
Heren -83kg gevorderd
1. Oren Sevil (Taifun Luta Livre)
2. Willem Peters (Remco Pardoel Sports)
3. Roel Donkers (Remco Pardoel Sports)
3. Kent Hensley (Sagarmathabergenman USA)
Heren -91kg beginners
1. Rob Smits (Gracie Barra Sportvision)
2. Christian Kroetsch (Sparta Essen Duitsland)
3. Ruud Hynen (Gracie Barra Sportvision)
3. Mark van Kessel (Sportvision Eindhoven)
Heren -91kg gevorderd
1. Farzin Karbalai (Team de Loods)
2. Jochem Branderhorst (Remco Pardoel Sports)
3. Rahad Darpinyan (van Os Gym)
3. Christophe Deferme (Exit BJJ Mexico)
Heren -100kg beginners
1. Arda Guncicek (Rickson Gracie Haarlem)
2. Jelmer Wijna (Team Duncan)
3. Cas Helder (van Os Gym)
3. Joshua Wilsson (Budo Academy Physical)
Heren -100kg gevorderd
1. Martijn Koch (Gracie Ji-Jitsu Haarlem)
2. Nuno Monteiro Lopes (Shaolin Ryu)
3. Rene Hofland (LU-GIA-JEN)
Heren +100kg beginners
1. Roy Dreijling (Budo Academy Physical)
2. Volkan
Heren +100 gevorderd
1. Ralf Wonnink (Team Hardcore)
2. Jeffrey Pedro (v.d. Vathorst)
Met ruim 150 deelnemers werd er deze keer gestreden voor de dagprijzen en voor het Nederlands Kampioenschap.
De grappling competitie bestaat uit 3 wedstrijddagen verspreidt over het seizoen, bij de 3e wedstrijddag worden ook de Nederlands Kampioenen in de gewichtsklasses -65, 70, -76, -83, -91, -110 en de +100kg voor beginners en gevorderde bekend gemaakt.
Alle Nederlands kampioenen in de beginnersklasse gaan volgend seizoen over naar de gevorderde klasse.
Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd!
Nederlands Kampioen 2008 zijn:
Willemijn van Zon (Team Duncan) Dames -65kg.
Roy Remeijsen(Pardoel Sports) Heren -65kg beginners.
Maxim Moussa (Team Duncan) Heren -70kg beginners.
Maurice Goffart (Exit BJJ Belgie) Heren -70kg gevorderd.
Philip Candries (Exit BJJ Belgie) Heren -76kg beginners.
Aram Clements (Tatsujin Amsterdam) Heren -76kg gevorderd.
Heren -83kg beginners geen Nederlands Kampioen.
Heren -83kg gevorderd geen Nederlands Kampioen.
Thijs Speek (BJJ Purmerend) Heren -91kg beginners.
Rahad Darpinyan (van Os Gym) Heren -91kg gevorderd.
Jelmer Wijna (Team Duncan) Heren -100kg beginners.
Nuno Monteiro Lopes (Shaolin Ryu) Heren -100kg gevorderd.
Roy Dreijling (Budo Academy Physical) Heren +100kg beginners.
Jeffrey Pedro (v.d. Vathorst) Heren +100kg gevorderd.
Dagprijzen:
Dames -65kg
1. Willemijn van Zon (Team Dincan)
2. Marjolein Groenen (Gracie Barra Sportvision)
3. Caroline Tjong Ayong (Budo Academy Physical)
Heren -65kg beginners
1. Thijs Heutinck (Team Aqua)
2. Roy Remeijsen Pardoel Sports)
3. Malcom Hedmar (Oosterbaan Gym)
Heren -65kg gevorderd
1. Sebastiaan Munter (BJJ Purmerend)
2. Christiaan Elderson (Rickson Gracie Holland)
Heren -70kg beginners
1. Maxim Moussa (Team Duncan)
2. Axel Lucke (Sparta Essen Duitsland)
3. Mauricio Overman (van Os Gym)
3. Benjamin Lorenz (Sparta Essen Duitsland)
Heren -70kg gevorderd
1. Dimitri Broes (Exit BJJ Belgie)
2. Nazim Hikmet Aslanoglu (Budo Academy Physical)
3. Pejay Bosma (Budo Academy Physical)
Heren -76kg beginners
1. Philip Candries (Exit BJJ Belgie)
2. Hyram Rodriquez (Gracie Barra Sportvision)
3. Carold Smits (Remco Pardoel Sports)
3. Jorn Geers (VC de Groot)
Heren -76kg gevorderd
1. Wim Deputter (Exit BJJ Belgie)
2. Aram Clements (Tatsujin Amsterdam)
3. Raymond Jarman (Mike's Gym)
3. Duane van Helvoirt (Remco Pardoel Sports)
Heren -83kg beginners
1. Nenad Dencic (Taifun Luta Livre)
2. Dennis van Wegberg (Team Bad Boys)
3. Sjoerd Hoogendoorn (The Colosseum)
3. Sherwin Stammes (van Os Gym)
Heren -83kg gevorderd
1. Oren Sevil (Taifun Luta Livre)
2. Willem Peters (Remco Pardoel Sports)
3. Roel Donkers (Remco Pardoel Sports)
3. Kent Hensley (Sagarmathabergenman USA)
Heren -91kg beginners
1. Rob Smits (Gracie Barra Sportvision)
2. Christian Kroetsch (Sparta Essen Duitsland)
3. Ruud Hynen (Gracie Barra Sportvision)
3. Mark van Kessel (Sportvision Eindhoven)
Heren -91kg gevorderd
1. Farzin Karbalai (Team de Loods)
2. Jochem Branderhorst (Remco Pardoel Sports)
3. Rahad Darpinyan (van Os Gym)
3. Christophe Deferme (Exit BJJ Mexico)
Heren -100kg beginners
1. Arda Guncicek (Rickson Gracie Haarlem)
2. Jelmer Wijna (Team Duncan)
3. Cas Helder (van Os Gym)
3. Joshua Wilsson (Budo Academy Physical)
Heren -100kg gevorderd
1. Martijn Koch (Gracie Ji-Jitsu Haarlem)
2. Nuno Monteiro Lopes (Shaolin Ryu)
3. Rene Hofland (LU-GIA-JEN)
Heren +100kg beginners
1. Roy Dreijling (Budo Academy Physical)
2. Volkan
Heren +100 gevorderd
1. Ralf Wonnink (Team Hardcore)
2. Jeffrey Pedro (v.d. Vathorst)