Heat FC
10-01-2009, 10:57
http://img83.imageshack.us/my.php?image=afbeelding1mp9.pnghttp://img83.imageshack.us/my.php?image=afbeelding1mp9.pnghttp://img83.imageshack.us/my.php?image=afbeelding1mp9.pnghttp://img83.imageshack.us/my.php?image=afbeelding1mp9.pnghttp://img218.imageshack.us/my.php?image=heatfc3jk6.jpg
Op 15 februari zal Cultureel centrum de Pas in Heesch (Noord-Brabant) weer de thuisbasis vormen voor de HEAT Fighting Championships!
HEAT FC is een van de weinige evenementen waar zoveel Mixed Martial Arts wedstrijden gevochten worden op een avond. Met bekende namen als
David Haagsma, Duane van Helvoirt, Nathan van Schouteren, Bastiaan Reijen, Berrie Bunthof, Ritchie Vink, Geronimo de Groot, Niels Tuhumury, Jordy Peute, etc. Hebben we een line up weten te vormen waar vele bekende gezichten uit het MMA / Muay Thai en BJJ / Grappling op staan.
Tickets:
Presale: € 22,50
Doorsale: € 30,-
VIP tables: [email protected]
Meer informatie:
http://www.heatfc.tv
Dit is de voorlopige line up, die uiteraard nog kan wijzigen in de aanloop van het evenement.
MMA
PRO MMA
Naam VS Naam KG Klasse
1 David Haagsma (Pardoel Sports) VS Nathan Schouteren (VC de Groot) -90
2 Duane van Helvoirt (Pardoel Sports) VS Eddy ter Veen (Team Duncan) -73
3 Jordy Peute (Pardoel Sport) VS Azad Soufi (Team Relex) -62
4 TBA VS TBA -83
5 Berry Bunthof (Pardoel Sports) VS Bastiaan Reijen (Tatsuijin Dojo) -83
6 Ben Boeke (Hoyer) VS Dennis Vlaskamp (Hardcore / Angelo Gym) -70
7 Ritchie Vink (Physical Ede) VS Patrice Wagemans (Team Perfect BE) -83
8 TBA VS TBA -90
Amateur MMA
9 John Flanegin (ATF Militia) VS Alaan Briefkani (Team van Dams) -83
10 Michel de Weerd Sportstudio All-Inn VS Murtazar Omar (Muay Boran) -90
11 Jeremy Handler (G Force) VS David van Asten (Team Duncan) -83
12 Tobias Rietveld (Team Duncan) VS Dominique van Simpsen (Topfighters) -70
13 Jody de Water (CCFL) VS Nilles Korfer (Hoyer Gym) -80
14 Sait Esen (CCFL) VS TBA -83
15 Clayton Henriques (Angelo Gym) VS Vincent Chovaux (Perfect BE) -70
16 Niels Tuhumury (Rickson Gracie) VS Jurgen Goemans (Perfect BE) -83
17 Annab Naader (G-Force) VS Michael Kilian (VC de Groot) -100
18 Allesandro Bourne (G-Force) VS Peter Nuijten (VC de Groot) -120
19 Marius Compeer Sportstudio All-Inn VS TBA (-75 kg)
Muay Thai
Naam VS Naam KG Klasse
20 Moreno Kraus (Pardoel Sports) VS Michel Santing (Muay Boran) -60 C
21 Geronimo de Groot (Relex/Dekkers) VS Rick Janssen (Muay Boran) -83 C
22 Jamie vd Linden (Pardoel Sports) VS Clint Koolen (VC de Groot) -72 N
23 Ivor (Pardoel Sports) VS TBA -60 N
Op 15 februari zal Cultureel centrum de Pas in Heesch (Noord-Brabant) weer de thuisbasis vormen voor de HEAT Fighting Championships!
HEAT FC is een van de weinige evenementen waar zoveel Mixed Martial Arts wedstrijden gevochten worden op een avond. Met bekende namen als
David Haagsma, Duane van Helvoirt, Nathan van Schouteren, Bastiaan Reijen, Berrie Bunthof, Ritchie Vink, Geronimo de Groot, Niels Tuhumury, Jordy Peute, etc. Hebben we een line up weten te vormen waar vele bekende gezichten uit het MMA / Muay Thai en BJJ / Grappling op staan.
Tickets:
Presale: € 22,50
Doorsale: € 30,-
VIP tables: [email protected]
Meer informatie:
http://www.heatfc.tv
Dit is de voorlopige line up, die uiteraard nog kan wijzigen in de aanloop van het evenement.
MMA
PRO MMA
Naam VS Naam KG Klasse
1 David Haagsma (Pardoel Sports) VS Nathan Schouteren (VC de Groot) -90
2 Duane van Helvoirt (Pardoel Sports) VS Eddy ter Veen (Team Duncan) -73
3 Jordy Peute (Pardoel Sport) VS Azad Soufi (Team Relex) -62
4 TBA VS TBA -83
5 Berry Bunthof (Pardoel Sports) VS Bastiaan Reijen (Tatsuijin Dojo) -83
6 Ben Boeke (Hoyer) VS Dennis Vlaskamp (Hardcore / Angelo Gym) -70
7 Ritchie Vink (Physical Ede) VS Patrice Wagemans (Team Perfect BE) -83
8 TBA VS TBA -90
Amateur MMA
9 John Flanegin (ATF Militia) VS Alaan Briefkani (Team van Dams) -83
10 Michel de Weerd Sportstudio All-Inn VS Murtazar Omar (Muay Boran) -90
11 Jeremy Handler (G Force) VS David van Asten (Team Duncan) -83
12 Tobias Rietveld (Team Duncan) VS Dominique van Simpsen (Topfighters) -70
13 Jody de Water (CCFL) VS Nilles Korfer (Hoyer Gym) -80
14 Sait Esen (CCFL) VS TBA -83
15 Clayton Henriques (Angelo Gym) VS Vincent Chovaux (Perfect BE) -70
16 Niels Tuhumury (Rickson Gracie) VS Jurgen Goemans (Perfect BE) -83
17 Annab Naader (G-Force) VS Michael Kilian (VC de Groot) -100
18 Allesandro Bourne (G-Force) VS Peter Nuijten (VC de Groot) -120
19 Marius Compeer Sportstudio All-Inn VS TBA (-75 kg)
Muay Thai
Naam VS Naam KG Klasse
20 Moreno Kraus (Pardoel Sports) VS Michel Santing (Muay Boran) -60 C
21 Geronimo de Groot (Relex/Dekkers) VS Rick Janssen (Muay Boran) -83 C
22 Jamie vd Linden (Pardoel Sports) VS Clint Koolen (VC de Groot) -72 N
23 Ivor (Pardoel Sports) VS TBA -60 N