Nolimit
11-02-2009, 01:47
Beste vechtsportliefhebbers van nederland,
Aankomende zondag 15 februari is het dan na lang wachten weer zover!
“NOORD GESTOORD “
Met een matchmaking die ieders verwachting weer over treft, garant voor spectakel met kippevel door de Knock outs.
NOORD GESTOORD
Na een zeer geslaagde eerste edite waarbij het zonnehuis nog nooit zo vol was geweest is Zondag het moment aangebroken voor de tweede NOORD GESTOORD en wat voor één!
Michael “the Hammer” Knaap vs Goce Gandowski (MAC)
Tarik “the Hammer “ Charkaoui vs Anderson “Braddock” Silva (BRA)
Fernando “The Dark Destroyer” Groenhart vs Hamza Roky
Joey van Wanrooy vs Ingmar Emanuene
Othman Allach vs Billal Kassrioui
Danny Hoolwerf vs Sahand Dorf (GER)
Hicham Karam vs Chris Raven (HUN)
Brahim Kamal vs Fatih (FC v Dams)
C klasse
Bart Mooijekind (Bari Gym) vs Marcel v Bekkum (Ropie Gym)
“KO” Kid Maduro (Team Vieira) vs Mika (FFC)
Darryl van Duivenvoorde (Mike’s Gym) vs Dickey de Goede (Pancration)
Leandro “Predator” Tan (FFC) vs Mustapha el Hamchoui (’t Oudewesten)
Nordin (Mousid Gym) vs Mohamed (Ropie Gym)
Yassin Nakro (Andro’s Gym) vs Jesse de Lange (Top Team Beverwijk)
Dave “The Pitbull” Tienhoven vs Cedrick Simson (Ropie Gym)
Hicham oulad Said (Jamal B) vs Ismael Ben Ali (TB Den Haag)
N klasse
Aaron Wrighting (Mike’s Gym) vs Donny oulad Bouchta (Pancration)
Sylvester Mendes (Mike’s Gym) vs Maikel Geuze (Seconds Out)
Jalal (Mike’s Gym) vs Mohsin el Baset (Pancration)
Zekaj Aksoy (Jamal B) vs Mohamed (TB Den Haag)
Delano “The Latino” (Mike’s Gym) vs Krishan (TB Den Haag)
Valerie vd Vaart (Mike’s Gym) vs Rosa Housepjan ( Seconds Out)
Rayen Marengo (Mike’s Gym) vs Roy van Dongen (Savion Gym)
Jerry Bok (Jamal B) vs Serrano Voorn (Pancration)
Redouan Stittou (Mike’s Gym) vs Hatem Zifabar (Savion Gym)
Priscilla Switzer ( Mike’s Gym) vs Ilsury Hendrikse (Seconds Out)
Angelo (Mike’s Gym) vs David vd Broek (Savion Gym)
Youssef el Bouanani (Mike’s Gym) vs Timo Hiezelaar (Top Team Beverwijk)
Tot Zondag….
TEAM NOORD GESTOORD
Aankomende zondag 15 februari is het dan na lang wachten weer zover!
“NOORD GESTOORD “
Met een matchmaking die ieders verwachting weer over treft, garant voor spectakel met kippevel door de Knock outs.
NOORD GESTOORD
Na een zeer geslaagde eerste edite waarbij het zonnehuis nog nooit zo vol was geweest is Zondag het moment aangebroken voor de tweede NOORD GESTOORD en wat voor één!
Michael “the Hammer” Knaap vs Goce Gandowski (MAC)
Tarik “the Hammer “ Charkaoui vs Anderson “Braddock” Silva (BRA)
Fernando “The Dark Destroyer” Groenhart vs Hamza Roky
Joey van Wanrooy vs Ingmar Emanuene
Othman Allach vs Billal Kassrioui
Danny Hoolwerf vs Sahand Dorf (GER)
Hicham Karam vs Chris Raven (HUN)
Brahim Kamal vs Fatih (FC v Dams)
C klasse
Bart Mooijekind (Bari Gym) vs Marcel v Bekkum (Ropie Gym)
“KO” Kid Maduro (Team Vieira) vs Mika (FFC)
Darryl van Duivenvoorde (Mike’s Gym) vs Dickey de Goede (Pancration)
Leandro “Predator” Tan (FFC) vs Mustapha el Hamchoui (’t Oudewesten)
Nordin (Mousid Gym) vs Mohamed (Ropie Gym)
Yassin Nakro (Andro’s Gym) vs Jesse de Lange (Top Team Beverwijk)
Dave “The Pitbull” Tienhoven vs Cedrick Simson (Ropie Gym)
Hicham oulad Said (Jamal B) vs Ismael Ben Ali (TB Den Haag)
N klasse
Aaron Wrighting (Mike’s Gym) vs Donny oulad Bouchta (Pancration)
Sylvester Mendes (Mike’s Gym) vs Maikel Geuze (Seconds Out)
Jalal (Mike’s Gym) vs Mohsin el Baset (Pancration)
Zekaj Aksoy (Jamal B) vs Mohamed (TB Den Haag)
Delano “The Latino” (Mike’s Gym) vs Krishan (TB Den Haag)
Valerie vd Vaart (Mike’s Gym) vs Rosa Housepjan ( Seconds Out)
Rayen Marengo (Mike’s Gym) vs Roy van Dongen (Savion Gym)
Jerry Bok (Jamal B) vs Serrano Voorn (Pancration)
Redouan Stittou (Mike’s Gym) vs Hatem Zifabar (Savion Gym)
Priscilla Switzer ( Mike’s Gym) vs Ilsury Hendrikse (Seconds Out)
Angelo (Mike’s Gym) vs David vd Broek (Savion Gym)
Youssef el Bouanani (Mike’s Gym) vs Timo Hiezelaar (Top Team Beverwijk)
Tot Zondag….
TEAM NOORD GESTOORD