jury
01-02-2009, 20:32
Uitslagen, Rusky's Jeugdgala Zaandam 31-01-09
( Dit zijn alleen jeugdpartijen )
1 jerry team D&M VS Joudi Ded´s style W.O.P
2 Jef Ropy´s gym W.O.P VS Muhammed uya Dragon gym
3 Barry Team D&M VS Ismael ainouni Amrani ghazaout W.R.S.C
4 Achraf Pancration VS Jos van Belzen W.R.S.C
5 Ayjoub el ainouni Amrani ghazaouat VS Illias Stichting Saban W.O.P
6 M . Ali demir Dragon gym W.O.P VS Jot Amrani ghazaouat
8 Riekki Ded´s style VS Ashley Ropy´s gym dames W.O.P
9 Civan Olcay Team petres VS Hamster Amrani ghazaouat W.T.K.O
10 Tonnie v Belzen Topteam beverwijk VS Nizar bhiri Amrani ghazaouat W.O.P
11 Romy Broeke Team Petres VS Priscilla Team D&M dames W.D.OPG.
12chey edwards Topteam beverwijk W.O.P VS Dominique van h dames
13 Ryan mussendijk Pancration VS Chihat sahin Dragon gym W.O.P
14 Illias buckly Alipagusport VS Naim farhou Pancration W.O.P
15Quincy team D&M VS ahmet Dragon gym W.T.K.O
16 Nadar fairhou Pancration W.D.OPG. VS Samed asma alipagusport
17 Verena veninga Topteam beverwijk W.O.P VS Youssra bestati Pancration
18 Ugur yasar Dragon gym O VS O Nuri aygun alipagusport
19 Akka Amranie ghazaouat VS Yunas sahin Dragon gym deze partij ging niet door omdat Akka niet naar de ring kwam.
20 Patrick Team D&M VS Metin Pancration W.D.OPG.
http://img508.imageshack.us/img508/8082/logocd1.jpg
( Dit zijn alleen jeugdpartijen )
1 jerry team D&M VS Joudi Ded´s style W.O.P
2 Jef Ropy´s gym W.O.P VS Muhammed uya Dragon gym
3 Barry Team D&M VS Ismael ainouni Amrani ghazaout W.R.S.C
4 Achraf Pancration VS Jos van Belzen W.R.S.C
5 Ayjoub el ainouni Amrani ghazaouat VS Illias Stichting Saban W.O.P
6 M . Ali demir Dragon gym W.O.P VS Jot Amrani ghazaouat
8 Riekki Ded´s style VS Ashley Ropy´s gym dames W.O.P
9 Civan Olcay Team petres VS Hamster Amrani ghazaouat W.T.K.O
10 Tonnie v Belzen Topteam beverwijk VS Nizar bhiri Amrani ghazaouat W.O.P
11 Romy Broeke Team Petres VS Priscilla Team D&M dames W.D.OPG.
12chey edwards Topteam beverwijk W.O.P VS Dominique van h dames
13 Ryan mussendijk Pancration VS Chihat sahin Dragon gym W.O.P
14 Illias buckly Alipagusport VS Naim farhou Pancration W.O.P
15Quincy team D&M VS ahmet Dragon gym W.T.K.O
16 Nadar fairhou Pancration W.D.OPG. VS Samed asma alipagusport
17 Verena veninga Topteam beverwijk W.O.P VS Youssra bestati Pancration
18 Ugur yasar Dragon gym O VS O Nuri aygun alipagusport
19 Akka Amranie ghazaouat VS Yunas sahin Dragon gym deze partij ging niet door omdat Akka niet naar de ring kwam.
20 Patrick Team D&M VS Metin Pancration W.D.OPG.
http://img508.imageshack.us/img508/8082/logocd1.jpg