View Full Version : Uitslagen Time For Action
NoRespect
01-02-2009, 19:52
Heeft iemand deze?:rolleyes:
cobra100
01-02-2009, 20:08
Hamza van Calmarogym wint van Brian v/d hordijk op punten B-klasse.
Justinian
01-02-2009, 20:12
Moien takalou wint van danny hoyer in de tweede ronde middels kimura. Gefeliciteerd moien!
NoRespect
01-02-2009, 20:14
Wie van de volgende 2 hebben gewonnen?
12 Remco Hisken Angelo gym A 76 5x3 Foauzie Medhar Plaza Fightteam
13 Sergio Wielzen FFC A 66 5x3 Rachid el majoubi Dynamic forceBelgie
The Bulldog
01-02-2009, 20:34
super moien...gode zaak...
Top prestatie Moien! Je hebt er hard voor getraind :D
NoRespect
01-02-2009, 21:02
Wie van de volgende 2 hebben gewonnen?
12 Remco Hisken Angelo gym A 76 5x3 Foauzie Medhar Plaza Fightteam
13 Sergio Wielzen FFC A 66 5x3 Rachid el majoubi Dynamic forceBelgie
??
Justinian
01-02-2009, 21:30
Hoor net dat remco in de tweede ronde is neer gegaan en heeft verloren, helaas. Deji van angelo gym gewonnen door ingrijpen scheids, top!
Richelieu
01-02-2009, 22:46
Hoor net dat remco in de tweede ronde is neer gegaan en heeft verloren, helaas!
Jammer!
Al meer uitslagen bekend?
Bosco Baracus
02-02-2009, 08:31
Uitslagen Time For Action
Nijmegen, 01-02-09
1. Jgd. Robin Spanjaard (Go4fit) Hubertus Geven (Budo Blok)
WTKO: Hubertus
2. Jgd. Hansie Vervaart (GG Helmond) Hakim Moujahid (Mattiz gym)
WOP: Hansie
3. C-kl. Micho (Hambaken gym) Youssef Boulahtari (Golden Team)
WOP: Youssef
4. Jgd. Wesley van Ijzendoorn (KB Arnhem) Anthony van Lierop (GG Helmond)
WOP: Anthony
5. C-kl. Tom Koopman (Budaya) Ghalid Akajjou (Plaza Fightteam)
WOP: Tom
6. N-kl. Chris Weber (Team Gennep) Gokhan (Team Luyken)
WOP: Gokhan
7. C-kl. Adil (Bullys gym) Ismael Sahar (Plaza Fightteam)
WOP: Adil
8. C-kl. Nabil Badouri (Mattiz gym) Ali Ferhat (Golden Team)
WOP: Ali
9. N-kl. Hamid Taghout (Team Gennep) Dijie Kalijaye (Angelo gym)
WRSC: Dijie
10. B-kl. Juan Carlos (Discipline) Gunter Balen (Hambaken gym)
WOP: Gunter
11. B-kl. Hamza Ahnine (Calmaro gym) Brian Hordijk (KB Arnhem)
WOP: Brian
12. MMA. Danny Hoyer (Hoyer gym) Moien Takalou (Tatsujin dojo)
WDS: Moien
13. A-kl. Hendry van Opstal (Team Kraus) Ghalid Raiss (Golden Team)
WOP: Hendry
Pauze
14. Jgd. Souhail Bounjouai (Team Explosion) Tawfik (Golden Team)
WOP: Tawfik
15. Jgd. Isam Azouagh (Team Explosion) Nick van Sambeek (Mattiz gym)
WOP: Isam
16. N-kl. Ricky Jansen (Team Gennep) Sonny Fakiera (Go4fit)
WOP: Ricky
17. B-kl. Rano Mastail (Budaya) Caglayan Jan Bilgic (Team Luyken)
WOP: Jan
18. A-kl. Remco Hisken (Angelo gym) Foauzie Medhar (Plaza Fightteam)
WTKO: Foauzie
19. B-kl. Abdelssamat Bouiry (Mattiz gym) Redouan Boukazza (Sportlife)
WOP: Abdelssamat
20. B-kl. Ryan Semeral (GG Helmond) Zakaria (Bullys gym)
WOP: Ryan
21. B-kl. Soufiane Charkoui (Hardcore) Emad Habouch (Budaya)
WOP: Soufiane
22. B-kl. Jemyma Betrian (KB Arnhem) Lisa Scheaffers (Duitsland)
WRSC: Jemyma
23. MMA. Marciano Clare (Tatsujin dojo) Rohan Tol (Team Petres)
WTKO: Rohan
24. A-kl. Sergio Wielzen (FF Carbin) Rachid el Majoubi (Dynamic Force, Belgiλ)
WDMI: Sergio
25. A-kl. Tommy Gun Huys (GG Helmond) Leon Miedema (FF Carbin)
WOP: Tommy
26. A-kl. Said el Bouanani (Hambaken) Boy boy Martin (KB Arnhem)
WOP: Boy boy
en komen er ook foto's ??:):)
Strange Cutbean
02-02-2009, 08:57
11. B-kl. Hamza Ahnine (Calmaro gym) Brian Hordijk (KB Arnhem)
WOP: Brian
Ik las elders dat Hordijk verloren heeft?
Heeft halim niet gevochten?? En wie weet waarom niet?
Khanom Thom
02-02-2009, 10:29
21. B-kl. Soufiane Charkoui (Hardcore) – Emad Habouch (Budaya)
WOP: Soufiane
Top van Soef dat hij ondangs zijn steeds terugkomende scheenbeenblessure toch gevochten heeft!
En nog gewonnen ook... gefeliciteerd Soef!
cobra100
02-02-2009, 11:02
11. B-kl. Hamza Ahnine (Calmaro gym) Brian Hordijk (KB Arnhem)
Even voor de duidelijkheid Hamza heeft deze partij gewonnen!!!!
gefeliciteerd souf!!!
groeten jos
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.