MB667
14-01-2009, 09:09
http://www.vva.be/images/events/20090117affichemixedeventiii.jpg
mixed event part III 17 januari 2009
klasse style gewichtsklasse naam club vs naam club
1 C MT 60kg Elamadi Ahmed Said gym vs Mattia Bartolucci Vikings Lummen 3 x 2min
2 C MMA 75kg Bunjamin Sahin Allgoodfighters vs Utkun Karaca Topfighter 2 x 3min
3 B K-1 95kg + Reserve fight Tournament 3 x 2min
4 C MT 67 kg Maarten van Denheynde Bulldogs Antw, vs Venken Robin MAC 3 x 2min
5 C MMA 100 kg Anab Nader G-Forcegym vs NTB 2 x 3min
6 B K-1 95kg + Semi-Final 1 Tournament 3 x 2min
7 B K-1 95kg + Semi-Final 2 Tournament 3 x 2min
8 C MT 71kg Wouter Claessens MAC vs Michael Peeters Gladiators 3 x 2min
10 C MT 75 kg Celen Gerry Indigo's vs El Garani Nordin MT Genk 3 x 2min
11 C MMA 86kg Michael Kuiper Topfighter vs Nico Cochet Confidense 2 x 3min
12 A MT 75kg Belal Moradi Budokai Tilburg vs Lamrani Mohamed Linghogym 5 x 3min
PAUZE 15 minutes
13 B Sanshou 65kg Ben Boekee Hoyer vs ahmet Coscun Bulldogs Antw, 3 x 3min
14 B MT 68kg Herve Vandewinkel MAC vs Ilman Arskanov Samirgym 5 x 2min
15 C MMA 70 kg Van Simsen Domenique Topfighter vs Brodzinski Tom All good fighters 2 x 3min
16 B MT 65kg Youssef El Khadouri MT Genk vs Abdel Bouazza Bulldogs Antw, 5 x 2min
17 B K-1 95kg + FINAL TOURNAMENT 3 x 2min
18 B MT 70kg Naijm Dadda MAC vs Steven Pereira MT Genk 5 x 2min
19 A K-1 71kg Kevin Haas MT Virton vs Andrej Bruhl Tiger team 3 x 3min
Deelnemers/Participants K-1 rules tournament +95kg B-Klasse
1 Etienne Deschop(Kick off/ Oudenhoorn)NL
2 Waldemar Newdach(Tiger team)Germany
3 Imad El Mountahi(Saidgym)Belgium
4 Georgos(MTGenk)Greece
5 Kamil(Gladiators)Belgium
6 Mohammed Oudris(Tiger gym Kerpen)Germany
mixed event part III 17 januari 2009
klasse style gewichtsklasse naam club vs naam club
1 C MT 60kg Elamadi Ahmed Said gym vs Mattia Bartolucci Vikings Lummen 3 x 2min
2 C MMA 75kg Bunjamin Sahin Allgoodfighters vs Utkun Karaca Topfighter 2 x 3min
3 B K-1 95kg + Reserve fight Tournament 3 x 2min
4 C MT 67 kg Maarten van Denheynde Bulldogs Antw, vs Venken Robin MAC 3 x 2min
5 C MMA 100 kg Anab Nader G-Forcegym vs NTB 2 x 3min
6 B K-1 95kg + Semi-Final 1 Tournament 3 x 2min
7 B K-1 95kg + Semi-Final 2 Tournament 3 x 2min
8 C MT 71kg Wouter Claessens MAC vs Michael Peeters Gladiators 3 x 2min
10 C MT 75 kg Celen Gerry Indigo's vs El Garani Nordin MT Genk 3 x 2min
11 C MMA 86kg Michael Kuiper Topfighter vs Nico Cochet Confidense 2 x 3min
12 A MT 75kg Belal Moradi Budokai Tilburg vs Lamrani Mohamed Linghogym 5 x 3min
PAUZE 15 minutes
13 B Sanshou 65kg Ben Boekee Hoyer vs ahmet Coscun Bulldogs Antw, 3 x 3min
14 B MT 68kg Herve Vandewinkel MAC vs Ilman Arskanov Samirgym 5 x 2min
15 C MMA 70 kg Van Simsen Domenique Topfighter vs Brodzinski Tom All good fighters 2 x 3min
16 B MT 65kg Youssef El Khadouri MT Genk vs Abdel Bouazza Bulldogs Antw, 5 x 2min
17 B K-1 95kg + FINAL TOURNAMENT 3 x 2min
18 B MT 70kg Naijm Dadda MAC vs Steven Pereira MT Genk 5 x 2min
19 A K-1 71kg Kevin Haas MT Virton vs Andrej Bruhl Tiger team 3 x 3min
Deelnemers/Participants K-1 rules tournament +95kg B-Klasse
1 Etienne Deschop(Kick off/ Oudenhoorn)NL
2 Waldemar Newdach(Tiger team)Germany
3 Imad El Mountahi(Saidgym)Belgium
4 Georgos(MTGenk)Greece
5 Kamil(Gladiators)Belgium
6 Mohammed Oudris(Tiger gym Kerpen)Germany