Khanom Thom
13-12-2008, 23:57
Alvast een voorproefje op de matchmaking van de 3e editie van HEAT FC, dit keer gepland op 15 februari a.s.
De 2 voorgaande editie's waren goed georganiseert en de matchmaking was erg goed. Ik weet zeker dat Wiggert Meerman er dit keer alles aan zal doen om de twee voorgaande gala's te evenenaren zoniet te overtreffen.
http://www.mixfight.nl/forum/image.php?u=10724&type=sigpic&dateline=1224857530
Line-up MMA
1 David Haagsma (Pardoel Sports) VS TBA -90 PRO
2 Duane van Helvoirt (Pardoel Sports) VS Eddy Ter Veen (Team Duncan) -73PRO
3 Jordy Peute (Pardoel Sport)VS TBA -62 PRO
4 TBA VS Jochim Rijmen (Topfighters) -90 PRO
5 Kuku Victor (Relex) VS TBA
6 Berry Bunthof (Pardoel Sports) VS Bastiaan Reijen (Tatsuijin)-83PRO
7 Carl Hamerslag (Pancration) VS Alaan Briefkani (Team van Dams)-83Amateur
8 Michel de Weerd Sportstudio All-Inn VS Murtazar Omar (Muay Boran Gym) -90 Amateur
9 Marius Compeer Sportstudio All-Inn VS Younes Chikri (Duncan)-80 Amateur
10 Tobias Rietveld (Team Duncan) VS Dominique van Simpsen (Topfighters) -68 Amateur
11 Jody de Water (CCFL)VS Nilles Korfer (Hoyer Gym) -80 Amateur
12 Sait Esen (CCFL) VS Jurgen Goemans (Perfect BE) -83 Amateur
13 Clayton Henriques (Angelo Gym) VS Vincent Chovaux (Perfect BE)-70 Amateur
14 Harry Seigers (Angelo gym) VS TBA -60 Amateur
15 Tugrul Okay (Hardcore/Oosterbaan) VS Michael Kilian (VC de Groot) 100 Amateur
16 Fatih Dogan (Topfighters) VS TBA -75 PRO
17 Nils van Nordt (Pancration) VS TBA
Line-up MT
1 Moreno Kraus (Pardoel Sports) VS Michel Santing (Muay Boran Gym)-60C
2 Geronimo de Groot (Relex/Dekkers) VS Jeffrey Lamsberben (Belgie)-83C
3 TBA VS Clint Koolen (VC de Groot) 72N
Sommige vechters die staan ingeschreven, staan misschien nog niet op de line up, de organisatie is nog druk bezig met de verdere matchmaking!
http://www.heatfc.tv/
De 2 voorgaande editie's waren goed georganiseert en de matchmaking was erg goed. Ik weet zeker dat Wiggert Meerman er dit keer alles aan zal doen om de twee voorgaande gala's te evenenaren zoniet te overtreffen.
http://www.mixfight.nl/forum/image.php?u=10724&type=sigpic&dateline=1224857530
Line-up MMA
1 David Haagsma (Pardoel Sports) VS TBA -90 PRO
2 Duane van Helvoirt (Pardoel Sports) VS Eddy Ter Veen (Team Duncan) -73PRO
3 Jordy Peute (Pardoel Sport)VS TBA -62 PRO
4 TBA VS Jochim Rijmen (Topfighters) -90 PRO
5 Kuku Victor (Relex) VS TBA
6 Berry Bunthof (Pardoel Sports) VS Bastiaan Reijen (Tatsuijin)-83PRO
7 Carl Hamerslag (Pancration) VS Alaan Briefkani (Team van Dams)-83Amateur
8 Michel de Weerd Sportstudio All-Inn VS Murtazar Omar (Muay Boran Gym) -90 Amateur
9 Marius Compeer Sportstudio All-Inn VS Younes Chikri (Duncan)-80 Amateur
10 Tobias Rietveld (Team Duncan) VS Dominique van Simpsen (Topfighters) -68 Amateur
11 Jody de Water (CCFL)VS Nilles Korfer (Hoyer Gym) -80 Amateur
12 Sait Esen (CCFL) VS Jurgen Goemans (Perfect BE) -83 Amateur
13 Clayton Henriques (Angelo Gym) VS Vincent Chovaux (Perfect BE)-70 Amateur
14 Harry Seigers (Angelo gym) VS TBA -60 Amateur
15 Tugrul Okay (Hardcore/Oosterbaan) VS Michael Kilian (VC de Groot) 100 Amateur
16 Fatih Dogan (Topfighters) VS TBA -75 PRO
17 Nils van Nordt (Pancration) VS TBA
Line-up MT
1 Moreno Kraus (Pardoel Sports) VS Michel Santing (Muay Boran Gym)-60C
2 Geronimo de Groot (Relex/Dekkers) VS Jeffrey Lamsberben (Belgie)-83C
3 TBA VS Clint Koolen (VC de Groot) 72N
Sommige vechters die staan ingeschreven, staan misschien nog niet op de line up, de organisatie is nog druk bezig met de verdere matchmaking!
http://www.heatfc.tv/