Richelieu
07-02-2009, 10:46
http://94.100.114.185/482800001-482850000/482837101-482837200/482837120_6_OJww.jpeg
1. J 3x1 44 Kg Demien Gokoel (Tooy Gym) vs t.b.a.
2. J 3x1 55 Kg Regilio v/d Ent (SportsArt) vs Yassin el Morabeth (MT Zwolle)
3. J 3x1 48 Kg Imad (Chabrani Gym) vs Adil el Azzati (Tooy Gym)
4. J 3x1 62 Kg Mark Venema (Team Santing) vs Esra van Houten (Mejiro Gym FR)
5. J 3x1 62 Kg Dave Peeters (Bora Gym) vs Leon Westerveen (Team Santing)
6. N 3x1,5 73 Kg Jeroen (Loekies Gym) vs Bauke Venema (Team Santing)
7. N 3x1,5 68 Kg Jaftha (Chabrani Gym) vs Hassan Ahmadi (Bora Gym)
8. N 3x1,5 64 Kg Gertwin ten Hove (Loekies Gym) vs Mohammed Taibe (Bora Gym)
9. N 3x1,5 54 Kg Edwin van Velsen (Tooy Gym) vs Annas Ouaali (Chabrani Gym)
10. N 3x1,5 70 Kg Cedrick (KB Groningen) vs Genni Vereonge (MT Zwolle)
11. N 3x1,5 67 Kg Gerben (KB Sneek) vs Murat Gorgulu (MT Zwolle)
12. N 3x1,5 93 Kg Leroy van der Rijt (MT Zwolle) vs Deji Kalejaiye (Angelo Gym)
13. N 3x1,5 82,5 Kg Nick van het Ende (SC IJsselmuiden) vs Gerrit (KB Sneek)
14. N 3x1,5 72,5 Kg Ruben Flier (SC IJsselmuiden) vs Jermain Baier (SportsArt)
15. C 3x2 -60 Kg Salaysa v/d Bos (Loekies Gym) vs Nabilea Ethoali (MT Zwolle)
16. C 3x2 89 Kg Gerwin Lubblinghof (Scorpio Gym) vs Maarten v/d Berg (SC IJsselmuiden)
17. C 3x2 66 Kg Dion van Giessel (Angelo Gym) vs Ibo Konuksever (Tooy Gym)
18. C 3x2 75 Kg Hicham Tayebi (Loasana Gym) vs Michel van Ostheim (Bora Gym)
19. C 3x2 -66 Kg Thomas Poortman (Scorpio Gym) vs Idress Monand (MT Zwolle)
20. C 3x2 72,6 Kg Ali Azersina (Loasana Gym) vs Gino Wespel (Tooy Gym)
21. B 5x2 65 Kg Roos Menkveld (Tooy Gym) vs Gabriella Carmelita (FightClub Italie)
22. B 5x2 67,5 Kg Mohamed Jama (Tooy Gym) vs Rafael Rafaelian (KB Groningen)
23. B 5x2 70 Kg Juni Wespel (Tooy Gym) vs Mohammed Ablal (Chabrani Gym)
24. A 5x3 73 Kg Eshan Ullah (Tooy Gym) vs Marco Gangitano (The Bull Italie)
Mixfight.nl zal aanwezig zijn voor een uitgebreid tekst- en fotoverslag.
1. J 3x1 44 Kg Demien Gokoel (Tooy Gym) vs t.b.a.
2. J 3x1 55 Kg Regilio v/d Ent (SportsArt) vs Yassin el Morabeth (MT Zwolle)
3. J 3x1 48 Kg Imad (Chabrani Gym) vs Adil el Azzati (Tooy Gym)
4. J 3x1 62 Kg Mark Venema (Team Santing) vs Esra van Houten (Mejiro Gym FR)
5. J 3x1 62 Kg Dave Peeters (Bora Gym) vs Leon Westerveen (Team Santing)
6. N 3x1,5 73 Kg Jeroen (Loekies Gym) vs Bauke Venema (Team Santing)
7. N 3x1,5 68 Kg Jaftha (Chabrani Gym) vs Hassan Ahmadi (Bora Gym)
8. N 3x1,5 64 Kg Gertwin ten Hove (Loekies Gym) vs Mohammed Taibe (Bora Gym)
9. N 3x1,5 54 Kg Edwin van Velsen (Tooy Gym) vs Annas Ouaali (Chabrani Gym)
10. N 3x1,5 70 Kg Cedrick (KB Groningen) vs Genni Vereonge (MT Zwolle)
11. N 3x1,5 67 Kg Gerben (KB Sneek) vs Murat Gorgulu (MT Zwolle)
12. N 3x1,5 93 Kg Leroy van der Rijt (MT Zwolle) vs Deji Kalejaiye (Angelo Gym)
13. N 3x1,5 82,5 Kg Nick van het Ende (SC IJsselmuiden) vs Gerrit (KB Sneek)
14. N 3x1,5 72,5 Kg Ruben Flier (SC IJsselmuiden) vs Jermain Baier (SportsArt)
15. C 3x2 -60 Kg Salaysa v/d Bos (Loekies Gym) vs Nabilea Ethoali (MT Zwolle)
16. C 3x2 89 Kg Gerwin Lubblinghof (Scorpio Gym) vs Maarten v/d Berg (SC IJsselmuiden)
17. C 3x2 66 Kg Dion van Giessel (Angelo Gym) vs Ibo Konuksever (Tooy Gym)
18. C 3x2 75 Kg Hicham Tayebi (Loasana Gym) vs Michel van Ostheim (Bora Gym)
19. C 3x2 -66 Kg Thomas Poortman (Scorpio Gym) vs Idress Monand (MT Zwolle)
20. C 3x2 72,6 Kg Ali Azersina (Loasana Gym) vs Gino Wespel (Tooy Gym)
21. B 5x2 65 Kg Roos Menkveld (Tooy Gym) vs Gabriella Carmelita (FightClub Italie)
22. B 5x2 67,5 Kg Mohamed Jama (Tooy Gym) vs Rafael Rafaelian (KB Groningen)
23. B 5x2 70 Kg Juni Wespel (Tooy Gym) vs Mohammed Ablal (Chabrani Gym)
24. A 5x3 73 Kg Eshan Ullah (Tooy Gym) vs Marco Gangitano (The Bull Italie)
Mixfight.nl zal aanwezig zijn voor een uitgebreid tekst- en fotoverslag.