Beatdown
04-12-2008, 11:41
Beste sportliefhebbers,
Wij zouden vanaf 1 december 2008 met informatie komen over het BeatDown gala dat in het nieuwe Bijlmersportcentrum op zondag 8 maart 2009 gaat plaatsvinden.
Wij hebben nog niet alle informatie voor jullie,wel kunnen wij de voorlopige matchmaking bekend maken.
A klasse 5 x 3 min Thaiboks:
1.Imro Main FFCarbin VS Aussie Top Team Bevewijk UMC Titel 75.00 kg
2.Orinta van der Zee Vos Gym VS Rachida Hilali Team Aerst UMC Contender Titel 63.50 kg max.
3.Rodney Doorjι FFCarbin VS Atty Gσl Team Beast Of The East / 63.50 kg max.
4.Errol Koning Ropie Gym VS
5.Sergio Wielzen FFC / BL VS Thaiboks Den Haag / 60.00 kg max.
A klasse 3 x 3 min Thaiboks: ( dus geen K-1 )
6.Hesy Gerges Pancraion VS Brain Douwes Top Team Beverwijk / 110.00 kg max.
7.Leon Miedema FFCarbin VS Bart Steltenpool Vos Gym / 86.18 k max.
8.Marcello Andriaansz Pancration Vs Hassen el Mourabet Mikes Gym / 86.18 kg max.
9.Mo Ben Asser Team Jamel Vs 69.85 kg max.
B klasse 5 x 2 min Thaiboks: ( Knietechnieken naar het hoofd toegestaan )
10.A.Blokland Seconds Out VS Carlo van Wanrooy Sportcentrum Hank / 86.19 kg max.
11.Fatie FC van Dams VS Nick Beljaards Gym Haarlem / 66.68 kg max.
12.Glenn Groen Dayon Gym VS Huseyn Baskurt Kamel Gym / 69.85 kg max.
13.Michel Goedschalk Casa di Charo VS Jim Beljaards Gym Haarem / 72.57 kg max.
14.Tailban FFCarbin VS Thaiboks Den Haag 69.85 kg max.
C klasse 3 x 2 min Thaiboks:
15.Terence FFCarbin VS Hajren Tukenian Scorpio Gym / 66.68 kg max.
16.Aziz FFC / BL VS Hoessein FC van Dams / 61.23 kg max.
Voor partij nr.: 4,5,9 en 14 hebben wij nog geen partij maar we zijn er druk mee bezig.
Voor vragen en/of suggesties kunnen jullie mailen naar:
[email protected] ([email protected]) of [email protected]
Sportieve groet,
Mountility Promotions
Wij zouden vanaf 1 december 2008 met informatie komen over het BeatDown gala dat in het nieuwe Bijlmersportcentrum op zondag 8 maart 2009 gaat plaatsvinden.
Wij hebben nog niet alle informatie voor jullie,wel kunnen wij de voorlopige matchmaking bekend maken.
A klasse 5 x 3 min Thaiboks:
1.Imro Main FFCarbin VS Aussie Top Team Bevewijk UMC Titel 75.00 kg
2.Orinta van der Zee Vos Gym VS Rachida Hilali Team Aerst UMC Contender Titel 63.50 kg max.
3.Rodney Doorjι FFCarbin VS Atty Gσl Team Beast Of The East / 63.50 kg max.
4.Errol Koning Ropie Gym VS
5.Sergio Wielzen FFC / BL VS Thaiboks Den Haag / 60.00 kg max.
A klasse 3 x 3 min Thaiboks: ( dus geen K-1 )
6.Hesy Gerges Pancraion VS Brain Douwes Top Team Beverwijk / 110.00 kg max.
7.Leon Miedema FFCarbin VS Bart Steltenpool Vos Gym / 86.18 k max.
8.Marcello Andriaansz Pancration Vs Hassen el Mourabet Mikes Gym / 86.18 kg max.
9.Mo Ben Asser Team Jamel Vs 69.85 kg max.
B klasse 5 x 2 min Thaiboks: ( Knietechnieken naar het hoofd toegestaan )
10.A.Blokland Seconds Out VS Carlo van Wanrooy Sportcentrum Hank / 86.19 kg max.
11.Fatie FC van Dams VS Nick Beljaards Gym Haarlem / 66.68 kg max.
12.Glenn Groen Dayon Gym VS Huseyn Baskurt Kamel Gym / 69.85 kg max.
13.Michel Goedschalk Casa di Charo VS Jim Beljaards Gym Haarem / 72.57 kg max.
14.Tailban FFCarbin VS Thaiboks Den Haag 69.85 kg max.
C klasse 3 x 2 min Thaiboks:
15.Terence FFCarbin VS Hajren Tukenian Scorpio Gym / 66.68 kg max.
16.Aziz FFC / BL VS Hoessein FC van Dams / 61.23 kg max.
Voor partij nr.: 4,5,9 en 14 hebben wij nog geen partij maar we zijn er druk mee bezig.
Voor vragen en/of suggesties kunnen jullie mailen naar:
[email protected] ([email protected]) of [email protected]
Sportieve groet,
Mountility Promotions